999 rezultate për

formĂ

Asensio vazhdon ta tregojë veten si kryesori i Realit kur hidhet në fushë formacioni i dytë Zinedine Zidane sërish startoi me rotacionet e tij në Copa del Rey në cerekfinalen e mbrëmshme ndaj Leganes dhe ishte së
Neville: Forma e shkëlqyer e Liverpoolit, bëri që United të blejë Sanchezin Phil Neville ka sugjeruar formën mbresëlënëse të Liverpoolit të shkaktuar që Manchester United të blejë Alexis Sanchez n
Ilda Bejleri feston ditëlindjen, shfaqet provokuese Prezantuesja shqiptare Ilda Bejleri mbrëmë ka festuar ditëlindjen. Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj I
Alketa Vejsiu mahnit nga Miami: Tregon format super (FOTO LAJM) Ndonëse është treguar gjithnjë e rezervuar në lidhje me jetën e saj private, Alketa Vejsiu duket se dalëngadalë po fillo
Marca shpall formacionin e dështuar në La Liga për sezonin 2017/18 (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze spanjolle, MARCA ka publikuar formacionin e të dështuarve për sezonin 2017/18. Skuadra që ka më s
Formacioni i javĂ«s nĂ« La Liga Ă«shtĂ« pothuajse i BarcelonĂ«s (FOTO LAJM) E pĂ«rditshmja sportive madrilene “Marca” ka publikuar formacionin mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« javĂ«s. NĂ« tĂ« bie nĂ« sy zhdukja e Realit
Policia e Kosovës zbulon pronarin e veturës që vrau Ivanoviçin Shpend Maxhuni, drejtori i Policisë së Kosovës, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ra
Prokuroria serbe fillon hetimet, pritet të vijnë në Kosovë Mediat serbe raportojnë se Prokuroria e Serbisë për krime të organizuara ka nisur një hetim paraprak mbi vrasjen e kryet
NĂ«se keni informacion pĂ«r vrasjen e Ivanoviçit fitoni mijĂ«ra euro Lidhur me rastin e vrasjes sĂ« z.Ivanovic, tĂ« ndodhur sot rreth orĂ«s 08:10 min, nĂ« rrugĂ«n “Sutjeska” nĂ« veri tĂ« MitrovicĂ«
Formacionet zyrtare: Liverpool - Manchester City Liverpooli dhe Manchester përplasen me njëra-tjetrën sonte në "Anfoeld Road" për javën e 23-të të Premier Leagues anglez
Iniesta presion Coutinhos: Nqs mendon se do më zësh formacion, e ke shumë gabim Andres Iniesta i ka thurur elozhe blerjes më të re të Barcelonës, Coutinhos. Spanjolli këmbëngul se Philippe Coutinho nu
Rita Ora do tĂ« vijĂ« sĂ«rish nĂ« KosovĂ«, zbulohet data HerĂ«n e fundit qĂ« ajo vizitoi vendlindjen e saj, KosovĂ«n, ishte gjatĂ« realizimit tĂ« klipit ‘Shine Ya Light’. Por kjo
Bukuroshja braziliane që po çmend fansat me format e saj perfekte (FOTO LAJM) Claudia Alende po çmend Instagramin me fotot e saj provokuese. 24-vjeçarja braziliane e cila jeton prej kohësh në Sh
Tifozët dënojnë Neymarin, e lënë jashtë formacionit të vitit (FOTO LAJM) Tifozët e futbollit kanë zgjedhur formacionin më të mirë për vitin e shkuar në faqen e UEFA-s. Për formacionin kanë v
Formacionet zyrtare: Chelsea - Arsenal Chelsea dhe Arsenali përballen sonte në "Stamford Bridge" për gjysmë-finalen e Carabao Cup. Blutë e Londrës duan një
Talenti shqiptar habit Bayernin me performancën e jashtëzakonshme në miqësore (VIDEO) Bayern Mynchen ka zhvilluar sot një miqësore për fazën përgatitore të dimrit duke fituar me shifrat 5-3 kundër ekipit të
Meta merr frenat nĂ« dorĂ«, i pĂ«rgjigjet RamĂ«s pĂ«r akuzat ndaj LSI Presidenti Meta i ftuar nĂ« “5 pyetje me Babaramo” ka reaguar ndĂ«r tĂ« tjera edhe pĂ«r deklaratat e kryeministrit Rama qĂ« t
Akrobatja bie nga 12 metra lartĂ«si gjatĂ« performancĂ«s nĂ« cirk (VIDEO) AnĂ«tarja e trupĂ«s sĂ« akrobatĂ«ve tĂ« njĂ« cirku nga Bjellorusia ka pĂ«rfunduar nĂ« spital, ku gjatĂ« njĂ« “shfaqe” nuk ka arrit
Ilda Bejleri tregon format e admirueshme në Dubai Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e s
Formacioni më i shtrenjtë në histori, humb Ronaldo por dominon City (FOTO LAJM) Ky vit theu tre herë rekordin botërorë që ishte në merkato me atë të Poul Pogbas prej 120 mln eursh. Fillimisht Neymar,