999 rezultate për

foshnjen

MREKULLI/ Postieri gjen beben të braktisur në shkallët e bodrumit Një bebeu gjet e mbështjellë me batanije, i braktisur në shkallët e bodrumit vetëm një ditë pasi kishte erdhur në jetë.
"O bir i nënës së vet", nëna gjen të pajetë foshnjën 3 muajshe Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur gjatë natës së djeshme në një familje në kryeqytet. Ai që tregon ngjarjen
Varrosi me duart e saj foshnjen, ndërron jetë simboli i vuajtjes së të burgosurve të komunizmit Gjelë Gjikola, një ish e burgosur në kampin e Tepelenës, që u kthye në simbol të mbijetesës pas internimit nga komunistë
"Mos i ndikoi vaksina", dëshmitarja tregon si e gjeti nëna pa jetë foshnjen 3 muajshe Një foshnjë vajzë rreth 3 muajshe është gjetur e pajetë ditën e djeshme në banesë nga nëna e saj, Sote Ozuni. Ngjarj
27 vjeçarja shtatzënë ndërron jetë në Gjilan, mjekët shpëtojnë foshnjën Në orët e para të mbrëmjes së sotme një 27-vjecare shtatzënë ka ndërruar jetë në spitalin e Gjilanit. Ajo ishte dërguar
Nëna hedh foshnjën në pus mbeturinash, një grua e shpëton në moment të fundit Një 24-vjeçare është arrestuar pasi foshnja e saj u gjet e hedhur në një pus mbeturinash në qytetin grek të Kalamata.
Rrezikojnë jetën, familja me foshnjën 6 muajshe në Kurbin fle nën muret e çara të banesës Edhe pse vëmendja u shpërnda më shumë në Thumanë dhe Durrës, realiteti është që në shumë zona të Shqipërisë pati dëme ng
Donte të dilte në televizor, i riu anglez për famë hedh foshnjen nga tarraca Një i ri britanik ka hedhur një djalë gjashtë vjeçar francez nga një tarracë në katin e 10-të në galerinë e artit Tate M
"Doja të dilja në TV", 18 vjeçari hedh foshnjën nga kati i dhjetë Duket se dëshira për të dalë në media dhe për t'u bërë i famshëm ka shkaktuar një ngjarje të rëndë në Londër pasi një 18
22-vjeçarja vjedh foshnjën nga materniteti, e shet për £1.500 Një vajzë, që vodhi një foshnje të porsalindur nga një maternitet dhe e shiti atë për më shumë se 1.500 paund, është dën
Mrekulli në ditë të vështira! Nëna sjell në jetë foshnjen e saj në çadra Nëna e familjes Sula të cilës iu shkatërrua banesa ka sjellë në jetë një vajzë duke u kthyer buzëqeshjen pas asaj tragje
Ka një sëmundje të rrallë, prindërit braktisin në spital foshnjën e porsalindur Sipas mediave italiane, një foshnje e porsalindur është braktisur në një spital në Torino. Foshnja e lindur kërkon një p
Djali i milionerit bën vetëm 7 muaj burg pasi shtypi foshnjën Djali i një milioneri ka përplasur një makinë ku ndodhej një foshnjë e cila gjeti vdekjen pas viteve në spital. Babai
Majmuni nuk e lëshon foshnjën e tij edhe pse ka 10 ditë që ka ngordhur (FOTO LAJM) Pamjet e filmuara në këtë video prekëse kanë treguar një majmun që mbante përreth vetes trupin e këlyshit të tij që kish
U pengua, punonjësja derdh kafen e nxehtë mbi foshnjën 8 muajshe Një ngjarje aspak e mirë ka dnodhur në një dyqan kafeje në Mc Donalds ku një fëmijë i vogël ka përfunduar me djegie të g
Familja varros të gjallë foshnjën se kujtuan se kishte ndërruar jetë Një foshnjë është varrosur e gjallë në Kinën Lindore. Ishin dy kalimtarë të rastësishëm ata që dëgjuan të qara nën to
Do ikte në takim me të dashurin, nëna rreh pa mëshirë foshnjën një muajshe Nuk është hera e parë që një nënë të dhunojë fëmijën e saj edhe pse natyrshëm lind pyetja sesi mundet një veprim i tillë
12 të mbytyr, mes tyre të përqafuar me njëri-tjetrin 1 nënë me foshnjen Një anije është përmbytyr 6 milje larg ishullit italian të Lampeduzës e si pasojë kanë humbur jetën 12 persona. Mes t
Mbyti foshnjën dhe e hodhi në plehra, gjykata liron 19 vjeçaren shqiptare Drejtësia në shtetin grek ka lënë të lirë 19 vjeçaren shqiptare që mbyti foshnjën e saj të porsalindur ndërsa trupin ia
Vrau dhe varrosi foshnjën e sapolindur në oborr, prindërit zbulojnë anën e errët të 20-vjeçares Brooke Richardson, 20 vjeç, u akuzua për vrasjen dhe varrimin e foshnjës së saj të porsalindur, të cilën e quajti Annabe