999 rezultate për

formacionet

Këto janë formacionet fituese të Botërorit në 25 vitet e fundit (FOTO LAJM) Franca tashmë është kampionja më e re e Botërorit dhe u kurorzua përsëri pas 20 vitesh, pasi trofeu i fundit i takonte v
Formacionet zyrtare: Valletta - Kukësi Sot në orën 18:00 Kukësi do të luajë kundër Valetës në transfertë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit. Kukësi do të
Beteja e fundit, publikohen formacionet e magjisë së Botërorit (FOTO LAJM) Franca dhe Kroacia do të ndeshen në "Luzhiniki Stadium" për finalen e madhe të Kupës së Botës “Rusia 2018”. Kjo fina
Formacionet e mundshme, Franca premton spektakël, Kroacia lë shpirtin në fushë Vetëm pak orë na ndajnë nga finalja e shumë pritur e Botërorit, ku në stadiumin “Luzhniki” të Moskës Franca do të përbal
Formacionet zyrtare: Kroaci - Angli Në “Luzhniki Stadium” do të luhet gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës mes Kroacisë dhe Anglisë. Kroacia ka bërë një
Formacionet zyrtare: Kukësi - Valeta Do të luhet në “Loro Boriçi” të Shkodrës, sfida mes Kukësit dhe Valetës e vlefshme për turin e parë të Europa Leagues.
Kroacia me dilema, Anglia nuk ndryshon, këto janë formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kroacia dhe Anglia do të takohen sonte në kuadër të gjysmëfinales së dytë të Kupës së Botës. Luzhniki Stadium i Moskë
Formacionet zyrtare: Francë - Belgjikë Franca dhe Belgjika do të luajnë sonte gjysmëfinalen në Kupën e Botës. Franca ka shkëlqyer deri tani, ku pasi doli e
Formacionet e mundshme për përplasjen e gjigantëve Sonte zhvillohet gjysmëfinalja e parë në Kampionatin Botëror “Rusi 2018”. Në orën 20:00 në stadiumin “St Petersburg”
Formacionet zyrtare: Rusi - Kroaci Rusia dhe Kroacia do të luajnë sonte ndeshjen e fundit të çerekfinaleve në Kupën e Botës. Skuadra e trajnerit Dalic
Suedia vazhdon e "blinduar" edhe ndaj Anglisë, këto janë formacionet Suedia dhe Anglia do të përballen në orën 16:00 në "Samara Arena" ku të dy skuadrat kanë publikuar edhe formacionet që d
Anglia testohet sot nga suedezët, këto janë formacionet e mundshme Suedia dhe Anglia do të jenë çifit i parë për ditën e sotme që do të përballen në fazën e çerekfinalistëve të Botërorit.
Formacionet zyrtare: Brazil – Belgjikë Sot në orën 20:00 në stadiumin ‘Kazan Arena’ do të luhet çerekfinalja tjetër ndërmjet Brazilit dhe Belgjikës. Të dyja
Formacionet zyrtare, Uruguaji pa "heroin" e tyre, Franca nuk ndryshon Uruguaji do të përballet me Francën për ndeshjet e çerekfinaleve të Botërorit ku gjithçka luhet për gjithçka. Tashmë
Uruguaji me mungesa ndaj Francës, këto janë formacionet e mundshme Sot, në orën 16:00, luhet ndeshja e parë çerekfinale e Kupës së Botës “Russia 2018”, ku Uruguaji do të përballet me Fran
Formacionet zyrtare: Kolumbi - Angli Kolumbia dhe Anglia do të luajnë ndehsjen e fundit të 1/8-ave në "Otkrite Arena", e vlefshme për Kupën e Botës. “Tre
Anglia merr një lajm fantastik para ndeshjes me Kolumbinë, formacionet e mundshme Gareth Southgate ka vendosur të luajë me formacionin më të fortë sot në ndeshjen kundër Kolumbisë. Southgate bëri tet
Katër shqiptarë në fushë për historinë, formacionet zyrtare Zvicër-Suedi (FOTO LAJM) Djemtë shqiptar të Zvicrës do të provojnë të bëjnë historinë sot në "Saint Petersburg" përballë suedezëve, të cilët kanë
Shqiptarët do të kërkojnë historinë, këto janë formacionet e mundshme Zvicra e Xherdan Shaqirit, Granit Xhakës, Valon Berhamit dhe Blerim Xhemailit do të ballafaqohet sot me Suedinë për të s
Formacionet zyrtare: Belgjikë - Japoni Belgjika dhe Japonia do të luajnë sonte në "Rostov Arena", ndeshje e vlefshme p♪7r 1/8-at e Kupës së Botës. Pas