999 rezultate për

fqinja

Kamioni i plehrave nuk ia merr mbeturinat, banorja ia zbras të gjitha fqinjit Një banor nga Londra ka treguar përmes Twitterit një moment të pazakontë pazakontë, kur fqinja ia zbrazi mbeturinat para
Ngjarja makabre në Tiranë, flet fqinja: Çunat shumë të mirë Ngjarja makabre në Tiranë ka tronditur thellë opinionin publik pasi një Sulejman Alija ka qëlluar disa herë me çekiç bab
Aksion si në filma, fqinja e moshuar shkatërron planin e hajdutëve shqiptarë Një shqiptar është arrestuar na autoritet italiane pak pasi kanë tentuar të vjedhë një apartament në Comeana. Por ka
U masakruan me plumba për 4 metra tokë, fqinja tregon tmerrin Fqinjët e viktimave kanë mbetur të shokuar nga ngjarja e djeshme ku të shumtët janë zgjuar nga të shtënat e armës automa
Masakra në Gjirokastër, fqinja rrëfen tmerrin Ka qënë një konflikt për pronën që u bë shkak për masakrën e Gjirokastrës ku u vranë me armë zjarri një çift brenda bane
Vrasja e gjyqtares, fqinja: Fildes e dinte se ai do t’a vriste Akoma është e freskët ngjarja e djeshme ku gjyqtarja Fildes Hafizi u vra në mes të kryeqytetit nga ish-burri i saj. P
I mori fqinja 13 mln lekë: Tërhoqa lekët se më tha do falimentojë banka Lumturi Puci është një 60-vjeçare nga qyteti i Vlorës, e cila ka humbur bashkëshortin në vitin 2000 dhe tani rrezikon të
Fqinja e sulmuesit të Londrës: Ishte burrë i mirë Një grua, prona e së cilës u bastis nga policia kundër-terrorizëm në qytetin Birmingham, ka deklaruar para autoriteteve
Humbi jetën pranë kabinës elektrike, fqinja: Gënjeshtër, ja çfarë ka ndodhur… Mbrëmja e djeshme ka rezultuar tragjike për një 36-vjeçar pasi ka humbur jetën pranë një kabine elektrike që ndodhet në
Vrau burrin e më pas veten, fqinja: Më la vajzën, tha se kishte pune dhe… Vetëm pak ditë më parë një ngjarje e rëndë ndodhur në Pogradec, ku një çift u gjet pajetë në një kasolle pranë shtëpisë
Nëna kërkon rikthimin e vajzës në shtëpi, fqinja në telefon: Ti je njeri i keq, e ke torturuar Ndërsa nëna kërkonte kthimin e vajzës së zhdukur në emisionin “Me zemër të hapur” në News 24, një telefonatë e papritur