999 rezultate për

fotografuar

Këto janë 5 vendet më të fotografuara në botë Dubai është renditur si vendi i pestë më i fotografuar në rrjetin social Instagram, sipas një sondazhi nga faqja e udhët
Irina Shayk më në formë se kurrë, fotografohet rrugëve të New York krah vogëlushes së saj (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Irina Shayk është fotografuar së fundmi duke shëtitur nëpër rrugët e ‘New York’ së bashku me vajzën e
U shtri përtokë për t’i fotografuar pjesën intime, Kim kujton përballjen me paparacët (FOTO LAJM) Shumica e të famshëmve nuk mund të shkojnë askund pa u fotografuar! Të etur për të marrë foto ekskluzive, shumë papar
Komisioneri fotografon votën në Rahovec, arrestohet nga policia Procesi i votimit në Komunën e Rahovecit në përgjithësi ka shkuar mirë me disa përjashtime. Gazetarja e RTV Dukagjini
VV u përgjigjet akuzave të PDK-së për blerje votash Lëvizja Vetëvendosje u është përgjigjur akuzave të Partisë Demokratike të Kosovës se kanë blerë vota në Prizren. PDK-
Meghan e ekzagjeron: Kaq kushton fustani Valentino që veshi sot (FOTO LAJM) Meghan Markle është kritikuar shpesh për veshjet e saj gjatë daljeve publike për shkak të çmimit të tyre të lartë. N
Pamje fantastike: Koloni flamingosh nga Zvërneci (FOTO LAJM) Një fotografi fantastike. Nuk është imazh i shkëputur nga ndonjë skaj i panjohur i globit, është pamje e fotografuar në
Kur Kim Kardashian fotografohet me bikini në plazh (FOTO LAJM) Kim Kardashian prej vitesh konsiderohet si femra më seksi në botë. Dhe, pavarësisht viteve që shkojnë, ajo vazhdon të
Turpërohet Jennifer Lopez, tregon "padashje" të brendshmet (FOTO LAJM) Jennifer Lopez nuk i ka shpëtuar syrit të paparacëve. Modelja dhe aktoja së fundi është fotografuar në rrugë, e shoqë
Shfaqet balena gjigande në brigjet e Kalifornisë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në një nga brigjet e Kalifornisë është fotografuar një balenë e përmasave gjigande. Këto pamje janë
Papa pritet me flamur kuq e zi në Maqdoninë e Veriut Zëvendës ministri i punëve të brendshme, Agim Nuhiu, zv/ministrja e financave Shirete Elezi, Besir Dehari dhe disa funks
Ish-Miss Italia uron klubin e Lazios duke u shfaqur mjaft provokuese (FOTO LAJM) Manila Nazzaro është një tifoze e zjarrtë e Lazios. Miss Italia e vitit 1999 me rastin e 119-vjetorit të themelimit të k
U tha se janë ndarë, Luana dhe Krenari fotografohen bashkë Lidhja e Luanës dhe Krenarit gjithnjë ka shkaktuar shumë bujë në median rozë. Edhe pse ata dy nuk kanë pranuar kurrë
Kjo grua fiton 2 mijë euro në muaj duke fotografuar këmbët e saj (FOTO LAJM) Një vejushë 49 vjeçe fiton rreth 24 mijë euro në vit duke publikuar fotografi seksi të këmbëve në Instagram. Gweneth
Ronaldo shfaqet me sy të nxirë, mister shkaku (FOTO LAJM) Ai kohët e fundit u transferua nga Real Madridi në Juventus në një marrëveshje prej 99million paund. Por ndërkohë që
Puthje të zjarrta, ky është i dashuri i Arilena Arës (FOTO LAJM) Arilena Ara është ndër artistet më të suksesshme shqiptare. Ndonëse Arilena është përpjekur të mbajë larg medias jet
Vidal udhëton për në Spanjë? Shikoni kur ndodhet kiliani (FOTO LAJM) Barcelona dhe Interi janë duke zhvilluar një “luftë” në merkato për të nënshkruar me Arturo Vidal që do të largohet nga
Luks i shfrenuar, Xhoana Nano lëviz me "Maserati" e shofer mes Tiranës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij vazhdojnë të ngjallin interes tek shqiptarët. Pavarësisht "zhduk
I fiksuari pas stuhive rrezikon jetën për të fotografuar tornadon Një djalë nga Australia që kishte mbetur përpara një tornadoje gjigande është me fat që është gjallë. Në vitin 2013,
Alvaro Morata shpjegon arsyen se pse ishte në Itali Sulmuesi i Chelseat Alvaro Morata shpjegon arsyen se pse ai ishte fotografuar në Torinoo. Sulmuesi spanjoll u pa me d