121 rezultate për

formacioni

Formacioni i javės nė Serie A, Cana titullar (FOTO LAJM) Serie A ka zgjedhur formacionin mė tė mirė tė javės. Kur u mbyllėn edhe dy ndeshjet e fundit tė javės sė 15, e cila soll
Besa "bie" nė Vushtri, Barazim dramatik nė Skėnderaj Llamkos Kosova nuk i zhgėnjen tifozėt e shumtė qė kishin mbushur stadiumin "Ferki Ali" pėr sfidėn e javės sė 15 tė Super
Shokon Teuta, Elbasani fiton nė Durrės Elbasani bėn surprizėn e madhe tė javės sė 12 tė superiores nė "Niko Dovana" tė Durrėsit, duke mposhtur me rezultatin 2-
Formacioni i javės nė Champions League (FOTO LAJM) Portali mė i madh sportiv nė Europė "Goal.com" ka dizenjuar formacionin me ekipin mė tė mirė pėr ndeshjet e treta nė gru
Serbia, ja formacioni i mundshėm anti-Shqipėri (FOTO LAJM) Trajneri holandez i kombėtares serbe Dick Advocaat e ka nė kokė formacionin me tė cilin do tė zbresė sot nė mbrėmje nė f
Ja formacioni anti-Danimarkė (FOTO LAJM) Trajneri i kombėtares shqiptare, Gianni De Biasi, pritet qė pėrballė Danimarkės tė bėjė pak ndryshime nė formacion, ndėr
Kombėtarja, ja formacioni i mundshėm anti-Danimarkė (FOTO LAJM) 25 futbollistė kuqezi zhvilluan paraditen e sotme seancėn e radhės stėrvitore nė Kompleksin "Tropikal" nėn urdhrat e Gia
Formacioni i javės nė Premier League (FOTO) David De Gea dhe Eden Hazard kanė qenė fantastik pėr skuadrat e tyre kėtė javė nė Premier League. Spanjolli prit njė
Formacioni i javės nė Europė, dominon Italia (FOTO LAJM) Serie A ėshtė liga domunuese nė formacionin e javės e sjell nga Albeu.com me 5 lojtarė, prapa saj vjen Premier League me
Formacioni i javės nė La Liga (FOTO) Formacioni i La Ligas kėtė javė ėshtė plot surpriza, ku mungon Cristiano Ronaldo dhe nuk bėn pjes asnjė lojtar i Realit.
Formacioni i javės nė Serie A (FOTO) Interi ishte kryefjala e kėsaj jave nė Serie A, pas mposhti Sassuolon me rezultatin 7-0, gjithashtu edhe Milan me Lazion
Formacioni i javės nė Premier League (FOTO) Duke filluar nga kjo javė Albeu.com do tė publikojė formacionet mė tė mira (sipas nesh) nė 5 ligat kryesore. Formacio
Shqipėria, ja formacioni anti-Portugali (FOTO LAJM) Dėshirėn pėr t’u kthyer me pikė nga Portugalia trajneri i kombėtares shqiptare, Giani De Biasi, duket se do ta pasqyrojė
Formacioni i dėshtakėve tė Botėrorit (FOTO-LAJM) Pėr disa lojtarė botėrori Brazil 2014 ishte botėrori i sukseseve pasi ata ēuan kombėtaret e tyre mė larg se ēe kishin me
Formacioni ideal i Botėrorit pa Messin dhe Mullerin (FOTO-LAJM) Castrol publikon formacionin mė tė mirė sipas vlerėsimeve individuale tė lojtarėve. Edhe pse u zgjodh nga Fifa si lojtar
"Brazil 2014", formacioni mė i mirė i gjysmėfinaleve (FOTO LAJM) Pėr shumė media europiane, formacioni mė i mirė i gjysmėfinaleve do tė ishte ai i Gjermanisė, por minuta e 89 nė ndeshje
Formacionet e ndeshjes Holandė – Kili Zyrtarizohen edhe formacionet e ndeshjes Holandė – Kili. Dy skuadrat qė kryesojnė grupin B do tė pėrpiqen sonte pėrvecse
Formacioni zyrtar i Belgjikės, Januzaj sėrish nė stol (FOTO LAJM) Nė orėn 18:00 Belgjika pėrballet me Rusinė nė ndeshjen e dytė nė grupe nė "Brazil 2014" dhe ashtu si nė takimin e parė k
Formacioni anti-Rumani, Kombėtarja luan me njė "pykė" (FOTO LAJM) Mungesat e shumta (Jahmir Hyka, Ledian Memushaj, Migjen Basha, Odise Roshi, Alban Meha, Armando Sadiku, Taulant Xhaka, V
"Brazil 2014", Formacioni i yjeve tė pėrjashtuar (FOTO LAJM) Teknikėt e 32 kombėtareve pjesėmarrėse nė "Brazil 2014" kanė publikua listat paraprake me futbollistėt qė do tė marrin m
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.