999 rezultate për

formacion

FAST e nis punën me 50 të superkërkuar: Dosjet në Interpol Struktura më e re e ngritur për kapjen e personave me rrezikshmëri të lartë shoqërore “Fast” ka në dorë listën me 50 më
Sevilla-Real Madrit, formacionet zyrtare: Rikthehet në formacion Ramos (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sevillas dhe Real Madridit. Real Madridi i Zinedine Zidane do të st
Chelsea - Liverpool, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Chelsea dhe Liverpool. Chelsea dhe Liverpool do të përballen në Sta
Formacionet e mundshme: Sevilla-Real Madrid, me Hazard titullar Los Blancos duan kthesën (FOTO LAJM) Në La Liga Sevilla pret në Ramon Sanchez Pizjuan, Realin e Madridit që nuk është në formën optimale. Julen Lopetegui
Formacionet e mundshme: Supersfida Chelsea-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli Sot do të zhvillohet derbi i javës së 6 në Premier League mes Chelseas dhe Liverpoolit. Skuadra e Liverpoolit po kal
Të dhëna zyrtare: Ministria e Shëndetësisë jep informacion mbi gjendjen e të plagosurve MShMS: 10 qytetare ne observim mjekesor, pjesa tjeter lene spitalet Vijon gatishmeria e ekipeve mjekesore me spitalin
Derby della Madonnina është gati, Milan-Inter: Formacionet zyrtare Ndeshja e 224-t e Derby della Madonnina është derbi më i madh i javës së katërt të Serisë A, pasi që Milani dhe Interi d
Formacionet e mundshme: Supersfida Milan-Inter, Sanchez e nis nga stoli Sonte në mbrë mje në orë n 20:45 do të zhvillohet derbi i qytetit të Milanos, mes Milanit dhe Interit. Ky do të je
AMF zhvillon një takim pune pranë Autoritetit të Tregjeve Financiare të Francës Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare, me synim përfitimin nga praktikat më të mira mbikëqyrëse e rregullatore, si dhe int
Frankfurt-Arsenal, formacionet zyrtare: Dy shqiptarë titullarë Frankfurt dhe Arsenal do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Në këtë
PSG-Real Madrid, formacionet zyrtare: Icardi titullar për parisienët (FOTO LAJM) Paris Saint-Germain dhe Real Madrid do të përballen sonte në Parc des Princes në një duel që pritet të jetë madhështor,
Atletico Madrid-Juventus, formacionet zyrtare: Sarri debuton me bardhezinjtë në Champions (FOTO LAJM) Atletico Madrid dhe Juventus mund të jenë mësuar të ballafaqohem me njëri-tjetrin në fund të garës së Ligës së Kampionëv
Bayern Munich - Crvena Zvezdës, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Bayern Munich e nis sonte sezonin e 12-të radhazi në fazën grupore të Ligës së Kampionëve si nikoqir i Crvena Zvezdës në
Dokumenti sekret i SHISH: Paramilitarë nga Kosova do djegin Kuvendin e Shqipërisë “Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozit
Formacionet e mundshme: PSG-Real Madrid, Icardi e nis titullar Paris Saint Germain dhe Real Madridi do të përballen mes tyre sonte në Ligën e Kampioneve. Kjo supersfidë do të luhet
Formacionet e mundshme: Atletico Madrid-Juventus, bardhezinjtë rikuperojnë 3 yje (FOTO LAJM) Sot në mbrëmje do të luhet supersfida e Championsit mes Atletico Madrid dhe Juventusit e cila do të startojë në orën 21:
Napoli – Liverpool, formacionet zyrtare Napoli dhe Liverpool takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve që zhvillohet në “S
Super ndeshja Dortmund – Barcelona, Messi e nis nga stoli: Formacionet zyrtare Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skua
Gjithçka gati, Inter-Slavia Praga: Formacionet zyrtare Interi e pret në “San Siro” Slavia Pragan në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. An
Formacionet e mundshme: Napoli-Liverpool, Hysaj në dyshim Liverpooli do ta fillojë mbrojtjen e titullit të Ligës së Kampioneve në përballjen ndaj Napolit. Supesfida starton so