E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

forma

Kurti për vendimin e KGJK-së: Nuk kam informacion zyrtar nga KQZ, do t'i prij listës Kryetari i LVV-së, Albin Kurti ka komentuar vendimin e fundit të KGJK-së, ku thuhet se 47 kandidatë për deputetë kanë pr
Ky pritet të jetë formacioni i Milanit pas transferimeve të janarit (FOTO LAJM) Paolo Maldini punon për të tjera prurje nga merkatoja, por ardhjet e Meites dhe Mandzukic zgjerojnë zgjedhjet e Stefano
UEFA/ Formacioni i vitit nga tifozët, ka vend për ndryshime (FOTO LAJM) UEFA-ja ka publikuar formacionin e vitit të votuar nga tifozët e futbollit. Shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë,
Zhvishet Kejvina, ekspozon format bombastike nga Dubai: Photoshop (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më të përfolura të showbiz-it shqiptar. Është fjala për Kejvina Kthellën, e cila së fundmi ka
Superkupa e Italisë, Juventus - Napoli: Formacionet e mundshme Sonte do te zhvillohet super përballja mes Juventusit dhe Napolit, e vlefshme për Superkupën e Italisë. Juventusi ka
Formacionet zyrtare, Leicester-Chelsea Chelsea në krizë të thellë rezultatesh luan në transfertë ndaj Leicester të vendit të vendit të dytë. Nëse Blutë e Lo
Nuk do të keni më privatësi në biseda, çfarë po ndodh me aplikacionin Whatsapp Të gjithë duhet ta keni parë një njoftim të aplikacionit Whatsapp, i cili thotë se rregullat e privatësisë do të ndrysho
Leicester City – Chelsea, formacionet e mundshme Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Leicester Cityt dhe Chelseas, e vlefshme për javën e 18-të të Premierligës. Dy sku
Formacionet zyrtare, Cagliari-Milan Edhe pse me 8 mungesa, Milani i Stefano Piolit, do të kërkojë të triumfojë në sfidën e mbrëmjes së sotme në transfertë n
Formacionet zyrtare, Inter-Juve N orën 20:45 n San Siro luhet derbi i Serie A mes Interit dhe Juventusit. Të dyja ekipet luftojnë për titullin. F
Liverpool - Manchester United: Formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Gara për titull është e hapur në Angli! Për javën e 19-të në Premier League , dy armiq të vjetër përplasen: Liverpool dh
Napoli – Fiorentina, formacionet zyrtare Napoli do të ndeshet me Fiorentinën në kuadër rë xhiros së 18-të të Serie A. Napoli dhe Fiorentina është dueli i radh
Derbi i Italisë, Inter - Juventus: Formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe pak orë nga derbi i Italisë. Inter dhe Juventus po përgatiten për një përballje tepër të rëndësishme, s
Fulham – Chelsea, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Fulham pret rivalin londinez Chelsea, në kuadër të xhiros së 19-të të Premierligës. Skuadra e Scott Parker aktualisht
Inter – Juventus, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Inter do të ndeshet me Juventus në “Giuseppe Meazza”, nesër në orën 20:45 në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. In
Formacionet zyrtare: Lazio-Roma Do të luhet duke filluar nga ora 20:45, ndeshja derbi mes Lacios dhe Romës. Të dyja skuadrat futen në fushë me objekt
Formacionet zyrtare, Reali kërkon finalen e Superkupës së Spanjës ndaj Bilbao Real Madrid do të takohet me Athletic Bilbao për gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës, ku në finale do ta gjejnë Barcel
Formacioni me më të dobëtit e sezonit në Premier League (FOTO LAJM) Të dhënat e superkompjuterit kanë zbuluar se Pierre-Emerick Aubameyang i Arsenalit është lojtari me paraqitjet më të dob
Real Madrid – Athletic Bilbao, formacionet e mundshme Për të siguruar një vend në finale të Super Kupës së Spanjës do të luajnë kundër njëra tjetrës Real Madrid dhe Athletic
Real Sociedad-Barcelona, formacionet zyrtare Barcelona luan gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës ndaj Real Sociedad në orën 21:00. Për Koeman mungon Messi i cil