E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

forza

Berlusconi: "Italianët të shihen në pasqyrë, janë të çmendur" Në një intervistë përballë gazetares BarbaraD’Urso Silvio Berlusconi nuk ka qëndruar pa dhenë deklarata që bejnë bujë,
Fatima Zahra tifoze e apasionuar pas Juventusit (FOTO LAJM) Fatima Zahara është një tifoze e apsjonuar pas Juventusit. Modelja Italiane e ndjek gjithmonë skuadrën bardhezi dhe kët
Kjo është politikania më e bukur në botë Deputetja italiane , Carfagna është konsideruar si politikania më interesante dhe më e bukur. Ish-show girl dhe modelja
"Gladiatori" përkrah ekipin e Di Francescos: Forza Roma Russell Crowe është një nga aktorët më të njohur në botë. Filmi i tij më i suksesshëm është padyshim “Gladiatori”. D
Berlusconi: Të përzëmë 5 Yjet, qeverisim me të majtën Në Itali vazhdojnë ende dilemat se cilat do të jenë forcat që do të qeverisin vendin, pa zgjedhjeve parlamentare që nxor
Sondazhet flasin, populistët projektohen fituesit e mëdhenj të zgjedhjeve në Itali Sondazhet nuk tregojnë një fitues të qartë në zgjedhjet parlamentare italiane dhe me gjasa vendin e pret një periudhë e
E pabesueshme, dy gazeta spanjolle shprehin "dashurinë" për Juven në finale Sonte në mbrëmje Real Madrid dhe Juventus do të kërkojnë të kurorëzohen ekipet më të mira në Evropë. Mediat spanjolle ka
Cassano nga futbolli në kickboxing Merkato është shumë pranë hapjes në verë, ndërkohë që Antonio Cassano, mezi e pret këtë moment pasi ka mbetur pa skuadër
Formula 1 e bashkuar: Forza Jules (FOTO LAJM) Lewis Hamilton ka fituar edhe Cmimin e Madh të Rusisë duke shënuar fitoren e nëntë sezonale e duke u shkëputur 17 pikë n
"Forza, jam me ty!", Balotelli mesazh Neymar-it "Forza, jam me ty!". Nuk mund të mungonte as mesazhi i Mario Balotellit në Twitter në shenjë solidarizimi ndaj yllit të
Ja cilët janë 10 politikanët më seksi në botë (FOTO-LAJM) Deputetja italiane e partisë Forza Italia, Mara Carfagna kryeson listën e dhjetë politikanëve më të bukur të publikuar n
Letër lamtumire nga Valdes: Faleminderit Barça, Forza Barça! "Ka ardhur koha t’ju them lamtumirë të gjithëve. Për fat të keq nuk mund t’ju them lamtumirë duke luajtur siç do të doja
Tifozja speciale: Forza Milan (FOTO LAJM) Claudia Romani nuk e ka fshehur asnjëherë dashurinë për skuadrën e saj të zemrës. Modelja 31-vjeçare italiane, e lindur
Maradona: Forza kampion, mund t'ia dalësh "Forza Michael, kampioni i padiskutueshëm i shpejtësisë, por mbi të gjitha i humanizmit! Je një kampion dhe një njeri sh
Galliani braktis sportin për partinë e Berlusconit E ardhmja e administratorit të deleguar të Milanit, Adriano Galliani është larg atij që ai e quan "klubi më i titulluar
Milan është me presidentin: Forza Berlusconi Pas vendimit të Gjykatës së Kasacionit, që dënoi presidentin e Milanit, Silvio Berlusconi me 4 vjet heqje lirie e gjithë
"Tata" firmos me Barçën: Forza Tito Gerardo "Tata" Martino është edhe zyrtarisht trajneri i Barcelonës. Ditën e sotme argjentinas ka hedhur firmën e tij në
Itali-Brazil, katalanasit karikojnë Neymar: Forza! E përditshmja sportive "Mundo Deportivo", media shumë pranë klubit të Barcelonës, i kushton yllit më të ri të katalanasv
Antonio Conte: Forza Milan! Trajneri i Juventus, Antonio Conte, jo vetëm që e sheh Milanin si një kandidat për titullin , por në të njëjtën kohë ai
Berlusconi kërkon votat e zikaltërve: Forza Inter (VIDEO) Zërat e përsëritur se presidenti i Milan Silvio Berlusconi është një tifoz i "fshehtë" i Inter kanë mbushur vit pas viti