999 rezultate për

formacionin

Goal.com zgjedh formacionin e dekadës te Barcelona, Neymar jashtë (FOTO LAJM) Portali i njohur Goal.com ka zgjedhur formacionin më të mirë të dekadës te Barcelona, ku nuk mungojnë edhe befasitë.
Portali gjigant zgjedh formacionin e dekadës në Premier League, dominohet nga lojtarët e Man City-t (FOTO LAJM) Portali i njohur sportiv Goal.com ka përpiluar formacionin më të mirë të dekadës në kampionatin anglez. Premier Leagu
Kërkohet vetëm fitorja, Reya ideon formacionin anti-Turqi Shqipëria do të luajë një finale të vërtetë në Stamboll përballë Turqisë vendase, pasi çdo rezultat tjetër përveç fitore
Mbrojtësi i Kombëtares në formacionin e javës në Seria A (FOTO LAJM) Goli këtë fundjavë ndaj Sampdorias ia shtoi vlerat mbrojtësit shqiptar të Veronës, Marash Kumbulla. 19-vjeçari është
Skandali në FIFA: Ramos dhe Marcelo në formacionin më të mirë të vitit, Robertson e Arnold mbetën jashtë Marcelo dhe Sergio Ramos u futen në formacionin "FIFPro World XI", ndërsa dyshja e Liverpoolit, Andy Robertson dhe Trent
Formacioni me lojtarët më të dobët të vitit, në listë dhe shqiptari i Arsenalit (FOTO LAJM) Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i vitit, çmimi i njohur ndryshe si ‘The Best’. FIFA po ashtu ka zgjedhu
FIFA zbulon formacionin e vitit, Messi dhe Ronaldo sëbashku në një ekip (FOTO LAJM) Sigurisht që asnjë klub nuk ka buxhete që të ndërtojë një formacion të tillë, por diçka të tillë e bën FIFA. Në mbrëm
I shënoi 2 gola Anglisë, Berisha në formacionin më të mirë në "Euro 2020" (FOTO LAJM) Valon Berisha është zgjedhur në formacionin më të mirë të kualifikimeve për "Euro 2020". Futbollistët e Kombëtares së
Meta zbulon informacionin sekret: Një ngjarje e rëndë do ndodhte në Tiranë Gjatë fjalës së tij para Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij, Presidenti Meta zbuloi edhe disa informacione që sipas
I riu me "Porsche" përplasi për vdekjen 44-vjeçaren, Policia jep informacionin zyrtar Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një 44-vjeçareje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin. Sipas policisë, aks
Jahti i braktisur në Shëngjin, Policia jep informacionin zyrtar Më datë 06 shtator, rreth orës 21:00 , rreth 12 milje larg bregdetit të Shëngjinit në detin Adriatik, është konstatuar
Hysaj titullar ndaj Juventusit, ka detyrën e veshtirë të markojë Ronaldon Në prag të sfidës, Juventus-Napoli, trajneri i të kaltërve Carlo Ancelotti është duke menduar për formacionin që do të h
Juventus nis mbrojtjen e titullit, Sarri befason me formacionin ndaj Parmës Sot në orën 18:00 Juventusi luan kundër Parmës në "Stadio Ennio Tardini" në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Serie A.
Aksidenti me pasojë një të vdekur, informacionin zyrtar i policisë Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Vorë, ku për pasojë ka humbur jetën një person. Mësohet se në aks
Reja sqaron skandalin me Grezdën dhe përgënjeshtron Federatën Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë, ka folur edhe për çështjen Eros Grezda dhe faktin që futbollisti i Rangers u largua
Trajneri i Kosovës zbulon formacionin më të cilin do luaj Kosova sot ka zhvilluar stërvitjen e parë para dy ndeshjeve kundër Malit të Zi dhe Bullgarinë në kuadër të kualifikimeve
UEFA zbulon formacionin e sezonin në Champions (FOTO LAJM) Me triumfin e Liverpoolit në finale kundër Tottenham, përfundon sezoni 2018/19 i Ligës së Kampionëve. Uefa ka zgjedhu
Dy futbollistët e Kombëtares në formacionin e zbulimeve të vitit në Kroaci (FOTO LAJM) Myrto Uzuni dhe Ardian Ismajli aktualisht janë të impenjuar me kombëtaren shqiptare, kjo për faktin se të dy kanë zhvill
Kjo është 11-shja e sezonit në Europë Liverpool dominon në formacionin më të mirë të sezonit me 3 futbollistë edhe pse të kuqtë nuk arritën të fitonin titulli
Asnjë futbollist i Real Madridit në formacionin më të mirë të sezonit (FOTO LAJM) Faqja e njohur futbollistike Goal ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit në elitën e futbollit në Spanjë. Në 11-