999 rezultate për

forte

Rrahu 28 vjeçarin dhe shokët i dolën mbrojtje, kapen 3 "të fortë" në Tiranë Policia ka ndaluar një 33 vjeçar pasi ka plagosur me mjete të forta një 28 vjeçar në Tiranë. Policia gjithashtu ka nd
Blendi Fevziu bën deklaratën e fortë: Duhet të ikë Rama nga pushteti Blendi Fevziu, një ndër moderatorët më të njohur në Shqipëri, mbrëmjen e sotme ishte në “Shiko kush Luan". Ai tregoi
Njerëzit që harrojnë shpesh janë më inteligjentë sesa ata me memorie të fortë Profesori Blake Richard i universitetit të Scarborough, në Ontario ka analizuar rolin që ka harresa në funksionin konjit
I njeh "rrënjë e dhëmballë", Di Salvo: Ronaldo do të jetë i fortë edhe kur të jetë 40 vjeç Ish-përgatitësi fizik i yllit portugez beson se "CR7" e ka një karrierë të gjatë përpara Cristiano Ronaldo i ka edhe
Marsida bën deklaratën e fortë: Gjërat nuk mbyllen me kaq, burri im nuk fal Mbrëmjen e djeshme, Marsida Qatja ka bërë deklaratën e fortë në Open se ngjarja në Kavajë nuk do të mbyllet me kaq. K
Presidenca reagon pas raportit të Venecias: Tao Tao hëngri dajak të fortë, por mënd nuk zuri Taulant Balla ka bërë të ditur se është miratuar draft-opinioni përfundimtar I Komisionit të Venecias lidhur me dekratin
Meta bën sërish deklaratën e fortë: Jap dorëheqjen tani nëse më thoni… “Në qoftë se, jo Venecia, por ju si gazetare, qytetare e Republikës së Shqipërisë, më bindni dhe më thoni: Zoti Pres
Tërmet i fortë godet Italinë, evakuohen shkollat Një lëkundje e fortë e tokës ka frikësuar të gjithë territorin e Catanzaros në Itali. Tërmeti 4.0 ballë i shkallës Rihte
Messi paralajmëron kundërshtarët: Rikthehem më i fortë! Lionel Messi ka dhënë një paralajmërim për të gjithë kundërshtarët e Barcelonës. Për herë të parë gjatë këtij sezoni
"Sapo ka filluar..": Babai i Zamir Latifit bën deklaratën e fortë pas dy ekzekutimeve në familje (VIDEO) Dy ditë pas vrasjes së Besnik Hidës, babai i Zamir Latifit, kunat i viktimës, thotë se janë të njëjtët autorë që kanë bë
Rama bën deklaratën e fortë: Prokurori në Durrës punon për grupet kriminale Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kryeministri Edi Rama teksa ka folur edhe për Reformën në Drejtësi ka deklaruar ndër të t
Eriku e tradhtoi, vajza e Majlinda Bregut bën deklaratën e fortë: Do ia ha kokën burrit! Prej disa muajsh në media ka qarkulluar lajmi se vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda ishte në një lidhje me djal
Rama bën deklaratën e fortë: Jam gati! Mund të shkoj dhe në selinë e PD Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se është i gatshëm të dialogojë më PD. Rama ka shkuar edhe më tej duke deklaruar
Burri më i fortë në Angli, shqiptari i famshëm dënohet me 6 vite heqje lirie Burri më i fortë në Angli është dënuar me 6 vite heqje lirie me akuzën trafikim të qënieve njerëzore drejt Britanisë.
Cassano ironizon Interin, Juve është 3 herë më e fortë: Conte mendon për bardhezinjtë, jo për Barçën Antonio Cassano gjithmonë godet me deklaratat e tij. Ish-sulmuesi i njohur italian së fundmi i ftuar në programin televi
Rudina Hajdari bën deklaratën e fortë: Do të zhbëjmë marrëveshjen e 2008-ës! Deputetja Rudina Hajdari gjatë fjalës së saj në Kuvend ka bërë një deklaratë të fortë. Ajo deklaroi se opozita parla
Kur ka qenë më e fortë ushtria shqiptare, në komunizëm apo demokraci? (FOTO LAJM) Nga Bardhyl Hazizaj Ka ekzistuar një shprehje dikur që në fund të fundit paraqiste një realitet konkret. Dikur
Qeli speciale për izolimin e mafiozëve, këto janë burgjet ku do qëndrojnë "të fortët" (FOTO LAJM) Qelitë për rregjimin e ashpër 41 Bis janë bërë gati edhe në paraburgimin 313 dhe në burgun e Peqinit. Një grup insti
Olta Gixhari sfidon hapur Arbana Osmanin, në pikën e saj më të fortë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka vendosur së fundmi që të sfidojë moderatoren, Arbana Osmani. Dhe e gjeni dot se në çf
Rreth 53 tërmete të fuqishëm kanë goditur Shqipërinë gjatë historisë, më të fortët (FOTO LAJM) Seria e tërmeteve që kanë goditur vendin gjatë fundjavës, ku dy prej të cilëve ishin më të fortë, ngjallën ndjenjën e pa