999 rezultate për

forme

E sapo zgjuar nga gjumi, Lei Kraja duket në super formë (FOTO LAJM) Ndonëse është shfaqur së fundmi në ekranin e Digitalb, duket se gazetarja e sportit Lei Kraja po ecën në hapa të sigurt,
Sulltanesh e "Kosem" si nuk e keni imagjinar, me bikini minimaliste në jaht (FOTO LAJM) Me fytyrën dhe personazhin e sulltaneshës Safije, jemi njohur në serialin turk “Kosem”. Ajo interpretonte një rol të
Arsenali nuk ndalet në merkato, lodinezët tentojnë të marrin në huazim Coutinho-n Arsenali nuk di të ndalet në këtë merkato verore. Pas blerjes së Nicolas Pepe nga Lilë për 80 milion euro, skuadra lodin
5 truke që do ju ndihmojnë të qëndroni në formë të mirë fizike gjatë pushimeve të verës Pushimet e verës nuk duhet të pengojnë qëllimet tuaja për të qëndruar në formë të mirë fizike. Trajnerja Cat Kom ka zbul
Çfarë tregon unaza e fejesës për marrëdhënien tuaj Ndoshta nuk e kishit menduar, por mund të ketë një kuptim të thellë psikologjik unaza juaj e fejesës. Madhësia, çmimi dh
Basha nga Pogradeci prezanton tre shtyllat kryesore të platformës Pro-biznes të PD-së Gjatë ndalesë së tij të rradhës në qytetin e Pogradecit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e akuzoi kryeminist
Një mama seksi si Adelina, shfaqet në top-formë nga pushimet (FOTO LAJM) Adelina Tahiri po shijon në maksimum pushimet. Adelina Tahiri nuk heziton të publikojë fotografi nga pushimet, në të
EUROPA LEAGUE/ Bakaj imiton Messin, shënon super gol nga goditja e dënimit (VIDEO) Elis Bakaj vazhdon formën e mirë të sezonit të kaluar, ndërsa në ndeshjen e sotme mes Shaktjor Soligorskit dhe Esbjergut
Mësoni kush janë 10 zyrtarët më të pasur në Kosovë Behxhet Pacolli, Hashim Thaçi, Ramush Haradinaj, Hajredin Kuçi, Fatmir Limaj, Bujar Bukoshi, Isa Mustafa, Dardan Gashi,
Kryebashkiakët e djathtë presion Bashës: Nuk dalim nga zyrat Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar paraditen e së martës një takim me kryebashkiakët në ikje të Partisë Demokratike, p
Duma në 3 vjetorin e Reformës në Drejtësi: Nëse do funksiononte do të kishim zyrtarë të lartë në burg Ish-deputetja demokrate, Grida Duma e ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora komenton 3 vjetorin e Reformës në Drejtësi.
Zbulohet shifra, kaq është shumë që BE ka dhënë për Reformën në Drejtësi Tre vite pasi u votua Reforma në Drejtësi, ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca thotë se kjo është
Inagurohet godina ku do mblidhet "qeveria" e gjyqësorit Në tre vjetorin e votës për ndryshimet kushtetuese që i hapën rrugën reformës në drejtësi, është inauguruar përmes një c
Reforma në drejtësi, Kryemadhi: Pas 3 vitesh nuk është realizuar akoma ajo që miratuam me 140 vota Ndërkohë që sot shënohet tre vjet nga votimi i ndryshimeve kushtetuese për Reformën në Drejtësi, kryetarja e LSI-së, Mon
Vjehrra i vjedh shkëlqimin Kinsey Wolanskit, shfaqet në super-formë në bregdet (FOTO LAJM) E njohur në "Instagram" me emrin Elena Z, e ëma e Vitaly Zdorovetskiy, të dashurit të modeles Kinsey Wolanski, po merr f
Një copëz arti gjithmonë me vete, për çfarë bëhet fjalë (FOTO LAJM) Këto lloj çantash janë aksesori që çdo grua do të donte të kishte në gardërobën e saj, jo vetëm për dizajnin unik që kan
Ambasada amerikane publikon videon e reformës në drejtësi, çfarë po ndodh (VIDEO) Ambasada amerikane sot kujton 3 vjetorin e miratimit të reformës në drejtësi në Shqipëeri. Nëpërmjet një video të publik
Miratohen 2 ligjet e reformës në drejtësi, "opozita e re" pro Pas dy vitesh pritje janë miratuar dy ligjet e reformës në drejtësi, pasi opozita e re bashkoi votat me PS-në për të bër
Reforma në Drejtësi, ndërkombëtarët japin porosinë e fundit Reforma në drejtësi vijon të jetë epiqendër e zhvillimeve kryesore politike në vend. Së fundmi, ministrja e Drejtësisë E
Merr formë Arena Kombëtare, nis puna për ndërtimin e fushës (VIDEO) Arena Kombëtare është shumë pranë përfundimit. Impianti i cili nisi të ndërtohet në vitin 2016 tashmë është më pranë se