999 rezultate për

fotografi

Këto janë 5 arsyet që bëjnë njerëzit të mos ju pëlqejnë asnjëherë Këto janë 5 arsyet që bëjnë njerëzit të mos ju pëlqejnë asnjëherë. 1. Ndarja e shumë fotografive në mediat sociale.
Jepet alarmi, mbetjet plastike po mbushin oqeanet tona (FOTO LAJM) Këto fotografi tregojnë realtitetin më të zymtë të deteve, tonelata me mbetje plastike kanë mbushur ujërat. Në një fo
A mund t’i shihni 13 objektet që "sjellin fat të keq" në këtë fotografi? Macet e zeza, plasaritjet në dysheme dhe "numri i bishës", a do të jeni ju me fat që të vini në dukje të gjitha 13 shenj
Presidenti me të birin tregojnë muskujt nga palestra Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi jo dhe aq të zakontë. Në këtë fotografi t
E pazakontë, bretkosa gëlltit një gjarpër të tërë Gjarpërinjtë janë të njohur për lehtësinë me të cilën gëltisin cdo gjë. Mediat sociale kanë qenë aktive kohët e fundi
Ylli i Instagram-it po thyen rrjetin me setin e tij fotografik (FOTO LAJM) Gjithkush pëlqen të shohë një kafshë të egër të vogël (jo kërcënuese) gjatë kampingut, por me sa duket është akoma edhe
Fotografitë më të bukura të kafshëve të egra gjatë 2017 (FOTO LAJM) Një ceremoni në Muzeun e Historisë Natyrore në Londër, do të zbulojë sot fituesit e konkursit të Fotografit të kafshëve
Realizon album me fotografi të vajzës së vdekur, një e vërtetë e tmerrshme fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Realizoi një album fotografik me imazhet e vajzës së vdekur. Në të vërtetë, Jeanie Ditty, një nënë 23- vjeçare nga Penns
“Çka me fol o Edi, ra Gruevski, ra BDI-ja” Kjo fotografi po bën xhiro në rrjetet sociale, duke shkaktuar komente të shumta humoristike. “Edi, si humbi Gruevski,
Fotografitë që duhet t'i shihni dy herë për të kuptuar (FOTO LAJM) Objektet ditore që shohim ndonjëherë të çuditshme në foto, pothuajse si një iluzion optik. Sa më shumë që i shikoni a
A janë këto kolegët më të këqinj? Punonjësit e pakënaqur zbulojnë veprat e tyre (FOTO LAJM) Për disa punonjës humori në ambjentet e punës është një ndjenjë e tepruar. Siç tregojnë këto imazhe, disa punonjës ka
Flet fotografi i Enverit: Si i ia bëra foton e fundit që qarkullon kudo sot (FOTO LAJM) Petrit Kumi është fotograf i vjetër nga ata që kanë fiksuar ndër të parët në foto Shqipërinë e para viteve ’90. Shpesh h
Fotografi i Enver Hoxhës: Si ia dilja përballë tij. Ja historia e fotos së fundit Petrit Kumi është fotograf i vjetër nga ata që kanë fiksuar ndër të parët në foto Shqipërinë e para viteve ’90. Shpesh h
Kryeministri i Holandës shkon te mbreti me biçikletë Kryeministri i Holandës, Mark Rutte, ka shkua me biçikletë deri të pallati mbretëror për të njoftuar mbretin Willem Alex
Valdete Daka tregon si votohet nëpërmjet fotografive (FOTO LAJM) Kryetarja e Komisioni Qendror Zgjedhor, Valdete Daka, ka dalë me një mesazh informues se si duhet të votohet në zgjedhje
Gjithnjë në shëtitje, paguhet nga 900 euro për çdo fotografi të postuar (FOTO LAJM) Hayleu Anderson nga Queensland i Australisë, gjatë tërë kohës është në shëtitje dhe për fotografitë që i poston në rrjet
Moderatorja e njohur zhgënjen me linjat pas lindjes (FOTO LAJM) Ajo është prezantuesja simpatike e programit të përditshëm “Pasdite në Top Channel” dhe prej vitesh është bërë shoqërues
Basha nxjerr fotografitë: Ky është "i forti" i Shijakut që ndihmoi Ramën të fitonte zgjedhjet Lulzim Basha,në një deklaratë të drejtë përdrejtë në “Opininon” ka bërë një denoncim të fortë ndaj kryeministrit Edi Ram
Lori Hoxha gjithmonë në formë, poston foton perfekte Lori gjithmonë bën përshtypje me mënyrën si ajo vishet. Ajo edhe këtë herë ka postuar në Instagram një fotografi ku d
Dritë, kamera, aksion! Fotografitë më të mira të natyrës në botë të 2017-ës (FOTO LAJM) Nga krokodilët që duken kërcënues kur kalojnë nëpër ujë, deri tek arinjtë polare që nuhasin ajrin e një peizazhi të ngri