999 rezultate për

fotot

Ndiqni këto këshilla për të pozuar në plazh që fotot tua të bëjnë "namin" (FOTO LAJM) Në botën moderne, nuk quhet se keni qenë me pushime nëse nuk e keni mbushur kryefaqen me fotot tuaja më të bukura. Si
Foto topless dhe provokuese, partnerja e portierit amerikan nuk u kursehet ndjekësve (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Nora Segura vazhdon të sjellë pak kënaqësi për 300.000 ndjekësit e saj në Instagram gjatë kësaj periu
Rikthehet në Instagram vajza e ish-deputetes shqiptare, provokon me fotot me bikini (FOTO LAJM) Pasi u zhduk për disa ditë nga rrjeti, vajza shumë e përfolur e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, është rikthyer dhe
Diktatori i kohëve moderne, publikohen fotot e rralla të Kim Jong-Un në jetën e luksit (FOTO LAJM) Teksa nuk dihet ende asgjë për fatin e Kim Jong-Un, mediat e huaja kanë zbuluar disa pamje nga jeta luksoze e një prej d
Ndiheni keq nga fotot perfekte në rrjet? Mësoni njëherë e mirë të vërtetën (FOTO LAJM) Shpesh shohim foto “perfekte” në mediat sociale, veçanërisht në Instagram, që marrin mijëra “pëlqime”. Por ajo që ne
Të mbërthyer kokë e këmbë, dalin fotot brenda Klinikës Infektive të Kosovës Virusi COVID-19, deri tani në Kosovë ka prekur 799 persona, 249 nga personat e infektuar janë shëruar kurse 24 kanë ndër
Braçe publikon fotot skandaloze nga vatra e COVID-19 në fasonerinë e Fushë-Krujës Zv/kryeministri Erion Braçe ka publikuar kushtet në fasonerinë e Krujës ku shumë gra janë prekur nga koronavirusi. Br
"Çmend" rrjetin me fotot provokuese nga karantina, por izolimi po torturon modelen (FOTO LAJM) Emily Ratajkowski po kalon një periudhë të vèshtirë emocionalisht dhe mendërisht gjatë izolimit për shkak të koronavirus
Fotot e rralla, Kur Enveri me Mehmetin takoheshin me gjyshin e Kim Jong-ut në Vlorë (FOTO LAJM) Memorie.al publikon disa foto të panjohura që i përksin viteve 1956-të, ku diktatori komunist i Shqipërisë, Enver Hoxha,
Njihet si rivalja e Kardashian, modelja nuk ndalet me fotot provokuese nga karantina (FOTO LAJM) Anastasia Kvitko është modelja ruse e cila falë formave "bombastike" trupore, njohet gjërësisht si rivalja e Kim Kardash
Berisha publikon fotot: Akt barbar, përdhoset nga Lal Plehu tempulli i shenjtë i Helvetive Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin sociaal Facebook disa fotografi ku duket i rrëzuar përtokë, rrethimi i
Bleu shtëpinë 36,5 milionë dollarë, Kylie Jenner publikon fotot e para nga rezidenca (FOTO LAJM) Jo vetëm që nuk ngjan me një shtëpi, por hapësira prej 1430 metrash katrore është faturuar si një “kompleks turistik”.
E infektuar me koronavirus, modelja 21-vjeçare publikon fotot joshëse në diell (FOTO LAJM) Ylli i reality shoë "Made In Chelsea", Heloise Agostinelli, ka zbuluar se është diagnostikuar me koronavirus, Por duk
"Kam moral dhe familje", Erjona Sulejmani pendohet për fotot nudo? (VIDEO) Ish-gruaja e futbollistit, Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani ka folur më shumë për karrierën e saj si dhe për familjen.
Jetojnë bashkë, por si është marrëdhënia e Eduartit me djalin e Arbanës (VIDEO) Prej disa muajsh tashmë moderatorja Arbana Osmani e ka kofirmuar lidhjen me Eduart Grishajn, ndërsa duket se kanë nisur
Zhgënjim nga blerjet online, fotot që do ju bëjnë të mendoni dy herë para se të porosisni (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, blerjet online janë përhapur në masë. Tashmë jo vetëm veshjet, por edhe ushqimet apo edhe elektro shtë
Mbushi sot 94 vjeç, fotot e rralla të Mbretëreshës Elizabeth ndër vite (FOTO LAJM) Mbretëresha Elizabeth feston sot 94 vjetorin e lindjes. Ajo ka lindur në 21 prill të vitit 1926 në Londër dhe ishte v
Karantina ju mundësoj të shihni fotot e papublikuara nga dasmat e VIP-ave (FOTO LAJM) Kjo periudhë në karantinë ka bërë që shumë personazhe të famshëm shqiptarë të hapin albumet e tyre të fotove duke postua
Publikon fotot provokuese, Kejvina dhe Tayna "shpërthejnë" në komente ofenduese (FOTO LAJM) Që prej se ka filluar karantina modelja Kejvina Kthella ka publikuar pa ndalur foto dhe video provokuese të cilat janë k
Dalin fotot, kush është i riu që u gjet i vrarë me armë zjarri në Delvinë (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja dhe pamje nga 30-vjeçari nga Delvina i cili u gjet i vrarë me armë zjarri. Policia tha z