999 rezultate për

fotografive

Elvisi reagon me dy fjalë pas fotove të Teas me Beartin (FOTO LAJM) Elvisi ka reaguar pas fotografive të Teas me Beartin. Tea ka befasuar të gjithë duke u shfaqur në momente intime me B
Bearti dhe Tea në një shtrat, dalin pamje të reja (VIDEO) Pasi nëpër media janë duke qarkulluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ në një vend
Humbi shokun e ngushtë, Skivi ndan kujtime përmes fotografive me Albert Krasniqin Vrasja e Albert Krasniqit, që dyshohet të jetë kryer nga babai i tij, ka tronditur gjithë vendin. Biznesmeni i cili i
Duken si ushqime Fast-Foodi, çfarë fshihet pas këtyre fotografive? (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur ndonjëherë të shihni në internet fotografi të ushqimeve nga Fast-Food dhe t'ju shkojë goja lëng? E njëj
Dashurinë s’e ndalon asgjë, as humbja e shikimit (FOTO LAJM) Një çift ka arritur të përçojë mjaftë mirë dashurinë e tyre përmes fotografive, edhe pse të dytë janë të verbër. Kjo
Nuk e besonin se ishte mamaja e tij, djali bëhet viral pas postimit të këtyre fotografive Lufta kundër plakjes është ajo që bën të shiten me miliona produkte bukurie, e të kryhen operime të panumërta plastike,
Duken si ushqime Fast-Foodi, çfarë fshihet pas këtyre fotografive? (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur ndonjëherë të shihni në internet fotografi të ushqimeve nga Fast-Food dhe t'ju shkojë goja lëng? E njëj
Çiftit i vidhen fotografitë e dasmës, surprizohen pas 35 vitesh Një çift janë surprizuar tejmase pas shfaqjes së fotografive të humbura 35 vjet më parë të dasmës së tyre. Mik, 60 vj
Aplikacioni që po turpëron VIP-at, duken të frikshme pa grim (FOTO LAJM) Ka me dhjetëra aplikacione që mund t’i përdorni për t’i bërë “selfiet” tuaja më të bukura sesa dukeni në jetën reale. Në
Aplikacioni që po turpëron VIP-at, duken të frikshme pa grim (FOTO LAJM) Ka me dhjetëra aplikacione që mund t’i përdorni për t’i bërë “selfiet” tuaja më të bukura sesa dukeni në jetën reale. Në
Nuk e besonin se ishte mamaja e tij, djali bëhet viral pas postimit të këtyre fotografive Lufta kundër plakjes është ajo që bën të shiten me miliona produkte bukurie, e të kryhen operime të panumërta plastike,
Stërvitja e fundit e Kosovës para ndeshjes me çekët përmes fotografive (FOTO LAJM) Kosova e ka mbyllur stërvitjen e fundit para ndeshjes më të rëndësishme në historikun e saj të ri, që e zhvillon nesër n
"Shi dhe poza", parlamentarët tanë të "fiksuar" pas fotografive (FOTO LAJM) Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës parlamentare ku është folur për buxhetin. Ndërkohë, ligjvënësit nuk kan
Duken si ushqime Fast-Foodi, çfarë fshihet pas këtyre fotografive? (FOTO LAJM) Ju ka ndodhur ndonjëherë të shihni në internet fotografi të ushqimeve nga Fast-Food dhe t'ju shkojë goja lëng? E njëj
Pas këtyre fotografive fshihet një histori e dhimbshme (FOTO LAJM) Disa fotografi janë bërë virale në botë vetwm sepse fotografi kishte arritur të kapte castet më të bukura dhe më të dhim
20 fotografitë më të spikatura nga e gjithë bota (FOTO LAJM) Çdo vit në botë bëhen mijëra fotografi të nivelit të lartë, për të shpërndarë kujtime apo peizazhe të jashtëzakonshme, h
Aksident në Prizren, ka dëme të konsiderueshme Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Prizren-Prevallë Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndër
E dashura e Ronaldos, e papërmbajtur në pushimet luksoze (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është duke i vazhduar pushimet luksoze me familjen e tij, ndërsa së fundmi vëmendjen e ka marrë partne
Këta janë fituesit e fotografive më të bukura në botë (FOTO LAJM) Janë shpallur fituesit e konkursit të fotografisë BigPicture Natural World. Fotot fituese u përzgjodhën nga një juri eks
U kritikua pas publikimit të fotografive, reagon Flora Brovina Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ekskluzivisht për emisionin Frontal ka treguar se e ka pasur lejen e gruas që është d