999 rezultate për

fotos

Bebe Rexha pozon me të brendshme, shikoni si duket një femër pa fotoshop (FOTO LAJM) Ylli i popit Bebe Rexha ka postuar një foto në profiling e saj në ‘Instagram’ ku shfaqet me bikini . Ajo shkruan: “Nd
Dafina Zeqiri bën gjestin epik, kujt i drejtohet vallë? (VIDEO) Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo numëron një numër të madh projektesh në repertor
Skandali i fotos me Metën, Vuçiç tregon pse e bëri atë veprim (VIDEO) Mungesa e presidentit serb në foto në nisje të samitit të Brdo-Brijunit me krerët e shteteve të Ballkanit Perëndimor që
Kjo është e vërteta e fotos me hartë në dorë të Merkelit, Thaçit, Ramës dhe Vuçiçit Samiti i Berlinit duket se e ka mbyllur përfundimisht cështjen e korrigjimit të kufijve me iniciativë dy liderëve të fuq
Anna Kabashi nuk njihet më prej fotoshopit (FOTO LAJM) Anna Kabashi është shpesh pjesë e mediave rozë e komenteve në rrjete sociale. Artistja nga Peja që mori famë nga shoë
Mos i besoni Instagramit, ndryshimet drastike që bën Fotoshopi (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Tentoi të bënte provokuesen në vaskë, Kourtney dështon me Fotoshopin Njësoj si të motrat (kujtoni Photoshop- in e Khloe- s disa muaj më parë), edhe Kourtney Kardashian është bërë zyrtarisht
Në Instagram një “bishë” e vërtetë, si duket Morena pa Fotoshop? (FOTO LAJM) Morena Taraku tashmë prej disa kohësh është kthyer në një personazh të komentuar gjerësisht sidomos për natyrën e saj mo
Vajzat Kardashian thyejnë limitet, Fotoshop edhe në fotot e paparacëve Të dukurit bukur dhe perfekte në çdo foto është kthyer në një mani për shumë vajza dhe sidomos për ato të familjes Karda
Elvana akoma më e ëmbël se balada e fundit me fotosetin e ri (FOTO LAJM) Pas baladës "Tavolina e mërzisë" , me të cilin projekt Elvana edhe iu rikthye muzikës pas një pauze, ajo vjen me një fot
Kjo vajzë e vogël, është sot mbretëresha e Instagramit (FOTO LAJM) Kim Kardashian, është një prej femrave më tërheqëse dhe të famshme në botë. Ylli i Reality Shoë ka hedhur një foto në
Icardi nuk ndalet, "like" fotos së Juventusit (FOTO LAJM) Mauro Ikardi, nuk luan me Interin që në datën 13 shkurt dhe kohën e “vret” duke naviguar në rrjetet sociale, shkruan Alb
E keni parë Oriola Marashin më në formë se kaq ? (FOTO LAJM) Oriola Marashi vazhdon të komentohet linjat e saj tërheqëse, shkruan Albeu.com Edhe imazhet e reja të publikuar në ‘I
I bëri fotoset një gruaje, fotografja merr emailin e jetës Është e zakonshme që femrat të shqetësohen për pamjen e tyre fizike, por një bashkëshort ka shkruar një letër ku vlerëso
Rovena Stefa nuk zhgënjen, del pothuajse e zhveshur (FOTO LAJM) Rovena Stefa ka rrezikuar me fotografinë më të fundit. Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa për nder të Shën Valentinit ka
Çfarë fshihet pas fotos më të famshme në internet Fotoja e një burri në Kanada, që korrte qetësisht barin e shtëpisë së tij, ndërsa në sfond shfaqet një tornado kërcënues
Pas fotos së Luanës me pizhama, Marina i hap sfidë publike (FOTO LAJM) Marina duket se ka gjetur një super sfidë të re në internet. Ajo ka vendosur që të sfidojë Luanën, e cila vetëm pak d
Fotoseti i fundit i Kylie Jenner trullos gjithë rrjetin (FOTO LAJM) Kylie Jenner ka vetëm pak muaj që ka sjellë në jetë vajzën e saj Stormien. Por teksa ka ndjekur turin e të dashurit t
Para dhe pas Fotoshopit, ndryshimet drastike të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Kujdes se çfarë kërkoni, ky mjeshtër fotoshopi bën lemsh rrjetin Ai konsiderohet si një nga më të mirët në fushën e Photoshopit, këtë e provon edhe fakti se ndiqet nga mbi 883,000 njerë