999 rezultate për

fotografimin

Përfundon votimi historik në Maqedoni Në orën 19:00 janë mbyllur vendvotimet në të cilat qytetarët patën mundësi që të tregojnë bindjen e tyre kundrejt ndrysh
Këta janë aparatet që po shpërndahen për fotografimin e votës (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka reaguar ditën e sotme përmes një deklarate për mediat, në lidhje me shitblerjen e votës. Policia
Makinat "Google" nisin punën për fotografimin e rrugëve në Tiranë Duket se makina profesionale të "Google", kanë nisur punën në Tiranë, për fotografimin e rrugëve më kryesore. Makinat e
Të gjithë do e dëshironim një mundësi të tillë (FOTO LAJM) Të jesh pjesë e mamjeve të mrekullueshme që të ofron natyra është një mundësi që mund të jetpet një herë në jetë. Fotogr
Ja si e kemi ndryshuar Tokën për 40 vjet (VIDEO) Ne shpesh mësojmë pemes informacioneve të ndryshme se bota po ndryshom por harrojmë të mendojmë se është e kundërta dhe
Ja sa protestues ndoqën fjalën e Bashës (FOTO LAJM) Për të sheshuar të gjitha zërat referuar protestës së ditës së sotme, se sa ishte pjesëmarrja e qytetarëve, fotot janë d
KQZ ndalon fotografimin e votës Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që të ndalohet fotografimi i votës në momentin e votimit. Vendimi është m
Google dhe Apple do na përgjojnë Pas hartave satelitoreve që tregojnë vendndodhjen duke pasur vetëm një telefon celular në dorë dhe shumë shpikjeve të tj