E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

fort

Marsida bën deklaratën e fortë: Gjërat nuk mbyllen me kaq, burri im nuk fal Mbrëmjen e djeshme, Marsida Qatja ka bërë deklaratën e fortë në Open se ngjarja në Kavajë nuk do të mbyllet me kaq. K
Dëshmia e të "fortit" që pritet të kalojë jetën pas hekurave: Më kanë bërë 3 atentate, pistoletën e kisha për vetëmbrojtje “Më kanë bërë tri atentate, pistoletën e kisha për vetëmbrojtje”. Kështu është shprehur Elvis Gaçaj para Gjykatës së Dur
Presidenca reagon pas raportit të Venecias: Tao Tao hëngri dajak të fortë, por mënd nuk zuri Taulant Balla ka bërë të ditur se është miratuar draft-opinioni përfundimtar I Komisionit të Venecias lidhur me dekratin
Meta bën sërish deklaratën e fortë: Jap dorëheqjen tani nëse më thoni… “Në qoftë se, jo Venecia, por ju si gazetare, qytetare e Republikës së Shqipërisë, më bindni dhe më thoni: Zoti Pres
46 kilogramë lëndë narkotike në makinë, kush është "i forti" që u kap në Durrës Njkë 48 vjecar është vënë në pranga nga Policia e Durrësit pasi është kapur me një sasi lëndësh narkotike. Ai po vin
Lirimi i "të fortit" të Myslym Shyrit, si u manipuluan provat për eliminimin e ish policit Arben Bilali. Gjykata e Apelit e Tiranës ka adresuar akuza ndaj policisë së shtetit për manipulim të provave ndaj Gjergji Cukalit pas
Tërmet i fortë godet Italinë, evakuohen shkollat Një lëkundje e fortë e tokës ka frikësuar të gjithë territorin e Catanzaros në Itali. Tërmeti 4.0 ballë i shkallës Rihte
Si t’i përdorni gjethet e manaferrës për zemër dhe kocka të forta Manaferra, me shijen e ëmbël dhe pakëz të thartë është një frut pylli plot përfitime shëndetsore. Manaferrat shqiptare
Messi paralajmëron kundërshtarët: Rikthehem më i fortë! Lionel Messi ka dhënë një paralajmërim për të gjithë kundërshtarët e Barcelonës. Për herë të parë gjatë këtij sezoni
"Sapo ka filluar..": Babai i Zamir Latifit bën deklaratën e fortë pas dy ekzekutimeve në familje (VIDEO) Dy ditë pas vrasjes së Besnik Hidës, babai i Zamir Latifit, kunat i viktimës, thotë se janë të njëjtët autorë që kanë bë
Rama bën deklaratën e fortë: Prokurori në Durrës punon për grupet kriminale Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kryeministri Edi Rama teksa ka folur edhe për Reformën në Drejtësi ka deklaruar ndër të t
I shënoi Barcelonës, Lautaro i bën presion Juventusit Talenti i Interit u bë protagonist dje në mbrëmje teksa i shënoi që në minutën e 2 Barcelonës edhe pse skuadra e tij u m
Eriku e tradhtoi, vajza e Majlinda Bregut bën deklaratën e fortë: Do ia ha kokën burrit! Prej disa muajsh në media ka qarkulluar lajmi se vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda ishte në një lidhje me djal
Rama bën deklaratën e fortë: Jam gati! Mund të shkoj dhe në selinë e PD Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se është i gatshëm të dialogojë më PD. Rama ka shkuar edhe më tej duke deklaruar
Burri më i fortë në Angli, shqiptari i famshëm dënohet me 6 vite heqje lirie Burri më i fortë në Angli është dënuar me 6 vite heqje lirie me akuzën trafikim të qënieve njerëzore drejt Britanisë.
Cassano ironizon Interin, Juve është 3 herë më e fortë: Conte mendon për bardhezinjtë, jo për Barçën Antonio Cassano gjithmonë godet me deklaratat e tij. Ish-sulmuesi i njohur italian së fundmi i ftuar në programin televi
Rudina Hajdari bën deklaratën e fortë: Do të zhbëjmë marrëveshjen e 2008-ës! Deputetja Rudina Hajdari gjatë fjalës së saj në Kuvend ka bërë një deklaratë të fortë. Ajo deklaroi se opozita parla
Tentuan eliminimin e të "fortit" të Niklës, dyshohet se halla i njohu atentatorët Hetimet për zbardhjen e atentatit ndaj Mariglen Hakës në fshatin Zezë të Fushë-Krujës po marrin një rrjedhë tjetër.
Kur ka qenë më e fortë ushtria shqiptare, në komunizëm apo demokraci? (FOTO LAJM) Nga Bardhyl Hazizaj Ka ekzistuar një shprehje dikur që në fund të fundit paraqiste një realitet konkret. Dikur
Detaje e forta për gomonen e kapur sot në brigjet greke Një tjetër gomone me shpejtësi të lartë u kap sot nga autoritetet greke. Sipas "Kathimerini" bëhet fjalë për gomonen e d