999 rezultate për

fotot

Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM) Lirimi i masave nëpër botë pas një periudhe të gjatë izolimi ka sjellë nevojën për gjetjen e zgjidhjeve të pazakonta dhe
Dalin fotot e shumë viteve më parë, ka kryer operacione plastike Armina Mevlani? (FOTO LAJM) Armina Mevlani është pyetur pafund përsa i përket operacioneve plastike. Pasi e ka mohuar disa herë bloggeria është
Dikush t'i japë një shpjegim, fotot më të çuditshme që keni parë (FOTO LAJM) Na ndodh shpesh të befasohemi nga gjërat që shohim gjatë jetës së përditshme dhe shpesh mbetemi pa fjalë. Si në rasti
Në pritje të fëmijës, multimilioneri publikon fotot e veçanta me modelen 27 vite më të re (FOTO LAJM) Miliarderi italian Gianluca Vacchi së shpejt do të bëhet baba me modelen 25-vjeçare, Sharon Fonseca. 52-vjecari duket më
Në hapat e parë të karrierës, dalin në ankand fotot e rralla të Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Fotografitë e bëra në nisje të karrierës së ikonës së kinematografisë amerikane dhe botërore Marilyn Monroe kanë dalë në
Vetëm 16 vjeç, dalin fotot e papublikuara të Luanës (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca është kthyer prej kohësh në një nga fytyrat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Herë me
Rastësi e natyrës, fotot që sfidojnë realitetin (FOTO LAJM) Natyra dhe dora e njeriut që të dyja kanë krijuar gjëra të bukura në këtë botë. Ama ndonjëherë gjërat ndodhin edhe pa
Kështu nuk e keni parë kurrë: Maliqi nxjerr fotot me muskuj dhe sfidon Ramën (FOTO LAJM) Deputeti i opozitës Lefter Maliqi ka vendosur të ndajë në Facebook disa foto të tij të hershme, ku treon se stërvitej fo
Oriola Marashi si nuk e keni parë asnjëherë, e ëma i publikon fotot (FOTO LAJM) Facebook-u ka rikthyer në kujtesë disa foto të Oriola Marashit kur ka qenë në universitet. Kjo gjë i ka ndodhur nënës së
Luana publikon fotot joshëse nga ballkoni, Getoari i le komentin epik kunatës (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërheqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo sh
Ndryshimi drastik nga COVID-19, eksperti i IT-së publikon fotot pas 6 javësh në intubim Një ekspert Informatike, në Britaninë e Madhe ,i cili mposhti koronavirusin, ka pësuar një ndryshim drastik në pamje, pa
Kanë çuditur njerëzimin, këto janë fotot më të pabesueshme por të vërteta (FOTO LAJM) Tani, kur pothuajse të gjithë kemi një telefon celular me qasje në internet, dimë shumë gjëra rreth botës. Por edhe p
Postoi fotot e nipërve në Facebook, gjyshja shkon në gjykatë Një gjyshe duhet t’i fshijë fotografitë e nipërve dhe mbesave të saj, të cilat i postoi në Facebook dhe Pinterest pa lej
Nuk ishte akoma Zonjë e Parë, rrjeti mbushet me fotot e Melania Trump kur ishte e re (FOTO LAJM) Sa herë shfaqet në publik, Melania Trump tërheq vëmendjen jo vetëm se është gruaja e presidentit amerikan, por edhe për
Fotot më emocionuese që keni parë ndonjëhere të dasmave, do të përloteni (FOTO LAJM) Padyshim që dasmat pavarësisht se janë një nga gëzimet më të mëdha të jetës, sjellin edhe shumë emocione. Shpesh foto
Modele apo oficere? Kjo vajzë po bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Ekzektuan 27-vjeçarin, hetuesit britanikë publikojnë fotot e shqiptarëve Hetuesit britanikë kanë publikuar fotot e dy shqiptarëve, të dyshuar për ekzekutimin e një shqiptari para një viti. G
Policia rreh barbarisht të riun pranë Teatrit të shembur Dhjetëra qytetarë kanë tentuar mëngjesin e sotëm të çajnë kodonin e policisë, cili ka rrethuar tashmë gërmadhat e Teatri
Kur nuk ishte dukeshë, mediat turpërojnë Meghan me fotot joshëse (FOTO LAJM) Mediat britanike kanë publikuar disa fotografi të ish-dukeshës, Meghan Markle. 38-vjeçarja shfaqet duke pozuar në tapeti
Në 41 vjetorin e lindjes, Bleona ndan me të gjithë fotot e rralla të viteve më parë (FOTO LAJM) Bleona Qereti, e njohur ndryshe si "Fenomeni" shqiptar ka festuar ditën e djeshme 41 vjetorin ku mori urime të shumta ng