Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
999 rezultate për

fotografite

Pas lindjes surprizë, këngëtarja shqiptare nxjerr fotografitë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi dhe partneri i saj Davon Edwards, u bënë prindër për herë të parë. Lajmi erdhi surprizë
Harrojeni biznesmenin, Morena tregon dashurinë e vërtetë (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Në Maldive me Krenarin, Luana pendohet pasi postoi fotografitë Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e
Fotografitë që ndryshuan botën (FOTO LAJM) Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Te kjo mësuese asnjë nxënës nuk largohet nga mësimi (FOTO LAJM) Një mësuese po quhet “mësuesja më seksi e Tajvanit”, pasi fotografitë e saj duke ligjëruar në klasë u bënë hit në rrjete
“K*rv pa vlerë”, fansat shpërthejnë kundër Morena Tarakut (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Një veshje sa për një makinë, Morena Taraku e pangopur (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Fotografitë që tregojnë jetën e një çifti jetëgjatë (FOTO LAJM) Një artiste amerikane ka vendosur që të tregojë nëpërmjet vizatimeve se si është jeta reale e një çifti që ka shumë vite
Zhytyr në Gucci dhe Louis Vuitton, Morena e pangopur me firma luksoze (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Fotografitë që çmendën rrjetet sociale, bebja që bën punët e të rriturit (FOTO LAJM) Nuk të ndodh çdo ditë që të shohësh një fëmijë të vogël që kosit barin, ngre pesha, apo ecën për në punë me një valixhe
Putinit i vendosen "mustaqe" në Kosovë (FOTO LAJM) Qytetarët e Leposaviqit thonë se ushtarët e KFOR-it i kanë shkatërruar fotografitë e presidentit të Rusisë Vladimir Puti
Nuk do ta mbani të qeshurën, fotografitë që pa dashje janë perfekte (FOTO LAJM) Njerëzit e apasionuar pas fotografisë e dinë sesa e vështirë është të kapësh imazhin perfekt. Mirëpo, jo të gjithë e
Sulltani heq dorë nga froni për t'u martuar me një ruse Mbreti malajzian, Sulltan Muhammedi V, abdikoi të dielën (6 janar) pas dy vjetësh në fron, duke shënuar një ngjarje hist
Vajza e Majlinda Bregut trullos fansat, poston fotografitë e Vitit Të Ri Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Këto 5 fotografi do t’ju ngjethin mishin (FOTO LAJM) Sigurisht që fotografitë sot, kanë ndryshuar koncept nga mënyra sesi qaseshin ato vite më parë. Fotografitë familjare
Dasmat më të mira të vitit 2018 (FOTO LAJM) Çdo vit, Fearless Photographers organizojnë garën që quhet Fearless Aëards (Çmimet Fearless) ku juria zgjedh fotografitë
Modelja uron Krishtlindjet me fotografitë që të lënë pa frymë (FOTO LAJM) Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë
Zbuloni cilat janë fotografitë më të pëlqyera në Instagramin tuaj vetëm me një hap 2018-a ka qenë një vit jashtëzakonisht i gjatë. Na thoni diçka që ndodhi në mars. S’ju kujtohet asgjë? As ne. 2018-a ka
Ushtarë të gjymtuar pa këmbë dhe duar, fotografitë që nuk harrohen Sigurisht që kur aparati fotografik u shpik, u mundësua që momente të caktuara të historisë të shkruheshin me anë të dri
Nëse tërë verën ju frikësuan historitë me gjarpërinj, ja një foto për ta mbyllur ëmbël Pa marrë parasysh se a ju pëlqejnë gjarpërinjtë apo jo, duhet ta pranoni se ky gjarpër duket me të vërtetë "cool". Gj