999 rezultate për

forte

Europa shumë pranë izolimit të dytë, paralajmërimi i fortë i Merkel Gjatë një takimi me anëtarët e tjerë të partisë, kancelarja gjermane Angela Merkel ka bërë një deklaratë të fortë lidhur
Basha bën deklaratën e fortë: Stela Gugallija po kërcënohet Kryedemokrati Lulzim Basha ka bërë sot një deklaratë të fortë, në konferencën me gazetarët, ku tha se një prej të dyshua
Mike Pence "kockë e fortë", sërish negativ për COVID-19 Zëdhënësja e nënpresidentit të SHBA-së, Mike Pence tha në fundjavë se shefi i tij kishte në plan të mbante një orar të n
Artan Hoxha bën paralajmërimin e fortë: Na presin 4 muaj ferri! Gazetari Artan Hoxha ka komentuar ndalimin e qarkullimit në ish-sheshin Shqiponja duke paralajmëruar 4 muaj ferri në kry
OFL shenjëstron dy "të fortët" e radhës, për çfarë akuzohen Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave të dënuar
Djali i Amdi Bajramit jep dëshminë e fortë: Babai vdiq nga sulmi në tru dhe jo nga COVID-19 Djali i ish deputetit Amdi Bajramit, Gabriel ka theksuar se babai i tij ka vdekur nga sulmi në tru dhe jo nga koronaviru
Gjuzi takon naftëtarët, bën paralajmërimin e fortë: Do ta ndez nesër parlamentin! Deputeti Kujtim Gjuzi ka takuar sot naftëtarët e Ballshit të cilët janë në grevë urie, prej ditësh duke kërkuar pagat e
Me pikën e tij më të fortë, ky është momenti kur Khabib lë pa ndjenja Gaethje (VIDEO) Khabib Nurmagomedov është treguar i pamëshirshëm edhe një herë tjetër. Në duelin e sontëm kundër Justin Gaethje, Khab
U la jashtë garës për deputet, reagon Salianji dhe i bën thirrje të fortë Bashës "Unë nuk kam përfituar dhe as jam konsumuar në pushtet. Kam sakrifikuar e investuar fort në betejën opozitare..." I
Vrasje, vjedhje e drogë: OFL piketon tre "të fortët" e Korçës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues n
Afera e inceneratorëve, Basha bën deklaratën e fortë: Janë përfshirë politikanë! Mbrëmjen e sotme, kryetari i PD, Lulzim Basha ka deklaruar se organet e drejtësisë e kanë me detyrim publikimin për të h
Plas debati i fortë në "Përputhen", Tea: Largoni Shqipen nga emisioni (FOTO LAJM) Një debat i fortë në studion e “PërPuthen” mes Teas, Anës e Shqipes. Gjithçka filloi pas transmetimit të kripit të takim
Të përfshirë në aktivitete kriminale, kush janë "të fortët" e radhës që shënjestroi OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 5 shtetasve të dënuar
"Të ka keqpërdorur Rama", Maliqi mesazh të fortë për ministren Gjonaj Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka thirrur në interpelancë ditën e sotme ministrën e drejtësisë, Etilda Gjonajn
Bashkë kundër partive të mëdha? Patozi uron Murrizin dhe bën paralajmërimin e fortë Kryetari i Bindes Demokratike, Astrit Patozi ka uruar deputetin Myslim Murrizi për themelimin e partisë së re, Lidhja De
Tare besimplotë: Kjo Lazio është më e fortë se e sezonit të kaluar Prej shumë vitesh është drejtor sportiv i Lazios dhe e ka shndërruar këtë klub në konkurrues ndaj gjigantëve si Juventus
Ozil thyen heshtjen: Kam lidhje të fortë me tifozët, nuk do dorëzohem Mospërfshirjen e tij në listën prej 25 lojtarëve për sezonin e Premierligës nuk e ka pritur mirë Mesut Ozil. Ozil, që
Bëmë mama t'i ngjaj vjehrrës, vajzat VIP që janë identik me nënat e partnerëve (FOTO LAJM) Në disa raste, pa ose me vetëdije, djemtë kërkojnë ose tërhiqen nga vajzat që ngjasojnë me mamatë. Jo më kot, teorit
OBSH lëshon thirrjen e fortë: Mos e teproni me këtë produkt! OBSH në Shqipëri apelon ndaj të gjithë qytetarëve që të tregojnë kujdes me përdorimin e kripës. Sipas OBSH, kripa ësh
Të dënuar për vrasje, kush janë tre "të fortët" që ranë në rrjetën e OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personae të akuzua