999 rezultate për

formen

Basha mbledh aleatët pas ftesës së Ramës për Reformën Zgjedhore Kreu i PD-së, Lulzim Basha, do të zhvillojë sot një takim me aleatët. Sipas “News 24”, takimi do të zhvillohet në orën 1
Cikalleshi vazhdon formën e mirë, shënon tjetër gol në Turqi Sokol Cikalleshi po kalon një moment mjaft të mirë në karrierën e tij, duke qenë se është kthyer në një golashënues në n
Barcelona prezanton uniformën e 3, ngjason me atë të sezonit 1996-1997 kur luante "fenomeni" (VIDEO) Barcelona, në bashkëpunim me Nike ka prezantuar uniformën e tretë për sezonin e ri 2019/20. Me këtë unifromë skuadra
Valon Berisha flet për shanset që ka Kosova ndaj Çekisë dhe Anglisë Mesfushori i Lazios, Valon Berisha, u paraqit në konferencë për shtyp pas stërvitjes së parë të Kosovës. Ai diskutoi
Ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm mbi Vettingun, SPAK-un dhe BKH-në (VIDEO) Ambasada Amerikane në faqen e saj zrtare në Facebook, ka ndarë një mesazh ku flet për reformën në drejtësisë, si po zbat
EUROPA LEAGUE/ Bakaj imiton Messin, shënon super gol nga goditja e dënimit (VIDEO) Elis Bakaj vazhdon formën e mirë të sezonit të kaluar, ndërsa në ndeshjen e sotme mes Shaktjor Soligorskit dhe Esbjergut
Kryebashkiakët e djathtë presion Bashës: Nuk dalim nga zyrat Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar paraditen e së martës një takim me kryebashkiakët në ikje të Partisë Demokratike, p
Zbulohet shifra, kaq është shumë që BE ka dhënë për Reformën në Drejtësi Tre vite pasi u votua Reforma në Drejtësi, ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca thotë se kjo është
Një copëz arti gjithmonë me vete, për çfarë bëhet fjalë (FOTO LAJM) Këto lloj çantash janë aksesori që çdo grua do të donte të kishte në gardërobën e saj, jo vetëm për dizajnin unik që kan
U bllokuan 2 vjet, kur votohen dy ligjet që finalizojnë Reformën në Drejtësi Ditën e enjte, Kuvendi i Shqipërisë pritet që të votojë dy ligjet e mbartura të reformës në drejtësi. Bëhet fjalë për li
Kapriçot e motit, çfarë pritet të ndodhë gjatë javës Ditët e nxehta e me diellin përvëlues mesa duket do të mungojnë gjatë kësaj jave. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak par
Shkëndija prezanton uniformën e re (FOTO LAJM) Shkëndija e Tetoves ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Ajo ka treguar se kur do të dalin në shitje
Ngjela tregon se pse Presidenti e sulmon reformën në drejtësi? (VIDEO) Prej ditësh Presidenti, Ilir Meta, ka nisur një fushatë kontestimi ndaj reformës në drejtësi, duke e pagëzuar si Ramafor
Rudina Hajdari sulmon sërish Bashën: Ndjehem krenare që do të udhëheq Reformën Zgjedhore Kryetarja e grupit të ri parlamentar të opozitës në Kuvend, Rudina Hajdari, ka mbështetur deklaratën e SHBA për zgjedhje
Ngjela: Nuk ishte Basha, kush i nxorri përgjimet e "Bild" Avokati Spartak Ngjela deklaroi në studion e Neës 24 se ndërkombëtarët do të bëjnë shumë shpejt Reformën në Drejtësi, du
3 ditë para çeljes, Rama nxjerr uniformën e fushatës dhe ka një pyetje Kryeministri Edi Rama ka postuar në faqen e tij në Facebook bluzën për fushatën e zgjedhjeve lokale të 30 Qershorit.
Pas Kroos është radha e Varane të vendosë të ardhmen Raphael Varane ka konfirumar se do të vazhdojë me Real Madridin edhe përtej sezonit të ardhshëm, derisa ka premtuar se d
Zyrtare: Juventusi prezanton uniformën e veçantë (VIDEO) Juventusi ka prezantuar uniformën e re për sezonin e ardhshëm. Fanella ka marrë një pamje krejt tjetër, pasi i janë hequ
Dybala larg Juventusit? Argjentinasi promovon uniformën e re në Kinë (FOTO LAJM) Te Juventus duket se do të ketë largime yjesh këtë sezon. Të parët që priten të largohen janë Pjanic dhe Cancelo, ndër
Sekretari i Përgjithshëm i OSBE: Vijoni Reformën Zgjedhore me deputetët e rinj Sekretari i Përgjithshëm i OSBE-së, Thomas Greminger ka dhëneë sot mesazhe për vijimin e Reformës Zgjedhore, me kontribu