999 rezultate për

formula

Benzema nuk ia përton Giroud: Mos krahasoni një Formula 1 me një Karting Olivier Giroud mund të ketë udhëhequr vijën e sulmit pasi Franca fitoi Kupën e Botës 2018 në Rusi, por Karim Benzema nuk
COVID-19/ Formulari dhe kushtet që duhet të plotësoni për të marrë "pagën e luftës" Qeveria ka detajuar mënyrën si do të ndahen paratë e pagave për të punësuarit në biznesin e vogël. Bëhet fjalë për bizne
Alba Hoxha fton ndjekësit për Formula 1, në këtë pozicion (VIDEO) Izolimit nuk i shpëton askush, nuk mjafton as paratë, as fama, as njohjet. Beteja me Coronavirusin është e ashpër dhe kë
Franca merr masat ekstreme, formular edhe për të dalë nga shtëpia Franca ka marrë masa drastike për frenimin e përhapjes së koronavirusit duke nisur me izolimin e plotë në shtëpi. Njerëz
Do lëvizni për punë në oraret e caktuara nga qeveria? Më parë duhet të plotësoni një formular Nëse keni ndërmend të lëvizni përgjithësisht për punë në oraret që janë caktuar nga qeveria, duhet të bëni deklarim në P
Hamilton reagon ashpër ndaj F1: Tronditëse që jemi këtu për të garuar, komandon paraja Ndërkohë që shumica e ligave sportive më të ndjekura në botë janë ndalur për shkak të koronavirusit, nuk ka ndërmend të
Njëri nip i "Ben Qimes" dhe tjetri mjeshtër për falsifikim dokumentash, kush janë emrat që nxorri sot OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar sot formularin Zaim Tafës për deklarimin e pasurisë. Në vitin 2016 Zaim Tafa ë
OFL vazhdon misionin, u dërgon formularin dy "të fortëve" në Fier Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar sot formularin dy personave të tjerë të cilët duhet të deklarojnë pasurinë. Za
EMRAT/ 32 shtetas në "rrjetë", kush janë të pasurit që do u dërgohet formulari Tashmë kanë nisur 3 javë që nga nisja e operacionit “Forca e Ligjit”. OFL ka nisur 28 formularë, për subjekte që pr
OFL i dërgoi formularë për deklarimin e pasurisë, flet avokati i Ervis Martinajt Ervis Martinaj, ishte një ndër subjekët që OFL sot dërguar formularin për deklarimin e pasurisë. Pas këtij veprimi,
Shtyhet gara e Formula 1 në Shangai, shkak koronavirusi Menaxhmenti i Formula 1, ka njoftuar se për shkak të epidemisë së koronavirusit në Kinë është shtyrë gara e cila ishte p
Katër qese me "të bardhë" për policin zviceran, jepet vendimi për këshilltarin socialist Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që të shkarkojë anëtarin e Këshillit Bashkiak të Kamzës, Mirush Dema, pasi ky
Formula 1, Mercedezi me pamje të re për vitin 2020 (FOTO LAJM) Mercedesi ka ndryshuar pamjen e saj këtë vit në Formula 1 duke marrë një dukje mjaft të veçantë. Drejtuesit e kësaj m
Dako i dha garanci ndërsa OFL i çon formular Lul Berishës, Balla: Këto dy emra i kam edhe unë merak Kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla tha sot se koha e gjyqtarëve dhe prokurorëve të korruptuar që hapnin e
Formula 1 drejt ndërprerjes, shkak Koronavirusi Drejtuesit e Formula 1 po shqyrtojnë mundësinë e ndërprejes së Çmimit të Madh të Kins për shkak të virusit që është për
Lëvizja e shekullit pritet në Formula 1, Hamilton te Ferrari? Ferrari ka pranuar se ka bisduar me kampionin aktual tw Formula 1, Luis Hamilton pwr tiu bashkuar "kok kuqes" nw tw ardh
Formula e thjeshtë për të kursyer 1 milion lekë në shumë pak javë Kur bëhet fjalë për kursimin e parave, ka mjaft plane të thjeshta ku vetëm për pak ditë ju mund të kurseni shumë dhe me
Hamilton do të largohet nga Mercedes Një ndryshim i bujshëm mund të ndodhë në botën e Formula 1 duke filluar që nga sezoni i ardhshëm. Lewis Hamilton, kampio
I nxorrën dokumentin e dënimit, reagon sërish kryebashkiaku i Mallakastrës Kryetari i Bashkisë së Mallakastrës Qerim Ismailaj në një shkrim në rrjetet sociale ka reaguar sërish ka pas publikimit
Bosi i Formula 1 e la se ishte "plakë", modelja "djeg" rrjetin për Vitin e Ri (FOTO LAJM) Elisabetta Gregoraci, më në formë të kurrë. Përtej polemikave të fundit me ish-bashkëshortin e saj, Flavio Briatore,