999 rezultate për

fotot

15 vite martesë, bashkëshortja e Lulzim Bashës publikon fotot unike (FOTO LAJM) Kryetari i opozitës, Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela festojnë sot 15 vjetorin e martesës. Ka qenë Aurela
Fotot mahnitëse të shumë viteve më parë që do ju frymzojnë për pozat në "Instagram" (FOTO LAJM) Rikthimi në fotot e vjetra është argëtuese për dy arsye: është emocionuese të shikosh stilin e jetës së njerëzve të shum
Nga Kim Kardashian te Rihanna, fotot që kanë "turpëruar" VIP-at (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të kuruara, elegante dhe me stil. Por nuk ndodh kështu gjithmonë me VIP-at që kanë pusht
Kina fshin fotot, por ato dalin në publik: Virologët e Wuhanit pa asnjë masë sigurie Disa foto, ku shiheshin masa të ulëta sigurie në laboratorin e Wuhanit, janë fshirë nga faqja e internetit të institutit
Fotografitë që kanë bërë lëmsh botën, i kuptoni dot? (FOTO LAJM) Që të realizoni një foto të lezetshme, duhet të bëni më shumë sesa thjesht të shtypni një buton nga një e kamerë e cilës
Ndiqni këto këshilla për të pozuar në plazh që fotot tua të bëjnë "namin" (FOTO LAJM) Në botën moderne, nuk quhet se keni qenë me pushime nëse nuk e keni mbushur kryefaqen me fotot tuaja më të bukura. Si
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Rikthehet në Instagram vajza e ish-deputetes shqiptare, provokon me fotot me bikini (FOTO LAJM) Pasi u zhduk për disa ditë nga rrjeti, vajza shumë e përfolur e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, është rikthyer dhe
Diktatori i kohëve moderne, publikohen fotot e rralla të Kim Jong-Un në jetën e luksit (FOTO LAJM) Teksa nuk dihet ende asgjë për fatin e Kim Jong-Un, mediat e huaja kanë zbuluar disa pamje nga jeta luksoze e një prej d
Ndiheni keq nga fotot perfekte në rrjet? Mësoni njëherë e mirë të vërtetën (FOTO LAJM) Shpesh shohim foto “perfekte” në mediat sociale, veçanërisht në Instagram, që marrin mijëra “pëlqime”. Por ajo që ne
Të mbërthyer kokë e këmbë, dalin fotot brenda Klinikës Infektive të Kosovës Virusi COVID-19, deri tani në Kosovë ka prekur 799 persona, 249 nga personat e infektuar janë shëruar kurse 24 kanë ndër
Braçe publikon fotot skandaloze nga vatra e COVID-19 në fasonerinë e Fushë-Krujës Zv/kryeministri Erion Braçe ka publikuar kushtet në fasonerinë e Krujës ku shumë gra janë prekur nga koronavirusi. Br
"Çmend" rrjetin me fotot provokuese nga karantina, por izolimi po torturon modelen (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski po kalon një periudhë të vèshtirë emocionalisht dhe mendërisht gjatë izolimit për shkak të koronavirus
Fotot e rralla, Kur Enveri me Mehmetin takoheshin me gjyshin e Kim Jong-ut në Vlorë (FOTO LAJM) Memorie.al publikon disa foto të panjohura që i përksin viteve 1956-të, ku diktatori komunist i Shqipërisë, Enver Hoxha,
Njihet si rivalja e Kardashian, modelja nuk ndalet me fotot provokuese nga karantina (FOTO LAJM) Anastasia Kvitko është modelja ruse e cila falë formave "bombastike" trupore, njohet gjërësisht si rivalja e Kim Kardash
Berisha publikon fotot: Akt barbar, përdhoset nga Lal Plehu tempulli i shenjtë i Helvetive Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin sociaal Facebook disa fotografi ku duket i rrëzuar përtokë, rrethimi i
Bleu shtëpinë 36,5 milionë dollarë, Kylie Jenner publikon fotot e para nga rezidenca (FOTO LAJM) Jo vetëm që nuk ngjan me një shtëpi, por hapësira prej 1430 metrash katrore është faturuar si një “kompleks turistik”.
E infektuar me koronavirus, modelja 21-vjeçare publikon fotot joshëse në diell (FOTO LAJM) Ylli i reality shoë "Made In Chelsea", Heloise Agostinelli, ka zbuluar se është diagnostikuar me koronavirus, Por duk
"Kam moral dhe familje", Erjona Sulejmani pendohet për fotot nudo? (VIDEO) Ish-gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani ka folur më shumë për karrierën e saj si dhe për familjen.
Jetojnë bashkë, por si është marrëdhënia e Eduartit me djalin e Arbanës (VIDEO) Prej disa muajsh tashmë moderatorja Arbana Osmani e ka kofirmuar lidhjen me Eduart Grishajn, ndërsa duket se kanë nisur