999 rezultate për

fotoja

Fotoja që po bëhet virale, Maradona takon Zotin (FOTO LAJM) Diego Armando Maradona është ndarë nga jeta e përditshme fizikisht, por ai do të mbetet përjetë gjallë, më prezent se ku
Shkon në 4 numri i viktimave në Vjenë, del fotoja e terroristit të dyshuar si shqiptar Ka shkuar në katër numri i viktimave nga sulmi terrorist në Vjenë. Transmetuesi publik austriak raporton se një person i
Kjo është fotoja më e çuditshme nga tërmeti në Turqi (FOTO LAJM) Ndërkohë që rëndohet bilanci prej tërmetit në Izmir, ekipet e shpëtimit janë duke punuar intensivisht për nxjrrjen e të
Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshoh
Bëhet virale: Fotoja e të porsalindurit që përpiqet t'i heq maskën mjekut Fotoja e një bebushi të porsalindur, që përpiqet t'i heqë maskën mjekut që asistoi në lindjen e tij është bërë virale n
Zbardhet emri e fotoja, ky është shqiptari që mbushi kamionin me drogë e u nis drejt Athinës Spiro Dukoli është një nga dy kamionistët shqiptarë të arrestuar nga Antidroga e Janinës, ku u sekuestruan 114 kilogramë
Motra e Dua Lipës sfidon rrjetin, fotoja me bikini bën namin Dua Lipa është një prej emrave më të komentuar dhe suksesshëm në botë. Mirëpo në media nuk shkruhet vetëm për të. Edh
Del fotoja e 45 vjeçarit që u plagos në Astir për një fjalë goje Spartak Beqaraj 45 vjeç u plagos ditën e sotme në Astir me armë zjarri. Ky i fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën
Zbardhen emrat e fotoja, ky është i riu që vrau kunatën për çështje "nderi" Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Ndërkohë që në Vasil Shanto ndodhi një atentat i rëndë, në B
U shpall modelja më e bukur në botë, kjo është fotoja më provokuese e Bella Hadid Modelja Bella Hadid të cilën pak kohë më parë shkenca e shpalli edhe si më të bukurën në botë, duket se po e vazhdon pun
Fotoja që po prek botën, tifozi i vogël duke pritur Messin të vijë në stërvitje Tifozët e Barcelonës refuzojnë të besojnë se largimi i Lionel Messit nga Barcelona mund të ndodh, me lojtarin që është s
Isli Islami bën buzët?! Fotoja që ngjalli dyshime (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Isli Islami së fundmi të publikuar një foto në rrjetet sociale, por dukshëm bien në sy buzët e tij.
Fotoja ka marrë "dhenë", Guardiola zbulon çfarë bisedoi me Zidanen pas ndeshjes Pas ndeshjes Manchester City 2:1 Real Madrid, në fushën e ‘Etihad Stadium’ janë parë të vetëm Pep Guardiola dhe Zinedine
Del fotoja, ku po i kalon pushimet Taulant Balla (FOTO LAJM) Pendemia e COVID-19 ka penalizuar planet e shqiptarëve për të pushuar jashtë vendit. Pas mbylljes së sesionit parlam
Jeni kuriozë të dini cila është fotoja e parë e publikuar në historinë e Instagram? (FOTO LAJM) Rrjeti social më i përdorur në botë, Instagram, u lançua më 6 tetor të vitit 2010. Bashkëthemeluesit e aplikacionit,
Del fotoja e tradhtisë? Kim Kardashian kapet me reperin e njohur (FOTOLAJM) Reperi amerikan, Kanye West, së fundmi ka akuzuar bashkëshorten e tij Kim Kardashian për tradhti. Pas deklaratave të
Gjithmonë e kuruar, por fotoja e fundit e Katy Perry-t në plazh i surprizoi të gjithë (FOTO LAJM) Ndonëse është përpjekur të ndajë sa më pak foto nga pritja e saj e ëmbël, Katy Perry nuk i ka shpëtuar syrit të paparacë
Gruaja dhe vajza e saj u gjetën të vdekura në Kombinat, del fotoja Zhaneta Josifi, 56-vjeç gjeti vdekjen bashkë me vajzën e saj në një apartament në Kombinat. Prej vitesh ajo ishte e v
Ekzekutoi 2 biznesmenët, del fotoja e autorit i cili po mjekohej fshehtas (FOTO LAJM) "Nuk vajta për t’i vrarë. Shkova për t’i shkatërruar hotelin, për shkak të një borxhi që më kishte pronari i tij..."
Del fotoja, ky është i riu që informoi autorët që ekzekutuan Hekuran Billën (FOTO LAJM) Djali në foto është i riu që dyshohet se ka informuar atentatorët për ekzekutimin e 40 vjeçarit Hekuran Billa. Ngjarj