999 rezultate për

fotot

Zhgënjim nga blerjet online, fotot që do ju bëjnë të mendoni dy herë para se të porosisni (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, blerjet online janë përhapur në masë. Tashmë jo vetëm veshjet, por edhe ushqimet apo edhe elektro shtë
Mbushi sot 94 vjeç, fotot e rralla të Mbretëreshës Elizabeth ndër vite (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth feston sot 94 vjetorin e lindjes. Ajo ka lindur në 21 prill të vitit 1926 në Londër dhe ishte v
Karantina ju mundësoj të shihni fotot e papublikuara nga dasmat e VIP-ave (FOTO LAJM) Kjo periudhë në karantinë ka bërë që shumë personazhe të famshëm shqiptarë të hapin albumet e tyre të fotove duke postua
Publikon fotot provokuese, Kejvina dhe Tayna "shpërthejnë" në komente ofenduese (FOTO LAJM) Që prej se ka filluar karantina modelja Kejvina Kthella ka publikuar pa ndalur foto dhe video provokuese të cilat janë k
Dalin fotot, kush është i riu që u gjet i vrarë me armë zjarri në Delvinë (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja dhe pamje nga 30-vjeçari nga Delvina i cili u gjet i vrarë me armë zjarri. Policia tha z
Çfarë ndodh rreth botës? Këto janë fotot më të fuqishme të javës që lam pas (FOTO LAJM) Teksa e gjithë bota është e përfshirë nga Koronavirusi dhe është në karantinë, më poshtë do të gjeni disa nga foto më in
Mësoni nga kafshët, fotot e pabesueshme ku mbajnë distancën më mirë se njerëzit (FOTO LAJM) Ndërkohë që njerëzit në të gjithë botën po përshtaten me rregullat e reja që ndihmojnë në shmangien e përhapjes së Covid
"Kinge" me plot gojën, modelja poston fotot joshëse në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Fotot më të nxheta të fundjavës i publikoi nga karantina Keisi Medini (FOTO LAJM) Fotot e fundit të Keisi Medinit, e njohur gjerësisht i vajza e Sabianit, u komentuan pafund në media dhe gjithashtu u pë
U shpall gruaja me trupin më të bukur në botë, bukuroshja publikon fotot e rinis (FOTO LAJM) Bukuroshja britanike, Kelly Brook, ka hapur arkivin e saj të fotografive, teksa po qëndron e izoluar, për t’u mbrojtur n
Fotot historike që tregojnë se sa joshëse ka qenë moda e të shkuarës (FOTO LAJM) Ka një thënie të vjetër që thotë, "Moda është e shpejtë, por stili është i përjetshëm." Vetëm për shkak se një veshj
Alban Skënderaj vazhdon të "gabojë", publikon fotot e padëshiruara të Miriamit (FOTO LAJM) Alban Skënderaj ka vendosur që prej disa ditësh të hapë albumet e fotove në karantinë. Kryesisht këngëtari ngacmon Mi
Foto në dukje të zakonshme, por e gjeni dot "misterin" që fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Ndodh të shihni një foto disa herë, por nuk arrini të kapnin të gjitha detajet që fshihen pas saj. Gjërat më interesante
Bashkëshortja e Gaz Pajës bëhet notalgjke, poston fotot e papublikuara nga dasma (FOTO LAJM) Pothuajse 1 vit më parë, aktori i humorit Gaz Paja i dha fund beqarisë duke kurorëzuar në martesë dashurinë me bionden b
Miqësi? Fotot mahnitëse që tregojnë kuptimin e vërtetë të saj (FOTO LAJM) Fotografi mahnitëse nga e gjithë bota tregojnë në mënyrë të përkryer kuptimin e miqësisë në kultura, breza dhe madje spe
Përpara jush, fotot e pabulikuara nga dasma e Sara Hoxhës dhe Ledionit (FOTO LAJM) Koronavirusi i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dashur, t’i
E shpallur mami më joshëse në botë, biznesmenia provokon nga karantina (FOTO LAJM) Bukuroshja bombastike, Daphne Joy, ka qerasur admiruesit e saj të shumtë me fotografi të reja fantastike në Instagram.
Upss! Media britanike thumbon keq Encën duke publikuar fotot: Modifikim ekstrem! (FOTO LAJM) Enca është një ndër këngëtaret më të komentuara në Shqipëri, për hitet e saj, projektet e reja por jo vetëm. Duke që
Joshëse nga karantina, kandidatja për deputete e Ngjelës provokon me postimet (FOTO LAJM) E njohur gjerësisht si ish-sekretarja e Spartak Ngjelës, Arnida ka konkurruar në garën për deputete në vitin 2013, por n
"Miss Kosova 1997", fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,