999 rezultate për

formua

Mposhti me sukses COVID-19, shihni si është transformuar deputeti shqiptar (FOTO LAJM) Pas infektimit me COVID-19, gjendja shëndetësore e deputetit Adriatik Alimadhi duket se po përmirësohet. Këtë e ka z
LDK-së i ''largohet'' një parti për të formuar qeverinë e re Naim Murseli, këshilltar i kryetarit të partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka thënë se AKR nuk do të jetë pje
Thaçi i shkruan serish Kurtit, do emrin e kandidatit për kryeministër Presidenti Hashim Thaçi i ka dërguar një tjetër letër kryeministrit në detyrë, Albin Kurtit, ku i kërkon kandidatin për
Ardit Gjebrea i rikthehet mikrofonit: Më kishte marrë malli të këndoja (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i publikut shqiptar, Ardit Gjebrea ka zgjedhur që pas kaq kohësh t’i rikthehet muzikës në programin
I transformuar totalisht! Babai shqiptar që vrau të bijën në Australi nuk njihet më (FOTO LAJM) "Isha ulur në vendin e parë, të shoferit. Vazhdova ta godisja me thikë… ajo reagonte me shqelma, duke goditur derën dhe
Ushtari bën propozimin e pazakontë për martesë, përdor tanket për të formuar zemrën (VIDEO) Një ushtar në Rusi, e ka shfrytëzuar ditën e të dashuruarve që t’i propozuar të dashurës për martesë. Por, propozimi
Kryemadhi: Qarqet anti shqiptare po ndërhyjnë për të deformuar dhe për të shkatërruar historinë Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndodhet këto ditë në SHBA nga ka folur dhe për problemin kryesor me të cilin përbal
U deformuan pas operacioneve plastike? VIP-at shqiptar që janë penduar (FOTO LAJM) Të gjitha njësoj. Një fiksim absurd i VIP-ave i cili ka kaluar pak nga pak edhe tek vajzat e thjeshta shqiptare është ma
Spasovski për qeverinë teknike: Është formuar që të zhvillohen zgjedhje demokratike Kryeministri teknik Oliver Spasovski tha se qeveria teknike është formuar që të zhvillohen zgjedhje të lira dhe demokrat
Mustafa: LDK s’do t’i japë VV votat për ta formuar vetë qeverinë (VIDEO) Në synimin që ta krijojë vetë qeverinë, Lëvizja Vetëvendosje po lë të kuptohet se mban shpresa se do t’i ketë edhe votat
RENEA, FNSH e FAST "përveshin mëngët" për natën e ndërrimit të viteve Vetëm 4 ditë na ndajnë nga ndërrimi i viteve dhe Policia e Shteit ka marrë masat e nevojshme për shmangien e incidenteve
Ekspertët inspektojnë pallatin e dyshuar si të deformuar në Rrugën e Kavajës (VIDEO) Një grup profesorësh të inxhinierisë së ndërtimit inspektuan këtë të enjte pallatin në rrugën e Kavajës ku u raportua se
Shpalli të vdekur protestuesin, Oriola Pampuri e gëzuar se e informuan gabim Ditën e sotme në Astir ndodhi një përplasje e madhe mes IKMT dhe banorëve të cilët ishin të betuar për të mbrojtur banes
U deformuan pas operacioneve plastike? VIP-at shqiptarë që janë penduar (FOTO LAJM) Të gjitha njësoj. Një fiksim absurd i VIP-ave i cili ka kaluar pak nga pak edhe tek vajzat e thjeshta shqiptare është ma
Mickoski: Nuk jam informuar për takimin në Ohër Derisa kryeministri Zoran Zaev, në Ohër bashkë me liderët e rajonit po zhvillonin takimin e quajtur “Shengeni Ballkanik”
U deformuan pas operacioneve plastike? VIP-at shqiptar që janë penduar (FOTO LAJM) Të gjitha njësoj. Një fiksim absurd i VIP-ave i cili ka kaluar pak nga pak edhe tek vajzat e thjeshta shqiptare është ma
Ëmbëlsira për në fund, shikoni si u transformua familja Beckham për Halloween (FOTO LAJM) Ata gjithmonë përpiqen të sjellin diçka të veçantë për Halloëeen dhe ia dolën edhe këtë vit. Familja Beckham e festoi
ZYRTARE: Ndeshja e rëndësishme e La Ligas do të zhvillohet në SHBA LaLiga, së bashku me Villarreal CF dhe Atlético Madrid, kanë paraqitur një kërkesë zyrtare në Federatën Spanjolle të Fut
Rompuy: BE-ja do t’i pranojë krahëhapur vendet që janë reformuar Presidenti i parë i Këshillit të Bashkimit Evropian, Herman Van Rompuy, në një intervistë për portalin "European Western
Koalicioni me Albin Kurtin, Isa Mustafa tregon kushtin për bisedime Lëvizja Vetëvendosje e Albin Kurtit është fituesja e zgjedhjeve të jashtëzakonshme parlamentare të 6 tetorit në Kosovë.