999 rezultate për

foton

Arbenita publikoi foton më joshëse në rrjet dhe komenti i Feros "shokoi" ndjekësit (FOTO LAJM) Çifti më i përfolur i shoëbiz-it shqiptar, Fero dhe Arbenita Ismajli, po kalojnë ditët më të lumtura krah njëri-tjetrit
Jetë nate me djalin e Thaçit, Greg Rama e pret me festë në Shqipëri (FOTO LAJM) Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu ka mbajtur gjithmonë një profil të ulët në media dhe në rrjetet e tij soociale. Po
E bukur dhe elegante, Kiara Tito befason me foton e fundit (FOTO LAJM) Kiara Tito është një nga vajzat më me emër të showbizit shqiptar. Teksa po punon për emisionin e rri që pritet të nisë s
I nxorrën foton e Romeos, si reagoi publikisht Jonida Maliqi? Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj u përfolën për një histori dashurie, e cila ka përfunduar. Aktori ka folur publikisht
Në shtëpinë e Saimir Tahirit sot ka festë, poston foton e adhurueshme familjare (FOTO LAJM) Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri tashmë është shkëputur nga politika dhe duket më i lidhur se kurrë me familjen e
Belinda pozon joshëse nga shtrati dhe foton ja paska bërë këngëtari shqiptar? (FOTO LAJM) Belinda Dragoti ka fituar simpatinë e publikut që nga dalja e saj në "Xing me Ermalin" dhe që aty Instagrami i saj është
Meta publikon foton me dorën mbi Kushtetutën: Jo grushtit të shtetit! Presidenti Ilir Meta ka bërë sërish për të disatën herë një thirrje për protestën më dy 2 mars. Ai ka publikuar një
Mbetjet kancerogjene në tragetin Brindisi-Vlorë, PD publikon foton e Ramës me pronarin e firmës Anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli ka reaguar në lidhje me kapjen e lëndëve kimike të rrezikshm
"Shumë vulgare, ta shpif", Aulona ja kthen me lezet ndjekësit në foton gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Aulona Musta është një ndër moderatoret shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo nuk e ka aspak problem që në
Nuk panë detajin qesharak, fotoja më e bukur e dasmës bëhet virale Si gjithë të tjerët, 25-vjeçari Kevin Kennedy Ryan postoi në Twitter një foto nga dasma e tij për të festuar përvjetorin
Werder Bremen uron Pavarësinë e Kosovës me foton e Rashicës (FOTO LAJM) Werder Bremen e ka uruar Kosovën në përvjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Efekti i paraqitjes së Milot Rashicës, ka bë
Bëjeni këtë Shën Valentin më të veçantin, disa ide si të shkrepni foton perfekte me partnerin (FOTO LAJM) Dita e Shën Valentinit është shumë pranë dhe kanë ngelur vetëm pak ditë që të planifikoni se çfarë do të bëni. Duke q
Shoqet e klasës së Tahirit, ministret e Ramës i bashkon festa e maturës '98 (FOTO LAJM) Matura e vitit 1998 e gjimnazit "Sami Frashëri" është mbledhur pas shumë vitesh duke festuar së bashku, nnë një hotel të
Artan Hoxha publikon foton, Rama në krah të të "fortit" të Çapajve (FOTO LAJM) Ardian Çapja është një ndër objektet e OFL në lidhje me pasurinë e tij. Mbrëmjen e sotme është publikuar fotoja e Ard
Para 6 vitesh, Blero dhe Afrona publikojnë foton e parë që kanë bërë sëbashku (FOTO LAJM) Blero dhe Afron janë ndër çiftet më të ëmbël të ekranit shqiptar. Ata publkojnë gjithmonë foto krah njëri-tjetrit, po
2 orë gjumë dhe vajzën në krahë, Monicës së Lorikut nuk i bëjnë derman as filtrat (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Lorik Canës ka postuar foton e parë me vajzën e porsa lindur. Çifti e ka pagëzuar vajzën e tyre me
Publikoi foton krah pensionistes, ku i çalon strategjia Bashës? Duket se strategjitë e Ramës dhe Veliajt për të shitur imazhin e politikanit që ulet gju më gju me popullin, kanë joshur
Pozoi e zhveshur nga shtrati, Rezarta Shkurta pendohet dhe fshin foton (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Rezarta Shkurta siç nuk e kishim parrë asnjëherë më parë publikoi një foto pikane. E mbuluar vetëm
"Ke veshur apo lisho fare?", komentuesit thumbojnë foton provokuese të Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Prezantuesja dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është bërë kryetemë në rrjete sociale që kur u bë e ditur se do të p
Epike! Moderatorja rrëzohet në mes të emisionit (VIDEO) Puntata e ditës së sotme në emisionin “Pop Culture” në “Top Channel” ka sjellë plot argëtim dhe të qeshura në ekran.