999 rezultate për

fotografite

Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM) Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë të ni
Pas anulimit të mbrëmjes së maturës, fotografitë e 18-vjeçares bëhen virale (FOTO LAJM) asmine Dauphine është 18 vjeç dhe mbrëmja e saj e maturës duhej të mbahej këtë qershor, por u anulua, për shkak të pand
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një
Nuk do t'i pëlqejë Ramës! Safet Gjicit mbledh socialistët e "harron" maskën (FOTO LAJM) Masa për mbajtjen e detyruar të maskës e vendosur me 15 tetor nga qeveria Rama, nuk po respektohet as nga socialistët.
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një
WhatsApp "kopjon" Snapchat: Fotografitë dhe videot do të fshihen në kohë rekord WhatsApp do të sjellë një opsion të ri që do ti sjellë më shumë përdorues ose do i largojë. Bëhet fjalë për një veco
Luftë e ashpër ndërmjet ketrit dhe qukapikut për një arrë (FOTO LAJM) Një ketër është kapur duke i rezistuar luftës ndërmjet një qukapiku, i cili tentonte t’ia vjedhte arrat. Fotografitë
Crvena Zvezda futet në "Air Albania", lojtarët shohin fotografitë e Kombëtares së Shqipërisë (VIDEO) Skuadra e Crvena Zvezdës e cila nesër luan me Tiranën në kuadër të rrethit të dytë të Ligës së Kampionëve, me tu futur n
Trotuar i prishur dhe pemë të prera, Ferdinand Xhaferraj publikon fotografitë nga Durrësi Kreu i degës së Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferraj ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuz
Fotografitë e rralla zbulojnë dhjetëra mijëra breshka pranë ishullit të largët të Paqësorit (FOTO LAJM) Pamje mahnitëse të breshkave migruese mund të tregojnë një nga gëmushat më të mëdha të breshkave të detit të kapura ndon
Postoi fotot e nipërve në Facebook, gjyshja shkon në gjykatë Një gjyshe duhet t’i fshijë fotografitë e nipërve dhe mbesave të saj, të cilat i postoi në Facebook dhe Pinterest pa lej
Fotografitë që kanë bërë lëmsh botën, i kuptoni dot? (FOTO LAJM) Që të realizoni një foto të lezetshme, duhet të bëni më shumë sesa thjesht të shtypni një buton nga një e kamerë e cilës
Fotografitë që dëshmojnë se macet dhe qentë kanë marrëdhënie të veçantë (FOTO LAJM) Macet dhe qentë asnjëher nuk janë menduar si miqë të mirë. Mirëpo siç duket ky është paragjikim pasi që macet dhe qen
Skandal i madh në Amerikë: Oficeri i policisë kishte fotografuar kufomat e Kobe Bryant dhe të tjerëve Një skandal ka tronditur Amerikën. Disa oficerë të policisë në Los Anxhelos kanë fotografuar kufomat e basketbollistit t
Fotografitë që duken të thjeshta, por fshehin pas histori (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Test argëtues! A mund ta gjeni modelen e zhveshur në këto fotografi? (FOTO LAJM) Artisti zviceran Filippo Ioco udhëton nëpër botë për të krijuar artin e tij. Ai ka qenë në Puerto Rico, Itali dhe Kal
Çiftit i vidhen fotografitë e dasmës, surprizohen pas 35 vitesh Një çift janë surprizuar tejmase pas shfaqjes së fotografive të humbura 35 vjet më parë të dasmës së tyre. Mik, 60 vj
Dalin fotografitë, si u fsheh në kutitë e bananeve sasia e madhe e "të bardhës" Një kamion me kokainë i cili kaloi përmes dy doganave shqiptare, atë të Hanit të Hotit dhe më pas të Qafë Thanës, u kap
Pamje nga ajri: Si u shkatërrua Australia nga zjarret Zjarret në Australi kanë lënë pasojë të tmerrshme. Për shkak të zjarreve 27 persona kanë humbur jetën, një miliard kafsh
Një zemër ari, fotografitë që tregojnë shumë për kafshët (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri