999 rezultate për

fotografin

Festuan si të çmendur tek goli i përmbysjes, kroatët shtrijnë në tokë fotografin (FOTO LAJM) Lojtarët kroatë festuan si të çmendur tek goli i Mandzukic, që përmbysi gjithçka dhe i kualifikoi për në finale. I gjith
Gruaja sheh fotografinë e ditëlindjes, tmerrohet nga ajo që zbulon (FOTO LAJM) Një familje që pretendon se kanë ndarë shtëpinë e tyre me një fantazmë kanë mbetur "të tronditur" pas kapjes së tij në k
Brune dhe me vetullat brisk, Xhemit i xjerrin fotografinë e vjetër Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Pak kohë më parë fansat u shtangën dhe vetëm për f
Lëshohet në qielli parashuta me flamurin kuqezi dhe fotografinë e Vokrrit Në ceremoninë lamtumirëse, është lëshuar nga qielli parashuta me flamurin kuqezi dhe fotografinë Fadil Vokrrit, pasi pak
Ik andej se po kalon gruaja ime! Kim Jong Un shtyn fotografin (VIDEO) Kim Jong-un është bërë pjesë e një skene të pakëndëshme. Lideri i Koresë së Veriut ka shkaktuar një moment të habitsh
Flori harron Elvanën, publikon fotografinë me vajzën misterioze (FOTO LAJM) Duket historisë mes Florit dhe ELvanës i ka ardhur fundi prej kohësh. Edhe pse i rezervuar Flor mumajesit këtë herë i
Motra e Arilenës ka ditëlindjen, por shikoni ngjashmërinë mes tyre (FOTO LAJM) Sot motra e këngëtares së njohur Arilena Ara ka ditëlindjen. Këngëtarja ka zgjedhur të ndajë me gjithë ndjekësit e saj n
Gjiko publikon fotografinë e Elitës, në rrjete sociale shpërthen ironia Elita Rudi ëështë kthyer tashmë prej kohësh në një fenomen, dhe shquhet për bukurinë që e karakterizon. Moderatorja
Jose Mourinho vendos fotografinë e Leo Messit në akademinë e Manchester Unitedit Në murin e dhomës së zhveshjeve të Akademisë së Manchester Unitedit qëndron e varur një fotografi e Lionel Messit, e ven
Gazetarja i kujton foton me Obamën, Rama: PS ka bërë kontrata lobimi I ftuar në Neës 24, Kryeministri Rama është ballafaquar nga gazetarja se edhe kohë më parë, Rama bëri të njëjtën gjë si
Pasi u përfol se u nda nga Blero, kështu u shfaq Afrona (FOTO LAJM) Prej vitesh Blero dhe Afrona ishin një ndër çiftet më interesante të shoëbizzit. Këngëtari dhe modelja ishin bashkë prej
Andrra poston fotografinë që i qartësoi të gjithë, ja kujt i ngjan Ansi Andrra Destani, tanimë bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Sinan Hoxha, është një emër mjaft
Majmuni "hileqar" mahnit fotografin! (FOTO LAJM) Një majmun u kap u fotografua duke përdorur bishtin e nënës së tij për t'u ngjitur në pemë. Fotografi Nihad V Vajida,
Thaçi me armë në dorë shfaqet me Adem Jasharin dhe Kadri Veselin (FOTO LAJM) Dy fotografi të papublikuara më parë, ku shihet edhe presidenti aktual Hashim Thaçi, kryeparlamentari Kadri Veseli dhe k
Valbona Selimllari thyen rregullat, poston fotografinë e vajzës (FOTO LAJM) Valbona është dhe do mbetet gjithmonë një nga femrat më të bukura të Shqipërisë shkruan Albeu.com. Missi i parë Shqip
Dogjën fotografinë e Zaevit, reagon partia në pushtet Partia maqedonase në pushtet LSDM, ka reaguar për djegien e fotografisë nga disa protestues në Sidney të Australisë. Nga
"Partnerja ime në krim", Ivanka publikon fotografinë mahnitëse (FOTO LAJM) Ivanka Trump postoi një foto të mrekullueshme në Tëitter të vajzës së saj e veshur me një fustan që kushton rreth 7.990
E lidhur me fotografin? Oriola i nxjerr sekretin modeles së njohur (FOTO LAJM) Elena Lika është një nga modelet më të kërkuara dhe sigurisht më të paguara në botën e showbizit shqiptar. Ao shpesh
Zbulohet misteri i buqetës me lulë në dorën e Hoxhës, ka lidhje me Kosovën Ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Fatmir Xhafaj i ftuar në emisionin televiziv Opinion ka përshkruar edhe fotografinë q
Foto spektakolare, 50-vjeçari vërteton legjendën e kështjellës (FOTO LAJM) Një baba beson se ai mund të ketë kapur imazhin e një murgu fantazmë, gjatë një vizite në një kështjellë me djalin e tij