999 rezultate për

fotoje

Si dukej Dua Lipa kur ishte adoleshente (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka arritur të fitojë zemrat e shumë njerëzve anembanë botës me zërin dhe stil
Lojtarët e kombëtares darkojnë para grumbullimit Ka filluar grumbullimi i futbollistëve kuqezi për ndeshjet me Italinë dhe Bosnjën. Disa nga lojtarët e Kombëtares shqipt
“Limonat” janë shenjat e kancerit të gjirit. Shpëtoni jetën falë kësaj fotoje! Një foto me limona, që është bërë virale në internet, është krijuar për t’i ndërgjegjësuar femrat se gjëndrat nuk janë
Eneda Tarifa prezanton nipin, por jo vetëm (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja e mirënjohur e skenës shqiptare ndërmjet një fotoje gazmore ka prezantuar një fotoje nipin e
Stresit nuk i pëlqen veprimi i Thaçit, ja çfarë mesazhi i dërgon As reperi i njohur Stresi, nuk ka qenë i kënaqur me gjestin e fundit që ka bërë presidenti i Kosovës, Thaçi, duke nderua
Ja kush është i dashuri i ri i Viola Spiros (FOTO LAJM) Përflitej prej kohësh për një romancë të bukuroshes Viola Spiro dhe prezantuesin Drini Zeqo, por ja që asgjë nuk është e
Bleona në krah të Donald Trump Ende nuk e dimë nëse është një foto rastësore apo Bleona Qereti mbështet kandidaturën e Donald Trump. Ajo ka takuar Dona
Nora Istrefi flet për ndarjen me Robertin përmes një fotoje (FOTO) Thashethemi për ndarjen e Nora Istrefit me bashkëshortin, solli një reagim të madh nga ana e ndjekësve të shumtë në rrje
Bum komentesh tek kërpudha e Ramës. Çfarë fshihet pas saj? (FOTO LAJM) Në të shumtën e rasteve kryeministri Rama krijon një fortunë në lidhje me fotot që poston në Facebook, e në jo pak raste
Dedikimi i ndjerë i Rezarta Shkurtës për vjehrrën (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta me postimin e një fotoje në Instagram ka vënë në dukje admirimin që ndjen për vjehrrën e saj, të cilën e
Një shuplakë e fortë nga Robert Aliaj për Viola Spiron (FOTO) Me mjaft diplomaci i është përgjigjur në kohë reale kritikave të bukuroshes Viola Spiro, anëtari i jurisë së "Dance with
Cili është sekreti i kësaj fotoje? (FOTO LAJM) Në pamje të parë nga kjo foto kuptojmë se fytyra e këtj personi ka diçka që nuk shkon, por nuk është siç duket. Nëse
Tuna fryn buzët? Duket se dhe Tuna nuk i ka shpëtuar manisë për të kryer ndonjë ndërhyrje të vogël estetike. Këngëtarja e cila shquhe
Dako paralajmëron fitoren në Durrës (FOTO) Vangjush Dako u ka shprehur mirënjohjen të gjithë qytetarëve të Durrësit, përmes një fotoje tejet festive. Përmes kë
Ja çfarë fotoje hedh Rama në Facebook Edi Rama ka hedhur një fotografi mjaft interesante. Kryeministri për foton shkruan “Photo of the Night”. Në foto,
Edhe 13 javë pritje për Argjentinën (FOTO LAJM) Argjentina Ramosaj është në pritjen e saj të ëmbël, ndërsa i duhen edhe 13 javë për të sjellë në jetë fëminë. "Edhe
Ledion Liço bën tifo me Sara Hoxhën (FOTO LAJM) Ledion Liço dhe Sara Hoxha kanë dalë publikisht si çift. Në ndeshjen e djeshme të kombëtares shqiptare me Armeninë, ata
"Ja çfarë fshihet pas çdo femre të suksesshme" Përmes një fotoje të postuar në Instagram, këngëtarja Fjolla Morina ka përcjellë idenë e saj për atë që fshihet pas çdo
Ja urimi special nga Eranda Libohova (FOTO LAJM) Këngëtarja Eranda Libohova ka zgjedhur që të festojë natën e ndërrimit të viteve pranë bardhësisë. Teksa temperaturat ja
Blendi Fevziu: UEFA? Sa turp... Vendimi i UEFA-s ku i dha 3 pikë në tavolinë Serbisë, ka irrituar edhe gazetarin Blendi Fevziu. Rrjetet sociale janë të
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.