999 rezultate për

fotot

Telashe për Panuçin, gjobitet nga gjykatësi Trajneri i kombëtares shqiptare, Christian Panuçi hodhi pak kohë më parë në gjyq ish-presidentin e Shqipërisë Bujar Nish
Skandal! Panucci gjobitet në Itali për fotot nudo të Tottit me gruan Një proces gjyqësor yjesh… Në kuptimin që në letra figurojnë emra të yjeve të futbollit dhe të spektaklit. Qoftë si dësh
E dinim të martuar me Norën, Robertit i dalin fotot e martesës me moderatoren Këngëtari i njohur Robert Berisha ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Why Not" të moderatores Roza Lati, ku së bashku
Vrisnin sorkadhe dhe shisnin trimëri në Facebook, e pësojnë kolonjarët Gjuajnë kafshë të egra në mënyrë të paligjshme dhe publikojnë në rrjetet sociale fotot e rënda të sorkadheve të vrara, s
Plas tek faqja e Stresit: Dëgjo këtu ti p*** motre, u kape me 20 vjeçaren në hotel! (FOTO LAJM) Stresi u arrestua dje nga policia me armë dhe drogë në një dhomë hoteli në Tiranë, ndërsa ndjekësit e tij janë ndarë më
Princi i Dubait hedh fotot luksoze dhe bëhet viral (FOTO LAJM) Princi i Dubai Hamdan bin Muhamed Al Maktoum mund të jetë njëri nga njerëzit më të pasur në botë, por këto fotografi mah
Stresi në pranga, fansat "kryqëzojnë" shokët e tij (FOTO LAJM) Reperi i njohur me emrin "Stresi" është arrestuar mbrëmjen e djeshme në një hotel në Linzë të Tiranës. Pas kontrolle
Tifoze e flaktë e Messit, "Miss BumBum" çmendet fansta me fotot e saj në Instagram (FOTO LAJM) Suzy Cortez apo siç njihet ndryshe me nofkën si "Miss BumBum" është një modele shumë aktive në rrjetet zyrtare. Ajo
Të shtyp ai që bën fotot! Enca reagon me tërbim ndaj fansit (FOTO LAJM) Enca ka nisur udhëtimin e ditëlindjes, dhe siç njofton nëpërmjet rrjeteve sociale ndodhet në Paris, ku e shoqëron motra
Çfarë ke humbur Ronaldinho? Ish-e dashura çmend fansat me fotot e saj (FOTO LAJM) Një ndër futbollistët më të famshëm në planet, Ronaldinho Gaucho nuk është protagonist vetëm sa i përket sportit, por ed
Sot është "ulërimë", Ronela nxjerr fotot kur ishte 15 vjeç (FOTO LAJM) Mjafton të bëni një “shëtitje” nëpër kryefaqet e rrjeteve sociale dhe do të vini re diferencën mes 15-vjeçarëve të sotëm
Dalin fotot, si dukej Sinan Hoxha para se të bënte operacionet në fytyrë (FOTO LAJM) Nuk do ta njihni Sinan Hoxhën në këtë fotografi. Në njërën nga fotografitë e publikuara, shihet këngëtari shqiptar Si
Si e zhduku Enver Hoxha nga fotot Mehmet Shehun (FOTO LAJM) Nga Kastriot Dervishi Në shumë raste, kur në një foto hiqej një individ, në vend të tij vendosej ndonjë send apo pemë.
Kush është Genc Sejko? (FOTO LAJM) Krijimet e tij ‘shkundin’ internetin, foto-montazhet po ashtu. I profilizuar në një oponencë të fortë me qeverinë, Genc
Ish-pornostarja shqiptare publikon fotot, ky është detaji që po i ndryshon jetën Ish-pornostarja me origjinë shqiptare, Alby Rydes, ka hequr dorë nga profesioni i saj i mëparshëm, por përsëri nuk hezit
Fotot e ndryshimit, si u transformua Bregu i Lumit (FOTO LAJM) Qytetarët që jetojnë pranë zonës së njohur si Bregu i Lumit kanë shpëtuar tashmë prej përmbytjeve që pësonin thuajse pas
Kërcënonte të renë se do t'i publikonte fotot intime, në pranga 21 vjeçari Një 21 vjeçar nga Mamurrasi është vënë në prangat e Policisë në Tiranë, pasi akuzohet se ka kanosur një vajzë. 21 vje
Mourinhon po e shkarkojnë nga United? Fotot tregojnë gjithçka (FOTO LAJM) Jose Mourinho u kthye nga "ferri" teksa "djajtë e kuq" mundën të rikthejnë rezultatin nga 0-2 në 3-2 kundrejt Neëcastle,
Vishet provokuese edhe për në punë, Armina trullos fansat me fotot në zyrë Blogerja Armina Mevlani është një prej femrave më të ndjekura nga publiku shqiptar, e cila komentohet mjaft në shoëbiz d
Publikon fotot e gruas dhe bijës së vdekur dhe ka një mesazh për botën (FOTO LAJM) Një baba, me zemër të thyer ka publikuar në rrjetet sociale fotot e funeralit të bashkëshortes së tij dhe të bijës së mi