999 rezultate për

format

Konservatorët europianë shuplakë Ramës: Ndryshimet kushtetuese kundër standarteve të BE-së Partia e Konservatorëve dhe Reformistëve Europianë – ECR, ka reaguar ashpër mbi votimin në parlament të ndryshimeve kush
Fansa të vërtetë? Luana Vjollca rekord pëlqimesh me foton me bikini (FOTO LAJM) Mjafton emri i saj që në media të bëhet zhurmë dhe imagjino çfarë mund të bëjë një foto e Luana Vjollcës me bikini duke
Ekspozon të pasmet, modelja i tregon edhe njëherë Kim Kardashian se është rivale e fortë (FOTO LAJM) Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore bombastike. Modelja ruse, Anastasia Kvitko, konsidero
Bllokohet faqja e KSHZ-së Për shkak të interesimit të madh për të mësuar rreth rezultateve të zgjedhjeve të sotme të cilat në KSHZ azhurnohen në ç
Këto janë uniformat e reja të Barcelonës për sezonin e ri (FOTO LAJM) Barcelona ka publikuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Uniforma e parë do të rikthejë vijat vertikale. Sidoqo
Georgina nuk ndalet, ekspozon format bombastike nga pushimet me Ronaldon (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez është një ndër personazhet më të komentuer në media. E dashura e yllit të futbollit, Cristiano Ronald
Wow! Look-u i fundit i Kejvinës në bikini del jashtë parashikimeve (FOTO LAJM) Në bikini portokalli me flokët e krehura stil "Mrilyn Monroe", Kejvina ka surprizuar fansat duke pozuar buzë pishinës.
Ekspozon format me bluzën e Interit, Miss Shqipëria "tërbon" tifozët zikaltër (FOTO LAJM) Klea Bushi, e cila një vit më parë ishte Miss Shqipëria, ka tërbuar tifozët e Interit së fundmi me disa foto të postuar
UEFA vjen me disa vendime për Championsin e këtij sezoni, ndeshjet kthyese, oraret dhe formati Ashtu siç ishte paralajmëruar, ndeshjet çerekfinale dhe gjysmëfinale do të zhvillohen me nga një ndeshje. Sa i përket
"Miss i përjetshëm", ndjekësit të mahnitur nga format e Hygerta Sakos (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek fotot e fundit qe
Bazuar në format e trupit, si duhet ti zgjidhni rrobat e banjos Para se të nisni blerjet, mendoni fillimisht për modelin që ju përshtatet më shumë me format tuaja trupore. Eshtë mënyra
Super forma në bikini, kush po e shoqëron Nora Istrefin në pushime (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Nora Istrefi, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon ditët e nxeh
Facebook, YouTube dhe Twitter përballë rregullave të reja Facebook, YouTube, Twitter, për herë të parë do t’i nënshtrohen rregullave të BE-së për transmetimin e gjuhës së urrejtj
Ekspozon format trupore, aktorja shqiptare i "çmend" të gjithë (FOTO LAJM) Arta NitajAktorja, Arta Nitaj ka nisur ditën në pishinë.Ajo shihet në bikine duke marrë rrezr dielli. E shtrirë, Arta
Uniformat e reja të 6 klube të mëdha të Premier League për sezonin 2020/21 (FOTO LAJM) Premier League po shkon drejtë përfundimit të këtij sezoni, pasi kanë mbetur edhe shtatë ndeshje për t’u zhvilluar. K
Nga palestra në plazh me bikini, Hygerta Sako bën namin me format trupore (FOTO LAJM) Ish- "Miss Albania 1995" si dhe moderatorja sportive, Hygerta Sako shfaqet në formë shumë të mirë tek një foto që ka pub
ZYRTARE: Kampionati francez nuk ndryshon format për sezonin 2020-2021 Ligue 1 nuk ndryshon format dhe nuk “ngushtohet”, siç pritej ose parashikohej gjatë kësaj periudhe ku futbolli është nda
Fansja e zjarrtë e Milan bën me dhimbje koke gjithë "Instagramin" (FOTO LAJM) Shpeshherë më shumë sesa futbollistët namin në rrjete sociale e bëjnë fanset e tyre të zjarrta. Këtë herë ka qenë Car
Gati për të bërë namin këtë verë, Tuna tregon format bombastike trupore (FOTO LAJM) Tuna Sejdi këtë periudhë ka qenë majft e angazhuar me aktivitete sportive. Këngëtarja gjithë kohës publikonte në rrje
UEFA zyrtarizon formatin e Champions dhe Europa League Ashtu siç është përfolur, UEFA e ka ratifikuar këtë ide në mbledhjen e sotme të Komitetit Ekzekutiv. 1/8 e Ligës së K