999 rezultate për

formuar

Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e Bardhë (FOTO LAJM) Kjo është festa e fundit e Falënderimeve që Zonja e Parë e SHBA-ve e kalon në Shtëpinë e Bardhë. Jo vetëm Dita e Falënde
Veliaj zbulon kur nis vaksinimi anti COVID-19 në Shqipëri: Më ka informuar Rama Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka zbuluar kur do të nisë procesi i vaksinimit anticovid-19 në Shqipëri. Sipas Velia
Milani, e vetmja skuadër në kampionatet kryesore që nuk njeh humbje pas ndalesës së marsit Milani po çudit të gjithë me formën që po tregon në këtë start sezoni në Itali dhe si për çudi, gjithçka merr shkas nga
Punë kolosale! Transformime shokuese nëpër filma (FOTO LAJM) Filmat fantastiko-shkencorë apo qoftë dhe ata historikë kanë fuqinë që për tiu përshtatur sa më tepër përmbajtjes, shndë
10 mistere në këtë botë që shkenca nuk i jep dot shpjegim (FOTO LAJM) Ka shumë vende në planetin tonë për të cilat shkenca nuk ka një shpjegim. Vende që duken magjike apo sikur i përkasi
Nuk njihet! "Zogu i Tiranës" bëhet i gjallë, tregon si e ka transformuar dënimi (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh mungesë Hermes Nikaj është bërë i gjallë me një foto nga "Arresti shtëpiak" ku ndodhet. Hermes Nikaj
Këta 10 burra kanë transformuar trupat e tyre pas moshës 50-vjeçare (FOTO LAJM) Plakja është një pjesë normale e jetës, dhe në kundërshtim me besimin e përgjithshëm, shumë thonë se jeta thjesht bëhet
Mesazhi i Zaevit për partitë shqiptare Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev I ka dërguar një mesazh partive shqiptare dhe të tjerave të cilat mund të paraqesin kushte
Kryeministër shqiptar? Reagon Zaev Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev shprehet i gatshëm që t’i japë ose t’i kërkojë mandate deputetësh VMRO-DPMNE-së për të form
Zaev dhe Mickoski bëhen bashkë: Ska kryeministër shqiptar Formimi i Qeverisë pas 15 korrikut dhe ideja për kryeministër shqiptarë kan qenë pjesë e debatit në TV24 midis kryetarit
Sakrificat e pabesueshme të aktorëve, si janë transformuar yjet për një rol (FOTO LAJM) Të jesh aktor nuk është aspak e lehtë. Përveçse kërkon aftësitë të mëdha interpretuese, duhet të bësh edhe sakrifica të
Mposhti me sukses COVID-19, shihni si është transformuar deputeti shqiptar (FOTO LAJM) Pas infektimit me COVID-19, gjendja shëndetësore e deputetit Adriatik Alimadhi duket se po përmirësohet. Këtë e ka z
LDK-së i ''largohet'' një parti për të formuar qeverinë e re Naim Murseli, këshilltar i kryetarit të partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka thënë se AKR nuk do të jetë pje
Thaçi i shkruan serish Kurtit, do emrin e kandidatit për kryeministër Presidenti Hashim Thaçi i ka dërguar një tjetër letër kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit, ku i kërkon kandidatin për
Ardit Gjebrea i rikthehet mikrofonit: Më kishte marrë malli të këndoja (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i publikut shqiptar, Ardit Gjebrea ka zgjedhur që pas kaq kohësh t’i rikthehet muzikës në programin
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM) "Isha ulur në vendin e parë, të shoferit. Vazhdova ta godisja me thikë… ajo reagonte me shqelma, duke goditur derën dhe
Ushtari bën propozimin e pazakontë për martesë, përdor tanket për të formuar zemrën (VIDEO) Një ushtar në Rusi, e ka shfrytëzuar ditën e të dashuruarve që t’i propozuar të dashurës për martesë. Por, propozimi
Kryemadhi: Qarqet anti shqiptare po ndërhyjnë për të deformuar dhe për të shkatërruar historinë Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndodhet këto ditë në SHBA nga ka folur dhe për problemin kryesor me të cilin përbal
Spasovski për qeverinë teknike: Është formuar që të zhvillohen zgjedhje demokratike Kryeministri teknik Oliver Spasovski tha se qeveria teknike është formuar që të zhvillohen zgjedhje të lira dhe demokrat
Mustafa: LDK s’do t’i japë VV votat për ta formuar vetë qeverinë (VIDEO) Në synimin që ta krijojë vetë qeverinë, Lëvizja Vetëvendosje po lë të kuptohet se mban shpresa se do t’i ketë edhe votat