999 rezultate për

foshnjes

Sa shpesh duhet të lani fëmijën tuaj sipas ekspertëve? Të gjithë kemi parasysh banjën e foshnjës si pjesë integrale të rutinës së tij të përditshme, sidomos natën. Sidoqoftë,
Vajzë apo djalë? Eliona Pitarka zbulon gjininë e foshnjës në formën më të veçantë Eliona Pitarka është duke pritur ardhjen në jetë të fqmijës së saj të parë, që do t’i japë edhe emrin nënë. Njësoj s
COVID-19 i merr jetën foshnjes 16 muajshe tek Infektivi Mes viktimave të COVID-19 është edhe një foshnje 16 muajshe. Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë ka reaguar edhe Minis
Familja po shtohet, zbulohet gjinia e bebes që pret Chiara Ferragni (FOTO LAJM) Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj Fedez pak ditë më parë dhanë lajmin e bukur se do të bëheshin prindër për herë të
U klikua me miliona herë, ç'po bën ky baba me vogëlushen e tij? (VIDEO) Një video që qarkullon në rrjetet sociale u publikua nga Austin Miles Geter nga Dallasi, i cili e postoi atë në Facebook
Mrekullia, shpëtohet foshnja pasi kokrra e fasules i kishte mbetur në mushkëri Mjekët e ORL-së në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës i kanë shpëtuar jetën foshnjës 9 muajshe, duke ia larguar një
Flet qytetari që gjeti trupin e foshnjës së pajetë në kosh: Ishte futur në kuti! Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Tiranë, teksa një foshnje e pajetë është gjetur e braktisur në ko
Nëna me COVID-19 lind në Tiranë, zbulohet gjendja shëndetësore e foshnjes Një lajm i mirë vjen nga Tirana. Një nënë e re në moshë, e cila ishte e infektuar me koronavirus ka sjellë në jetë fëmij
Regjistrohet rasti i parë pozitiv me COVID-19 te të porsalindurit në Kosovë, ja si është foshnja Shoqata e Neonatologeve në Kosovë ka raportuar për rastin e parë me koronavirus te të porsalindurit. Në një njoftim n
Koronavirusi nuk i kursen jetën foshnjës 13 ditëshe në Britani Një bebe 13 ditëshe ka humbur betejën me koronavirusin në Britaninë e Madhe. Lajmi është bërë i ditur nga krerët vendas
Flet nëna e foshnjës së infektuar: 15 ditë në spital, mjekët nuk na tregojnë rezultatet Aleksandra Angellova, nëna e foshnjës katërmuajshe që uinfektua nga koronavirusi në Shkup, ka reaguar në facebook për ku
Lindi në kohë koronavirusi, prindërit i vendosin foshnjës emrin Dezinfektant Një çift prindërish në Indi kanë vendosur që fëmija i tyre i porsalindur t’i kujtojë gjithmonë periudhën e koronavirusit
Koronavirusi i merr jetën foshnjës së parë në SHBA Pandemia që ka paralizuar gjithë botën i ka marrë jetën foshjës së parë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Rasti ësh
Pamje të rënda në kamp, vajza siriane gjendet e vdekur me sytë hapur nga i ftohti Foshnja siriane 1 vjeç e 5 muaj, Iman Ahmed Leyla e cila kishte mbetur pa shtëpi për shkak të sulmeve të regjimit të Asa
Rama "u mburr" se i kishte strehuar, banorja: Kam 12 ditë pa u larë... Në Facebookun e kryeministrit u transmetuan këto pamje nga Manza. Familje të sistemuara në disa kontenierë. Por 10 metra
E RENDE/ Majmuni i merr jetën foshnjës katër muajshe Një foshnje 4 muajshe është vrarë në një incident të çuditshëm në Indi. Fëmija vdiq pasi një majmun i hodhi një gur sipë
E rëndë në Amerikë, dadoja i thyen kurrizin foshnjës 4 muajshe Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Amerikë, pasi një dado ka thyer shtyllën kurrizore të një foshnje katër muajshe
Vjerri kap për fyti dhe dhunon barbarisht nusen para foshnjës 4 muajshe Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Elbasan, ku nusja e shtëpisë është rrahur barbarisht nga bashkëshorti, vjehri dhe
Polici hero i shpëton jetën foshnjës që nuk merrte frymë Kamerat e trupit të një polici janë filmuar momentin kur ai i shpëtoi jetën një foshnje të porsalindur. William Kimbr
Vogëlushja nuk ia hoqi krahun babait nga qafa: Si u mbytën tragjikisht babë e bijë (FOTO LAJM) Krahu i foshnjës ishte ende rreth qafës së babait të saj, pasi trupat u gjetën në Rio Grande, në tentativë për të emigru