999 rezultate për

forumin

Rama shpjegohet pse mungoi në fushatën elektorale Kryeministri Edi Rama ka bërë një postim në Twitet ku tregon arsyen që e çuan të mungonte në fushatën elektorale të mbaj
Shtohet edhe një deputet në Kuvend (FOTO LAJM) Vazhdon të rritet dhe të marrë formë opozita e re në Kuvendin e Shqipërisë. Mësohet se kandidati, Indrit Hoxha i 35-ti n
Tirana mikpret për herë të parë Forumin Ndërkombëtar të Arkitektëve dhe Inxhinierëve Për herë të parë, Tirana u bë pritësja e Forumit Ndërkombëtar të Arkitektëve dhe të Inxhinierëve për të diskutuar mbi pr
Thaçi presion kundërshtarëve, pi kafe me Edi Ramën Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi po qëndron në Zvicër për një vizitë zyrtare ku pritet të marrë pjesë në Forumin Ek
Kryetari i Bashkisë së Tiranës në Forumin e Tretë Rajonal të të Rinjve në Novi Sad Ndërtimi i Teatrit të ri Kombëtar, rikonstruksioni i Operas, rindërtimi nga e para e Teatrit të Hapur në Parkun e Liqeni
Maqedonia merr pjesë në forumin “Franca-Ballkani 2018”, në Beograd Një delegacin i Maqedonisë, i përbërë nga kompani, Oda Ekonomika, Lidhja e Odave Ekonomike, etj, marrin pjesë në forumin
Tirana përzgjidhet si qyteti model në forumin vjetor të arkitektëve Tirana është përzgjedhur si qyteti model i zhvillimit në Forumin vjetor të arkitektëve dhe urbanistëve gjermanë, organiz
AMF organizon për herë të parë në Shqipëri “Forumin Global 2019” të IOPS-it Shqipëria do të organizojë për herë të parë Forumin Global 2019 të Organizatës Ndërkombëtare të Rregullatorëve të Pensio
Vrasja e Ivanoviç, Rama tregon bisedën me Vuçiç Kryeministri Edi Rama ka zbardhur disa pika të takimit me homologun e tij Aleksis Tsipras në mbledhjen e grupit të Parti
Thaçi dhe Haradinaj bëhen bashkë në forumin ekonomik të diasporës shqiptare Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, po marrin pjesë në forumin ekonomik të d
Veliaj merr pjesë në forumin “Ditët e Investimeve në Beograd” Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi një vizitë një ditore në Serbi, me ftesë të kryebashkiakut të Beo
Kryebashkiaku Erion Veliaj merr pjesë në forumin “Ditët e Investimeve në Beograd” Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zhvilloi një vizitë një ditore në Serbi, me ftesë të kryebashkiakut të Beo
Ganiu me Forumin Rinor të BDI në aksion për pastrimin e parkut të Gazi Babës (FOTO LAJM) Kandidati i Bashkimit Demokratik për Integrim Visar Ganiu ka vazhduar me aktivitetet e tij. Pas ditën e sotme prof. d
Ky është skuadra e Nevzat Bejtës për Gostivarin “Në bashkëpunim me Këshillat Vendore, Forumin e Gruas – FG , Forumin Rinor – FR dhe strukturat e tjera të Bashkimit Demo
Ivanov në forumin Kran Montana në Barcelonë Presidenti maqedonas Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga bashkëshortja Maja Ivanova, po qëndron për vizitë pune në Mbretërinë
Presidenti Ivanov në forumin Kran Montana në Barcelonë Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga bashkëshortja Maja Ivanova, po qëndron për vizitë
Xhaferi në Forumin parlamentar të sigurisë në Riga Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi, me ftesë të kongresmenit amerikan Robert Pitinxher dhe Pa
Thaçi flet nga SHBA: Ndërtuam 800 kilometra autostradë pa asnjë cent borxh Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi po qëndron në një vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po merr pjesë në Foru
Samsung Electronics në Forumin Europian të Elektronikës në Barcelonë Këtë vit ndalesa e Samsung ishte Barcelona, aty ku produktet më të mira të vitit 2017 u prezantuan para medias Europiane
Vuçiç: I gatshëm edhe për "linjë të nxehtë" me Prishtinën, veç ta ruajmë paqen Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar se paqja dhe stabiliteti janë më të rëndësishmet dhe se për këtë