999 rezultate për

fotografite

Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM) Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë
Profesori amerikan: Kam kaluar vite duke analizuar fotografitë, në Mars ka insekte (FOTO LAJM) “Në Mars ka patur dhe ka ende jetë”. Nuk është slogani i një seriali në Netflix, por deklarata e bujshme e një profesori
Mohoi skandalin, Princit i dalin fotografitë me vajzat e reja (FOTO LAJM) Djali i mbretëreshës, princi Endrju, është akuzuar nga një prej vajzave se ka kryer orgji me pedofilin Xhefri Epstein dh
Fotografitë që duket të thjeshta, por fshehin pas histori (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Fotografitë që tregojnë sa zemër të madhe kanë kafshët (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri
La "nam" në Kuvend, deputetja bën veprimin e papritur Deputetja Majlinda Halilaj u përfol mjaft në rrjet pasi në fjalimin e saj të parë nuk arriti të ishte elokuente duke nga
Cilat janë fotografitë më të pëlqyera në Instagramin tuaj, mësojeni vetëm me një hap 2018-a ka qenë një vit jashtëzakonisht i gjatë. Na thoni diçka që ndodhi në mars. S’ju kujtohet asgjë? As ne. 2018-a ka
Fotografitë që kurrë nuk do të jenë të bukura (FOTO LAJM) Për gjahtarët që nuk e kanë problem të shkojnë e të vrasin kafshët e egra e madhështore në Afrikë, po bëhet gjithnjë e m
Vogëlushi shqiptar pushton ekranin gjigant të "Time Square", në New York (FOTO LAJM) Disa fotografi të Benit, djaloshit të vogël nga Kosova, janë paraqitur dje në ekranin gjigant të “Times Square” në New Y
Përplasje titanësh mes krokodilit dhe anakondës 8 metra: Cili fiton në fund (FOTO LAJM) Fotografitë e pabesueshme tregojnë një luftë midis një anakonde 8-metërshe dhe një krokodili në ujërat e ëmbla të një kë
Superfoto në kushtet e shtëpisë, ju duhet një aparat dhe fantazia e kësaj modeleje (FOTO LAJM) Ka modele, por ka edhe Modele. Kihmberlie, një grua me një sens të jashtëzakonshëm stili, është një nga këto të fundit.
"Ngjitur me Kishën, kjo është vila e re e Ramës në Dhërmi" (FOTO LAJM) Historiani Arben Llalla ka publikuar në rrjetet sociale fotografitë e një shtëpie në Dhërmi, ku sipas tij kjo shtëpi i p
Gjobë, burg dhe shumë telashe, vendi ku ndalohen fotografitë (FOTO LAJM) Udhëtimet janë çlodhëse dhe të shumëpritura, për aq kohë sa jeni duke i bërë gjërat në mënyrën e duhur. Por çfarë ndo
Dalin imazhe të kufomës së Marilyn Monroe në morgun e Los Angeles (FOTO LAJM) Në një dokumentar kushtuar Marilyn Monroe janë publikuar imazhe të kufomës së saj. Një dokumentar i ri mbi vdekjen e
20 fotografitë më të spikatura nga e gjithë bota (FOTO LAJM) Çdo vit në botë bëhen mijëra fotografi të nivelit të lartë, për të shpërndarë kujtime apo peizazhe të jashtëzakonshme, h
Senatori amerikan i kërkon FBI-së të hetojë aplikacionin FaceApp Udhëheqësi i pakicës në Senatin amerikan, Chuck Schumer, kërkoi të hetohet aplikacioni FaceApp, i cili i ndryshon fotogr
Kur bimët i bëjnë shtëpitë të duken përrallore (FOTO LAJM) Bimët lidhëse dhe saksitë e luleve shpesh janë përdorur nga kopshtarët për të dekoruar shtëpi dhe kopshte. Megjithëse
Katër gra heqin veten nga NEWBORN-i Katër artiste kosovare, pjesë e kolektivit artistik “HAVEIT” nga Prishtina, kanë hequr fotografitë e tyre nga obelisku i
Mos i besoni po deshët, fotografitë që kanë habitur botën (FOTO LAJM) Mund të duket se realiteti është i lehtë për t’u kuptuar dhe parashikuar, por bota jonë ende ka gjëra që do na lënë pa f
Intervista e regjisores së filmit ku ishin marrë fotografitë që i publikoi Brovina Regjisorja 27-vjeçare e filmave pornografik kishte reaguar pas fotove të rreme që ishin publikuar pas kinse dhunimit se