999 rezultate për

fotot

Më "e nxehtë" se asnjëherë, fotot e fundit të Ronela Hajatit po bëjnë namin (FOTO LAJM) Stili i veçantë i Ronela Hajatit ka bërë gjithmonë diferencën mes vajave të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi, k
Zhgënjim nga blerjet online, fotot që do ju bëjnë të mendoni dy herë para se të porosisni (FOTO LAJM) Prej disa vitesh, blerjet online janë përhapur në masë. Tashmë jo vetëm veshjet, por edhe ushqimet apo edhe elektro shtë
Pushimet e nxehta të viteve '80, fotot e rralla të yjeve në ishujt e Italisë (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, Capri ka tërhequr njerëzit të rëndësishëm në botë, që nga Mbretërit, yjet të Hollivudit, familje të pas
I fashuar dhe me hekura, dalin fotot e autorit të dyshuar për ekzekutimin e biznesmenëve në Laç (FOTO LAJM) Ditën e sotme u arrestua i dyshuari kryesor për vrasjen e biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji. Në disa pamje t
E ka zënë "halli", modelja ruse u kërkon ndihmë 11 milion fansave për fotot joshëse (FOTO LAJM) Anastasiya Kivtko është një nga modelet më seksi në botë dhe njihet për format e saj bombastike dhe pozat provokuese që
A po jeton Xhesika Ndoji një histori dashurie sekrete? (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja, e cila krahas muzikës tashmë i është futur edhe biznesit, nuk ndalon së realizuari edhe foto të reja siç
Volkswagen prezanton makinën më të pazakontë që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Volkswagen njoftoi modelin e ridizajnuar të modelit Arteon më 24 qershor, si dhe një version krejtësisht të ri të Shooti
Fotot me provokuese të Demi Rose në Instagram (FOTO LAJM) Demi Rose përfundimisht ka vendosur t’i çmendë të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Është vetëm 22-vjeçare, por aj
Jack u mbyt nga Rose? Fotot që tregojnë të vërtetat nga Titanik (FOTO LAJM) Filmi më i njohur në të gjithë botën padyshim është Titaniku. Historia e prekshme e dashurisë mes Roze dhe Jack bëri
U dogj në 85% të trupit, fotot nudo të ish-mbretëreshës së bukurisë pretendente për çmimin e madh (FOTO LAJM) 53-vjeçarja Carol Mayer nga Queensland, Australi, pësoi djegie në rreth 85 përqind të trupit gjatë një zjarri që përfshi
Të bukura por me histori të errëta, njihuni me vajzat problematike në botë (FOTO LAJM) Në Instagram dhe Twitter ekziston një profil dedikuar vajzave të bukura të arrestuara, ku postohen fotot e tyre pas arre
"A e di njeri ku fiken femrat?", Isli ndan fotot "romantike" me Orin (FOTO LAJM) Dy moderatorët e programit të mëngjesit "Wake Up", Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë treguar vazhdimisht se gëzojnë një m
Bota është e çmendur? Vërtetojeni me fotot e pazakonta (FOTO LAJM) Ndonjëherë kur shihni fotografi nga përdorues të ndryshëm të internetit, menjëherë filloni të pyesni veten, “çfarë ndodh
Ish-Sofi e "Zonë e Lirë" hap sezonin turistik, fotot joshëse të bukuroshes (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
Fotot qesharake bëhen virale, si do të dukeshin politikanët tanë nëse do ishin gra (FOTO LAJM) Në fllim u bë virali pasi shndërronte portretin e njerëzve në të plakur, tashmë aplikacioni FaceApp po bëhet sërish vira
Ylli televiziv nuk njeh konkurente, 33-vjeçarja godet me fotot bombastike (FOTO LAJM) Javë më parë ajo ishte në qendër të vëmendjes, për shkak se theu masat e marra për shkak të pandemisë koronavisur. Ës
Monica Bellucci nuk i rezistonte dot Leonardo DiCaprios, dalin fotot e rralla (FOTO LAJM) Monica Bellucci, njihet si ikona e bukurisë femërore. Ajo është një prej grave më të bukura në botë, “titull” që vaz
Më në fund, me fotot e nxehta nga plazhi Eliona Pitarka prezanton të dashurin (FOTO LAJM) Më në fund, pasi ka pranuar shumë herë se është në një lidhje, Eliona Pitarka ka vendosur të publikojë foton e parë me p
Sëmuret Trump? Fotot që po bëjnë xhiron e botës (FOTO LAJM) Nw SHBA janë ngritur shqetësimet se presidenti Donald Trump nuk është mirë me shëndet. Kjo pas një deklarate që bëri, ku
Keni kaluar ditë të keqe? Fotot që do t’ju shkrijnë së qeshuri Ok! E dimë që të gjithëve ju ka ndodhur që të ndodheni në situata të cuditshme. Besdisëse ndonjëherë, edhe të pabesu