999 rezultate për

fotot

Nga karantina, por Bora Zemani sapo publikoi fotot më të nxehta me bikini (FOTO LAJM) Bora Zemanin për t'ju larguar sado pak mërzis së izolimit ka publikuar në Instagram disa foto me bikini ne 2019. Mode
S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM) "Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram. Gru
Stadiumi i Borussias së Dortmundit shndërrohet në një spital Covid-19 Futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit dhe klubet pritet të pësojnë humbje të mëdha ekonomike, por thuajse të
Zbuloi më shumë se duhet, fotoja që Chiara Ferragni fshiu me nxitim (FOTO LAJM) Chiara Ferragni që po qëndron në karantinë si gjithë të tjerët e s`po bën pushime e udhëtime, u çmall me fotot e vjetra.
E bija e Trump e mbyllur në shtëpi, Ivanka publikon fotot e rralla (FOTO LAJM) Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka zbuluar se po qëndron në shtëpi së bashku me
U vra në një atentat ndaj Mbretit Zog, zbulohen fotot e rralla (FOTO LAJM) Nga Aurenc Bebja*, Francë – 31 Mars 2020 “Excelsior” ka botuar, të enjten e 26 shkurtit dhe 12 marsit 1931, dy shkrim
Me fotot më të bukura nga dasma, Orinda Huta uron Turjanin për ditëlindje (FOTO LAJM) Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Së fundmi, Orinda ka vendosur të urojë Turin p
E infektuar me koronavirus, modelja 21-vjeçare publikon fotot joshëse në diell (FOTO LAJM) Ylli i reality shoë "Made In Chelsea", Heloise Agostinelli, ka zbuluar se është diagnostikuar me koronavirus, Por duk
Të rralla, foto që vështirë të besohen, por që janë reale (FOTO LAJM) Fotografia është art në vete. Të magjeps, të qetëson dhe të jep energji. Por në kohën e internetit, ka shpesh dyshime në
S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM) "Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram. Gru
Nëpër rrugët e Tiranës me xhupin e Juventusit, Rama e sheh veten në faqet e tifozëve "bardhezi" (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kryeministri, Edi Rama doli nëpër rrugët e Tiranës për të ndërgjegjësuar njerëzit të qëndrojnë në shtëpi
Pipero ndan fotot e mjekëve nga Infektivi: Në spital 72 pacientë, lufta vazhdon! Mjeku i njohur infeksionit, Pëllumb Pipero, ka një mesazh për të gjithë qytetarët në betejën me koronavirusin. Ai nda
Nga Kim Kardashian te Rihanna, fotot që kanë "turpëruar" VIP-at (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të kuruara, elegante dhe me stil. Por nuk ndodh kështu gjithmonë me VIP-at që kanë pusht
E dhimbshme në Kroaci, tërmeti nxjerr në rrugë njerëzit e frikësuar nga koronavirui (FOTO LAJM) Kroacia u godit sot nga një tërmet i fuqishëm 5.3 ballë i shkallës rihter, duke shkatërruar disa makina dhe banesa. Nga
Rudina Dembacaj i nxjerr fotot e së bijës me tanga komentueses që e ofendoi (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka reaguar ashpër pas statusit të një zonje, identitetin e të cilës nuk e ka bërë publik. Në status zonj
Nora Istrefi publikon fotot para famës dhe Renee është kopje e mamit (FOTO LAJM) Gjatë kohës së karantimit njerëzit kanë gjetur mënyra për të shtyrë kohën dhe një ndër to është kthyer në sfidë në Insta
E bija e Trump e mbyllur në shtëpi, Ivanka publikon fotot e rralla (FOTO LAJM) Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka zbuluar se këtë të martë do të qëndrojë në sh
Fotot që j'u tregojnë më së mirë pse nuk duhet t'i lini fëmijët vetëm më babain (FOTO LAJM) Ekziston një lidhje e veçantë midis baballarëve dhe fëmijëve që vështirë të dallohet lehtësishtë. Pas pamjes së rrep
Edhe Luana Vjollca e izoluar, moderatorja "djeg" rrjetin me fotot nga shtëpia (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca nuk rresht së shfaquri anën e saj seksi teksa ndodhet si shumica e shqiptarëve, e izoluar nga
Foto në dukje të zakonshme, por e gjeni dot "misterin" që fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Ndodh të shihni një foto disa herë, por nuk arrini të kapnin të gjitha detajet që fshihen pas saj. Gjërat më interesante