999 rezultate për

fotosh

Familja Kardashian-West bëri foton perfekte me fotoshopin më të keq! (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe katër fëmijët e saj — North, Saint, Chicago dhe Psalm West — u veshën si familja e parë dhe e preferu
15 fotografi që janë të bëra me Fotoshop, por janë kaq epike (FOTO LAJM) Në ditët e sotme padyshim që Fotoshopi është bërë kaq i përdorur nga shumica, saqë duket sikur shumë gjëra nuk janë aspa
8 arsye pse nuk i duhet besuar Fotoshopit (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Fansat në sulm kundër Oriolës: Të mbyti Fotoshopi Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe shumë e komentuar për format e saj bombastike, Oriola Marashi i ka bërë
Rihanna zhgënjen fansat, e tepron me Fotoshopin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rihanna edhe pse ka disa kohë që nuk aktivizohet rregullisht, është një nga më të komentuarat. Me
"Dracarys", 15 fotografi që janë të bëra me Fotoshop por janë kaq epike (FOTO LAJM) Në ditët e sotme padyshim që Fotoshopi është bërë kaq i përdorur nga shumica, saqë duket sikur shumë gjëra nuk janë aspa
Këngëtarja e njohur tregon trupin pa fotoshop: Jam lodhur duke pasur turp (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Demi Lovato, është shumë e ndjekur në rrjete sociale ku numëron ndjekës të shumtë dhe ku va
Kjo foto ka marrë mijëra komente tallëse (FOTO LAJM) Alessia Marcuzzi është mërzitur me akuzat e fansave se përdor fotoshop në fotot që hedh, kështu që kësaj radhe vendosi q
Bebe Rexha pozon me të brendshme, shikoni si duket një femër pa fotoshop (FOTO LAJM) Ylli i popit Bebe Rexha ka postuar një foto në profiling e saj në ‘Instagram’ ku shfaqet me bikini . Ajo shkruan: “Nd
Anna Kabashi nuk njihet më prej fotoshopit (FOTO LAJM) Anna Kabashi është shpesh pjesë e mediave rozë e komenteve në rrjete sociale. Artistja nga Peja që mori famë nga shoë
Mos i besoni Instagramit, ndryshimet drastike që bën Fotoshopi (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Tentoi të bënte provokuesen në vaskë, Kourtney dështon me Fotoshopin Njësoj si të motrat (kujtoni Photoshop- in e Khloe- s disa muaj më parë), edhe Kourtney Kardashian është bërë zyrtarisht
Në Instagram një “bishë” e vërtetë, si duket Morena pa Fotoshop? (FOTO LAJM) Morena Taraku tashmë prej disa kohësh është kthyer në një personazh të komentuar gjerësisht sidomos për natyrën e saj mo
Vajzat Kardashian thyejnë limitet, Fotoshop edhe në fotot e paparacëve Të dukurit bukur dhe perfekte në çdo foto është kthyer në një mani për shumë vajza dhe sidomos për ato të familjes Karda
Para dhe pas Fotoshopit, ndryshimet drastike të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Kujdes se çfarë kërkoni, ky mjeshtër fotoshopi bën lemsh rrjetin Ai konsiderohet si një nga më të mirët në fushën e Photoshopit, këtë e provon edhe fakti se ndiqet nga mbi 883,000 njerë
Keisi Medini e thotë troç: Bëj fotoshop në çdo foto (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin e pasdites "Ftesë në 5" ishte vajza e këngëtarit shumë të njohur për publikun, Sabianit.
Fotoshop i dështuar, këto VIP-e dolën në foto me këmbë e duar “aliene” (FOTO LAJM) Besojmë se shumë prej jush e shikoni me vëmendje një foto përpara se ta publikoni në rrjete sociale. Ndonjëherë një deta
Rihannës i dalin këmbët kilometrike nga Fotoshopi, zhgënjehen fansat Këngëtarja e njohur Rihanna edhe pse ka disa kohë që nuk aktivizohet rregullisht, është një nga më të komentuarat. Me
Në Instagram një bombë, dalin fotot skandaloze pa Fotoshop të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Motra e saj Khloe thotë se Kim Kardashian e ka trupin më të mirë në botë. Dhe, tani admiruesit mund të gjykojnë vetë