999 rezultate për

formularin

Edhe Flamur Noka do të çohet në Prokurori?! Partia Socialiste ka reaguar pasi Prokuroria ka nisur punën për të gjykuar Alvis Roshin për deklarime të rreme në formul
Klosi rrëfen natën kur përfundoi në rajon Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi, është kthyer pas në kohë duke folur rreth ngjarjes së vitit 1994, të cilën
Zbardhet lista/ 49 këshilltarë Bashkiakë rrezikojnë mandatin (FOTO) Ditën e martë, në oren 10:00, KQZ do të mblidhet për të miratuar vendimin “Për shpalljen e pavlefshmërisë së mandatit dh
Dekriminalizimi/ Nishani i kërkon kreut të SHISH formularin Presidenca është institucioni përgjegjës për grumbullimin, administrimin dhe verifikimin e formularëve të vetëdeklarimit
A i shpëtoi Basha procesit të dekriminalizimit?! Kryetari i PD-së Lulzim Basha nuk ka plotësuar asnjë formular lidhur me procesin e dekriminalizimit. Basha nuk e ka p
Dekriminalizimi/ 5 kryetarë Bashkie të dënuar KQZ ka zbardhur emrat e funksionarëve publik që nuk kanë dorëzuar formularin e vetëdeklarimit, pjesë e procesit të dekri
40 deputetë dhe 9 ministra s'kanë plotësuar formularin e dekriminalizimit 40 deputetë dhe 9 ministra nuk e kanë plotësuar formularin e dekriminalizimit. Këtë lajm e ka përcjellë zëdhënesja e Kom
Britania i refuzon vizën artistit pas mashtrimit për formularin e aplikimit Britania i refuzon vizën 6-mujore artistit-disident kinez për shkak se kishte gënjyer në formularin e aplikimit. Bëhet f
Maturantët nga sot mund të plotësojnë formularin A2 Të gjithë maturantët e Maturës Shtetërore 2015, duke nisur nga sot mund të plotësojnë formularin A2 për përzgjedhjen e p
Pranimet në universitete, shtyhet shpallja e fituesve me formularin A3 Ministria e Arsimit bën me dije se për arsye teknike është shtyrë shpallja e rezultateve për pranimet në universitete të
Pranimet në universitet, pikët minimale për çdo program Maturantët që nuk janë shpallur fitues në asnjë prej preferencave të Formularit A2 si dhe maturantët të cilët kanë kalua
Universitetet, ja kuotat e lira për të gjitha degët Në Universitetin e Tiranës janë rreth 700 vende të lira që mund të shfrytëzohen nga kandidatët. Në Drejtësi numri i vend
Pesë mijë vende bosh në universitete Ministria e Arsimit publikon udhëzimin për plotësimin e formularit A3 për të gjithë ata të rinj të cilët deri më tani nu
Shpallen sot kuotat e mbetura bosh në universitete Ministria e Arsimit dhe e Sportit si dhe Agjencia Kombëtare e Provimeve pritet të shpallë kuotat e mbetura bosh në unive
Akuzat e mediave greke, Tavo: Kombësia nuk është deklaratë pasurie Deklarimi i kombësisë nuk është i detyrueshëm, ashtu siç mund të jetë deklarimi i pasurisë. Nuk jam i detyruar ta deklar
Formulari A3, MASH: Plotësimi vetëm online Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka publikuar Formularin A3 me renditjen e programeve të studimit, ku kanë mbetur kuota
Formulari A2, tjetër shans për maturantët Jo të penduarit, por maturantët të cilët për një arsye madhore, kryesisht shëndetësore, nuk kanë mundur të plotësojnë fo
Formulari A2, nis plotësimi online Maturantët kanë aplikuar sot online për të plotësuar formularin A2 ndërsa ata janë ambjentuar me këtë skemë të re të për
Zyrtarizohen 8 kandidatura për kreun e komunës Ferizaj Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka certifikuar kandidatët për Kryetar Komune për Zgjedhjet e Jashtëzakonshme që do të mba
AK, qeverisë: Ndryshoni formularin e Censusit Qeveria të zbatojë vendimin e Gjykatës Kushtetuese në lidhje me censusin. Ky ka qenë apeli i Aleancës Kuq e Zi për autor