999 rezultate për

foshnje

Puth gruan e foshnjën dhe niset për Kosovë, emocionuese kur të rinjtë nga Gjermania i bashkoheshin luftës Gjatë luftës në Kosovë, shumë të rinj të cilët jetonin në botën perëndimore braktisën rehatinë e jetës, punën, familjet
COVID-19 i merr jetën foshnjes 16 muajshe tek Infektivi Mes viktimave të COVID-19 është edhe një foshnje 16 muajshe. Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë ka reaguar edhe Minis
Video e elefantit foshnjë që thërret prindërit kur rrëzohet (VIDEO) Bebja e elefantit ka një ditë të vështirë. Kush nuk i do elefantët? Askush nuk mund të mos i dojë këto krijesa kaq të
Mrekulli! Në koma prej COVID-19, gruaja sjell në jetë foshnjën e shëndetshëm (FOTO LAJM) Një nënë në British Columbia të Kanadasë i dha jetë foshenjës së saj duke qenë në koma dhe e infektuar me COVID-19. G
"Më ra nga dora", çfarë dëshmoi gruaja që akuzohet se mbyti foshnjën e saj Gjykata e Korçës ka vendosur masën arrest shtëpie për 46 vjeçaren e cila akuzohet se 20 vite më parë ka mbytur foshnjën
Mbyti foshnjën e saj 9 muajshe, arrestohet gruaja në Devoll Policia e Korçës ka vënë në pranga një 46 vjeçare e cila ishte dënuar me 20 vite burg në Greqi për vrasje. Në kuadër
La vetëm gruan e jetime foshnjen, ky është shqiptari që humbi jetën në aksident tragjik Djali që shikoni në foto është viktimë nga një aksident tragjik me motor në Itali. Viktima është Agron Dajlanaj banu
E rrallë: Gruaja lind foshnjën me përmasa të jashtëzakonshme Fëmijët janë gjëja më e shtrenjtë dhe më kuptimplote e një martese. Por, për një grua nga Senftenberg, Gjermani, ardhja
E RËNDË: 14 vjeçarja lind e vetme në garazh dhe fut foshnjen në ngrirje Një 14 vjeçare në Rusi ka dhënë një deklaratë shokuese pasi përfundoi në spital në gjendje serioze për jetën. Ajo th
Emily Ratajkowski në pritje të ëmbël, zbulon "frikën" e saj lidhur me foshnjen (VIDEO) Modelja e njohur Emily Ratajkowski ka njoftuar shtatzëninë e saj me anë të një artikulli të botuar në internet nga Vogue
E RËNDË/ 14 vjeçari abuzon seksualisht me foshnjën vetëm 3 javëshe Një foshnjë tri javësh ishte përdhunuar nga një djalë 14 vjeçar në një shtëpi të kujdestarisë pasi të rriturit përgjegjë
Familja po shtohet, zbulohet gjinia e bebes që pret Chiara Ferragni (FOTO LAJM) Chiara Ferragni dhe bashkëshorti i saj Fedez pak ditë më parë dhanë lajmin e bukur se do të bëheshin prindër për herë të
23-vjeçarja shqiptare vdes nga dhuna barbare e burrit, la jetime foshnjen 11-muajshe Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Amerikë ku një vajzë vetëm 23 vjeçare, e quajtur Elena Alinj, nga Shqipëria ka humb
A e gjeni se çfarë kafshe është kjo në foto? Bota e kafshëve është e mbushur plot me krijesa të cilat mund të jenë të frikshme për shkak të pamjes të tyre, por që në
U klikua me miliona herë, ç'po bën ky baba me vogëlushen e tij? (VIDEO) Një video që qarkullon në rrjetet sociale u publikua nga Austin Miles Geter nga Dallasi, i cili e postoi atë në Facebook
HORROR/ Gruaja shtatzënë rrëmbehet nga shoqja dhe burri i saj: E vrasin, i çajnë barkun dhe i marrin foshnjën Një ngjarje horror është regjistruar së fundmi në Brazil, në qytetin jugor Canellinia ku një vajzë e re, në pritje për t
Mrekullia, shpëtohet foshnja pasi kokrra e fasules i kishte mbetur në mushkëri Mjekët e ORL-së në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës i kanë shpëtuar jetën foshnjës 9 muajshe, duke ia larguar një
Nëna e hodhi foshnjën në koshin e mbeturinave, zbardhet dëshmia në Polici Një foshnjë e pajetë e seksit mashkull është gjetur paraditen e djeshme në Tiranë nga një kalimtar që ka lajmëruar menjë
Del dëshmia e 32-vjeçares që braktisi foshnjën në kazan: E linda të vdekur e s'kisha lek për funeral Policia e Tiranës ka arritur të identifikojë brenda pak kohe nënën e foshnjes së gjetur të pajetë në një kosh mbeturinas
Flet qytetari që gjeti trupin e foshnjës së pajetë në kosh: Ishte futur në kuti! Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Tiranë, teksa një foshnje e pajetë është gjetur e braktisur në ko