999 rezultate për

fortin

Bosi me fuoristradë bën të fortin në rrugë, por ky ishte gabimi i tij më i madh (VIDEO) Policia bëri me dije pak ditë më parë se rrugët do t'i monitorojë edhe me dronë dhe tashmë rezultate kanë ardhur. Sot
Thaçi bën të fortin me Serbinë pas reagimit të fortë kundër planit të tij të faljes së krimeve në Kosovë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi pas vizitës që ia ka bërë fabrikës së plastikës “Kivo” në Kaçanik, ka thënë se Kosova
Me armë në brez, policia arreston të fortin e Elbasanit Policia ka arrestuar një shtetas në Elbasan. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se kanë vënë në pranga shtetas
U kap mat me “të fortin” e Durrësit, shpërthern ish-banorja e BB: U lodha (FOTO LAJM) Xhesila Pere njihet si një nga vajzat pa komplekse të showbiz në Shqipëri. E bërë e famshme në një reality-show në Shqip
Zbardhen detajet, kush janë autorët që hodhën në erë "të fortin" e Shkodrës Policia e Elbasanit ka dalë në një version zyrtar mbi arrestimin e autorëve të shpërthimit në Shkodër ku u lënduan 8 per
Bën "të fortin" mes protestuesve, veprimi i çuditshëm i Xhafajt Ndërkohë ku ka mbetur vetëm një orë nga nisja zyrtare e protestës së opozitës, Ministri i Brendshëm Xhafaj ka sfiduar pr
Zbardhen detajet, 1 kg tritol për të eleminuar të "fortin" e Shkodrës Pas shpërthimit të fuqishëm që tronditi ditën e djeshme lagjen "Partizani" në qytetin e Shkodrës, mësohet nga grupi heti
Gjermanët tallen me meshkujt shqiptarë: Pëlqejnë të bëjnë të fortin dhe të shajnë (VIDEO) Ka qenë faqja shumë e njohur gjermane Trend Blitz, e cila ka postuar një video ku është marrë me prototipin e shqiptarit
Gjermanët tallen me meshkujt shqiptarë: Pëlqejnë të bëjnë të fortin dhe të shajnë (VIDEO) Ka qenë faqja shumë e njohur gjermane Trend Blitz, e cila ka postuar një video ku është marrë me prototipin e shqiptarit
Ecte me 110 km/h në mes të qytetit: Policia ndëshkon keq të fortin nga Kamza (VIDEO) Policia Rrugore është duke zbatuar aksionin për rritjen e sigurisë në rrugë duke ndëshkuar shoferët shkelës dhe këshillu
N/komisari u arrestua se armatosi me armë të “fortin” e Lul Berishës Policia e Durrësit ka arrestuar nënkomisarin Gjergji Azisllari, pasi kishte pajisur me armë shtetasin Genti Nderjaku.
U fiksua pas të miturës, gjykata lë në burg të "fortin" e Tiranës Është lënë në burg 26- vjeçari, Klauden Muçogllava, i cili akuzohet për “përndjekje”, “prodhim dhe shitje narkotikësh” d
Çau postbllokun e policisë ne audi të blinduar, RENEA dhe FNSH kapin të fortin e Elbasanit (VIDEO) Në vijim të informacionit të dhënë gjatë ditës së djeshme për ngjarjen e ndodhur në Lagjen “Dyli Haxhire” , ku efektivat
Karateristi shtrin përtokë dy djemtë që tentuan t'i bëjnë të "fortin" (VIDEO) Teksa kanë dalë nga makina duke i bërë të fortin dikujt se pse i preku makinën, gjithçka ka përfunduar si në skena filma
Masakroi të riun si mos më keq, tiranasi i bën të “fortin” policisë Një shtetas 21-vjecar është arrestuar në flagrancë nga policia e Tiranës, pasi në rrugën “Bardhyl”, ka goditur me mjete
Policia arreston "të fortin" e Kalivaçit me pistoletë në brez Policia e Gjirokastrës arrestoi dje një shtetas, i cili lëvizte me një pistoletë pa leje. Blutë e Gjirokastrës bëjnë
Priste të merrte 10 mijë euro por policia surprizon të "fortin" nga Tropoja Një 27 vjeçar është vënë në pranga nga policia pas një aksioni i cili ngjante shumë me skenat e një filmi aksion. Tr
Momenti kur Shqiponjat kapin të “fortin” e Vorës që qarkullonte me armë pa leje (VIDEO) Një 23-vjeçar është prangosur ditën e sotme nga Policia e Tiranës pasi është kapur duke udhëtuar me armë pa leje. Blu
Noizy i bën të fortin Policisë së Durrësit, përfundon në komisariat (FOTO LAJM) Një situatë aspak të këndshme ka përjetuar reperi Noizy, pasi e ka kaluar natën në qeli. Kjo ka ndodhur pasi ai ka bërë
Ky është gjyqtari që liroi të "fortin" e Durrësit Sot ambasadori amerikan Donald Lu, hodhi akuza të rënda mbi gjykatën për korrupsion ndërsa kërkoi indinjatë të qytetarëv