999 rezultate për

fotove

"Dua të jem burrë më i mirë", Valdrini Sahiti surprizon gruan (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij Edita Ramadani janë një nga çiftet që kanë shumë vite së bashku. Gjithnjë në mbës
Sfida Instagram-Realitet, çfarë fshihet pas fotove me mijra "like" (FOTO LAJM) Sipas (RSPH) Shoqërisë Mbretërore për Shëndetin Publik, Instagrami është rrjeti social më i dëmshëm për shëndetin mendor
Pas fotove intime, vazhdojnë ngacmimet publikisht mes Morenës dhe Jason Derulo (FOTO LAJM) Këngëtari me famë botërore, Jason Derulo vijon të tërheqë vëmendjen me komentet e tij ndaj Morena Tarakut. Dje bëri b
Fotografi amerikan publikon prapaskenat, si një foto mund të dal kryevepër (FOTO LAJM) Fotot më të mira në botë kërkojnë punë e palodhur të një stafi relativisht të madh. Jo vetëm fotografi por pas fotove kr
Postimi i fotove të fëmijëve në rrjete sociale i vë atë në rrezik, kuptoni arsyet Hulumtimet kanë treguar se mesatarja e postimit të fotove të fëmijëve nga ana e prindërve është diku 300 brenda një viti
As Eneda Tarifa nuk i rezistoi fotove me bikini,duket në super formë (FOTO LAJM) Në këto ditë të nxehta vere, Eneda Tarifa ka zgjedhur bregdetin për të pushuar. Këngëtarja ka zgjedhur që këtë fundgu
Armina Mevlani shijon pushimet, Shkëlzeni i bën komplimente romantike publikisht (FOTO LAJM) Blogerja Armina Mevlani ka publikuar foto nga pushimet e saj në ishullin grek të Scorpios në Mykonos. Dhe sigurisht s
Trendi i fundit i fotove të dasmave është më i çuditshmi që keni parë (FOTO LAJM) Para disa muajsh u përfol për një trend të çuditshëm të fotove të dasmave, por duket se tani çiftet e kanë marrë shumë s
17 vjeçarja tregon nëpërmjet fotove fëmijërinë me nënën e droguar (FOTO LAJM) Një vajzë 17-vjeçare ka ndarë fotografitë tronditëse të fëmijërisë së saj, të cilat nxjerrin në sipërfaqe realitetin e r
Me fustan të kuq dhe super forma, Olta Gixhari puth e përqafon artistin ndërkombëtar (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari po shijon pushimet nga Spanja, ku përveç fotove provokuese me bikini, ka ndarë dhe një moment të ve
Bikini dhe forma bombastike, Eliona Pitarka "djeg" rrjetin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka, së fundmi ka hedhur dy foto në rrjetin e saj social “Instagram”. Ajo shihet vetëm me bi
Kjo është e vërteta "e hidhur" pas fotove në rrjete sociale (FOTO LAJM) E keni menduar ndonjëherë se si të postoni foto që të jenë gjithmonë të përsosura në Instagram? Shpesh prapa një shkrepj
Xhensila Myrtezaj pozon me bikini, Bes Kallaku ka dy fjalë për të (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Bashkë me Bes Kallakun, janë bërë prindër
Kjo është 12 vjeçarja që çoi familjen nën hetim falë fotove dhe këngëve të saj (FOTO LAJM) Është vetëm 12 vjeçe dhe sjellja e saj ka shkaktuar shumë debate në Brazil. Emrin e artit e ka “Melody”, por në të vë
Çfarë fshihet në të vërtetë mbas fotove që kanë bërë xhiron e botës (FOTO LAJM) Në ditët e sotme pothuajse të gjithë ditë të përdorin photoshop-in e mund të themi se janë ekspertë në editimin e fotove
Kur fotografi gjen pas shumë vitesh personazhet që ka shkrepur ndër vite (FOTO LAJM) Fotografi Kris Porsz ka botuar një libër, një vepër dashurie, siç e quan ai, pasi ka gjurmuar për shtatë vite rresht per
Trup pa kokë e pa duar, sekreti që fshihet pas këtyre fotove të frikshme (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj
Trendin e fotove gjysmë të zhveshura, në Shqipëri e paska nisur Eli Fara (FOTO LAJM) Këngëtarja, Eli Fara është një nga artistet më të njohura shqiptare e cila ka tërhequr përherë vëmendjen me zërin dhe pa
Luana bëhet gati për not me peshkaqenët (FOTO LAJM) Pushimet dimërore të Luana Vjollcës duket se janë përvëluese në krahasim me ditët e ftohta që po përjeton Shqipëria.
Sekreti që fshihet pas këtyre fotove të frikshme (FOTO LAJM) Një qen me dy koka, një njeri pa kokë dhe shumë pamje të tjera qesharake. Me “Google Earth” mund të gjeni pamje thuaj