999 rezultate për

fotografik

Skandal në Beograd, pacientes me COVID-19 i publikojnë fotot nudo nga spitali (FOTO LAJM) Një skandal ka shpërthyer në Beograd, në një nga spitale ku po trajtohen të prekurit me koroanvirus. Në mediat sociale j
Motra e Neymar ndez rrjetin, seti i fundit fotografik më i pëlqyeri (FOTO LAJM) Motra e Neymar, Rafaela da Silva tashmë ka pesë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Dhe një arsye e mirë për këtë janë
Më joshëse se asnjëherë, Eva Murtai shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga prezantueset më simpatike në vendin tonë, teksa vitet e fundit 25-vjeçarja ka shkëlqyer duke mo
Brokoli në vend të luleve, çifti bën setin fotografik të dasmës në supermarket (FOTO LAJM) Një dhëndër dhe nusja e tij kanë preferuar që setin fotografik të dasmës ta bëjnë në një supermarket, madje edhe nusja n
Motra e Neymar ndez rrjetin, seti i fundit fotografik më i pëlqyeri (FOTO LAJM) Motra e Neymar, Rafaela da Silva tashmë ka pesë milion e gjysmë ndjekës në Instagram. Dhe një arsye e mirë për këtë janë
Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e "Milan Fashion Week" (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, po e shënon një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo është bërë së fundmi pjesë e
Pozon për firmën e njohur, Luana Vjollca e parezistueshme me setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Luana duket shumë e angazhuar edhe në muzikë,
Ushtarja më joshëse në botë, bukuroshja ka një mesazh për Presidentin (FOTO LAJM) Ushtarja më seksi në botë ka një mesazh për Presidentin Donald Trump, ndërkohë që pozon me rroba ushtarake, për një set
Roza Lati bën namin me setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Roza Lati ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj setin më të fundit fotografik, i cili me siguri do
Ndryshe por gjithmonë joshëse, seti fotografik i ri i Kejvinës po bën namin (FOTO LAJM) Kejvina Kthella nuk e ka të vëhtirë të rrëmbejë gjithmonë vëmendjen e mediave pasi format e saj trupore dhe ekspozimi i
Po bën xhiron e rrjetit, seti fotografik i çiftit në 60-vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Kush e di sekretin e formulës për një martesë të gjatë dhe të lumtur? Një çift nga Nebraska me siguri e di shumë mirë.
Siç di vetëm ajo, Kim Kardashian shfaqet mahnitëse në setin e ri fotografik (FOTO LAJM) Kim Kardashian tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave me daljes e saj në publik. Ylli televiziv duket se i është rikthyer
Më sensuale se asnjëherë, Leonora Jakupi shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e nj
Nga fusha e tenisit, seti i fundit fotografik i Luana Vjollcës po bën namin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka ndarë së fundmi setin e fundit fotografik të realizuar në një fushë tenisi. Nd
Tayna "vjedh" sërish vëmendje, poza të nxehta gjatë setit fotografik (FOTO & VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Tayna, ka 2 vite që ka vjedhur zemrat e publikut, kur u shfaq për herë të parë më Columbia
Fotot e fundit të Rihannës me të brendshme po bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Rihanna ka sjellë për publikun koleksionin e saj të ri të të brendshmeve. 32 vjeçarja ka zgjedhur që të jete vetë ajo
Ish-bashkëshortja e Wesley Sneijder skena "hot" (FOTO LAJM) SYolanthe Cabau, ish bashkëshortja e holandezit Wesly Sneijder e ka xhiruar së fundmi një set fotografik ku shfaqet mjaf
Set i veçantë fotografik, motrat me sindromën e rrallë publikojnë fotot e mrekullueshme (FOTO LAJM) Nuk ekziston mundësia që të shikoni shpesh një person albino në rrugë, pasi është një gjendje mjaft e rrallë. Kjo ësh
Si t'i prishni setin fotografik gruas? Ju mëson Ermal Mamaqi (FOTO LAJM) Të bësh poza të bukura për Instagram është një zotësi më vete dhe vetëm vajzat e dinë mundin që kërkohet për një postim
Memorizonte të dhënat e kartave të kreditit, kasieri vjedh nga 1300 klientë Një kasier në një market në Tokio është arrestuar pasi besohet se ka vjedhur të dhënat e kartave të kreditit të 1300 kli