999 rezultate për

foto

Zonja e Parë e mbuluar me shami në vendet e shenjta (FOTO LAJM) Presidenti Nishani është për një vizitë disa ditore në Arabinë Saudite. Por, më shumë se në vizitë zyrtare, Nishani ndod
Real Madrid – Barcelona, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Barcelona e ka mposhtur 3:2 Real Madridin në “Santiago Bernabeut”, duke rihapur seriozisht garën për titull. Në këtë
Plas sherri mes Melanie dhe Ivankës në familjen Trump (FOTO LAJM) Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump e ka marrë shpesh vajzën e tij të madhe Ivanka, si shoqëeruese në takime të ndryshme
Mohoi origjinën shqiptare, ja si u prit "Beyonce" e Greqisë (FOTO LAJM) Konsiderohet si Beyonce e Greqisë, por në të vërtetë, Eleni Foureira është me origjinë shqiptare. Këngëtarja është s
Japonezët i bashkohen SHBA-ve në frontin kundër Koresë së Veriut (FOTO LAJM) Aeroplanmbajtësja amerikane që po lundron drejt Gadishullit Korean, po shoqërohet tani nga dy destrojerë japonezë. Nj
Anglia bën gati "terminatorët" kundër armëve kimike (FOTO LAJM) Britania e Madhe është duke përgatitur një njësi speciale për të ndërhyrë në raste të sulmeve me armë kimike nga element
“Boll u qurravite pas Metës”, Rama i kthehet keq liceistes (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vazhdon që të replikojë në “Facebook” me komentuesit. Një ish-studente e Liceut Artistik “Jordan M
"El Clasico", tifozët pritje spektakolare lojtarëve të Real Madridit (FOTO LAJM) Edhe pak minuta kanë mbetur deri te fillimi i “El Clasicos”, mes Real Madridit e Barcelonës, që do të zhvillohet në “San
Çifti i famshëm sërish bashkë për hir të djalit (FOTO LAJM) La La Anthony dhe Carmelo Anthony po përpiqen të mbajnë një “panoramë” të familjes së lumtur, madje edhe në mesin e lajm
Mbani frymën, dhe pak orë na ndajnë nga "El Clasico" (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhet një ndër sfidat më të bukura të futbollit europian, "El Clasico" e madhe që vendos përballë
Kjo është foshnja më e vogël në botë (FOTO LAJM) Kjo foshnje nuk është më i gjatë se një banane. Edhe pse duket luftëtare, në fillim, gjithçka ishte më e vështirë për të
FotoOto, aplikacioni më i ri për ata që kanë probleme me shikimin (VIDEO) FotoOto është aplikacion ri për smartphonët i krijuar nga Publicis PIXELPARK që i lejon njerëzit me probleme në shikim p
"Të kapësh momentin", fotografitë e mahnitshme të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Sekreti kryesor i një fotografie të mrekullueshme është aftësia për të kapur një moment të mirë, ku shihet diçka që të t
U dhunua barbarisht për 18 vite, Vera: Dua vetëm fëmijët, asgjë tjetër (FOTO LAJM) Një histori e dhimbshme po zhvillohet tek e “E Diela Shqiptare”, historia e një gruaje nga Shkodra, martesën, dhunën e u
Britney Spears prezanton vëllain në ditëlindjen e tij (FOTO LAJM) Ai mund të jetë larg vëmendjes, por vëllai i Britney Spears, Bryan, është e qartë se është një pjesë shumë e rëndësishme
Einxhel Shkira befason me përgjigjen e saj për lidhjen me Balajn (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është një nga vajzat më seksi dhe më të komentuara në showbizin shqiptar. Emri i saj gjithmonë lakohet pr
"O bir komunisti" Rama i përvishet keq komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në “Facebook” ka shpërndarë një material video mbi të cilën shkruan: Kryemi
E mbani mend mamanë e Florit tek "Njerëz dhe Fate"? Sa ka ndryshuar sot aktorja (FOTO LAJM) Ajo është një nga aktoret më të suksesshmë në kinematografinë shqiptare, e cila ka realizuar shumë role të spikatuara.
Hoteli i mrekullueshëm mes alpeve, një ide fantastike arkitekturore (FOTO LAJM) ArkitektI Armin Senoner ka punuar një ide të pabesueshme për një hotel të ri alpin. I ndërtuar në një ngushticë 2,00
5 "betejat" që do të vendosin sot "El Clasicon" (FOTO LAJM) Super sfida mes Real Madrid dhe Barcelonës është një luftë që do të vendoset nga disa beteja. Për të vendosur një ndeshj
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.