999 rezultate për

fotografe

Të gjithë po flasin për "Photoshopin" e saj, Luana akuzon publikisht fotografen (FOTO LAJM) Fotot e fundit të Luana Vjollcës po bëjnë mjaft zhurmë dhe këtë herë jo për arsyet e zakonshme, por ndjekësit po dyshojn
Fotografi të mrekullueshme të bëra nga fotografët gjatë mbylljes nga koronavirusi (FOTO LAJM) Fotografi të bukura të bëra gjatë mbylljes që shfaqin jetën e natyrës në qetësi. Zogj të bukur, kafshë të vogla dhe k
Pse? Beyonce i ndaloi fotografët t'i bënin foto gjatë homazheve të Kobe Bryant (FOTO LAJM) Beyonce mori pjesë dje në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO, n
Shtiret si fotografe, por i drogon nënat dhe ua vjedh fëmijët (FOTO LAJM) Është arrestuar një grua pasi që dyshohet se ka pozuar si fotografe dhe e ka droguar një nënë, në përpjekje për ta vjedh
Kylie vazhdon të mohojë operacionet plastike, fotografët fokusojnë ndryshimet (FOTO LAJM) Jam e tmerruar…unë kurrë nuk do të bëja operacione,” ka qenë kjo deklarata e Kylie Jenner në shkurt të këtij viti gjatë
Incidenti në Kanë nxjerr zbuluar modelen (FOTO LAJM) Yjet e kinematografisë por jo vetëm janë kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë që nga fillimi i Festivalit të Ka
Vendi dhe koha e duhur, kur fotografët janë fatlumë (FOTO LAJM) Këto foto, të marrin mendjen vetëm duke i parë, tregojnë se si koha është me të vërtetë gjithçka. Kur vjen puna për shkr
Viti 2019 dhe kjo pamje, fisi i prapambetur që jeton në mjerim (FOTO LAJM) Fotografët Carol Beckwith dhe Angela Fisher kanë kaluar më shumë se 30 vite duke iu bërë foto ceremonive, ritualeve dhe
Një gjarpër si Kim fikson fotografët në New York (FOTO LAJM) Kim Kardashian nuk zhgënjen asnëherë me veshjen e saj. Kësaj radhe duke shkuar për tek "The Tonight Shoë Starring",
E marrin si fotografe ajo tenton të përdhunojë të ftuarit e dasmës (VIDEO) Kur bën setin e fotografive të dasmës, gjëja për të cilën shqetësohesh më shumë është se si do të dukesh dhe si do të sh
Crouch i nxjerr të palarat Gerarrdit: U maskua si plak për të shmangur fotografët Sulmuesi i Stoke Cityt, Peter Crouch është shndërruar në një person tepër karizmatik. Pas nxjerrjes së librit, i cili ës
Oriola nuk është vetëm modele, por edhe një fotografe (FOTO LAJM) Sot ajo është një ndër modelet më të komentuara për format e saj fizike si dhe bukurinë, ndërsa herë pas here provokon m
Fotografët tregojnë bukurinë e pabesueshme të planetit (FOTO LAJM) Bota jonë është plot mrekullI dhe mrekulli, dhe zakonisht fotografët na tregojnë bukurinë e pabesueshme të planetit ku j
Klithma e fotografes së njohur shqiptare, qethet qeros për të drejtat e grave (VIDEO) Fotografja e njohur Loreta Cuka ka zgjedhur të urojë ndryshe 8 Marsin. Ndërkohë që gratë dhe vajzat shqiptare presin
Fenomeni i akujve blu në Miçigan, mahniten fotografët (FOTO LAJM) Fotografi mahnitëse tregojnë fenomenin atyror të njohur si akulli blu në gadishullin e sipërm dhe të poshtëm të Miçigani
Gjumi i pazakonshëm i kinezëve (FOTO LAJM) Kinezët përshkruhen si punëtorë të mëdhenj, por dhe si gjumashë të rëndë. Megjithatë, e mira e tyre është se ata, mun
U injorua nga fotografët në festivalin e Kanës, ja çfarë thotë aktorja turke (FOTO LAJM) Aktorja turke Fahriye Evcen e cila është në prag të martesës ka marrë pjesë në edicionin e 70 të festivalit të Kanës.
Nëna majmun që qan për të voglin e saj mahnit fotografët Ky imazh ka prekur zemrat e të gjithëve… Ky është momenti i dhimbshëm i një nëne majmun, e cila vajton teksa mban në
Vdiq nga shpërthimi i një murtaje, ja momenti i fundit i fotografes në Afganistan (FOTO LAJM) Kanë kaluar rreth katër vite që nga vdekja tragjike e Hilda Clayton, një fotografe amerikane në luftë. Familja e saj
Kjo ishte fotografia që i mori jetën fotografes amerikane (FOTO LAJM) Disa fotografi të frikshme të kapura nga një fotografe e ushtrisë amerikane në Afganistan gjatë një shpërthimi i cili e