999 rezultate për

ford

Rashford: Nuk luajtëm si Manchester United sot Sulmuesi i Manchester United, Marcus Rashford, ka folur për "Sky Sports" pas humbjes së pësuar në derbin me Manchester
Ciy "hesht" Old Trafford shënon golin e dytë (VIDEO) Pas realizimit të golit të parë Manchester United krijoi disa herë rrezik në portë ne City për të barazuar rezultatin po
Shiu krijon "ujvarë" në Old Trafford para derbit (VIDEO) Një shi i rrëmbyeshëm ka nisur në qytetin e Manchester një orë përpara derbit mes Manchester United dhe Manchester City-
Merr fund festimi me shampanjë në Angli Federata angleze e Futbollit (FA) ndryshon traditën sa u përket festimeve që shoqërojnë kompeticionet e organizuara prej
"Çmenduri" në ndeshjen Watford-Southampton, goli i parë zgjat vetëm 7 sekonda (VIDEO) Shtatë sekonda i kanë mjaftuar Southampton-it për të zhbllokuar ndeshjen e kampionatit kundër Watford-it. Goli i rea
Guardiola: City nuk i trembet më udhëtimit në Old Trafford Të mërkurën në mbrëmje Anglia dhe gjithë Europa do i kenë sytë në Old Trafford, aty ku do luhet deri i 178-të i qytetit,
Projektohet shkëmbim i çmendur Rashford-Coutinho Një ide e çmendur e Barcelonës, mund të sjellë në verë një nga shkëmbimet më të bujshme të merkatos, në vitet e fundit.
Dridhet “Camp Now”, Rashford përkëdhel traversën në minutën e parë (VIDEO) Manchester Unitedi ka qenë shumë pranë të kalojë në epërsi kundër Barcelonës, në ndeshjen e kthimit çerekfinale në Ligën
Barcelona ka gati 116 milion euro për Rashford Duke pritur për të sfiduar njëri-tjetrin sonte për një vend në gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve, Barcelona dhe Manche
Arsenal mposht minimalisht Watford, rikthehet në zonën Champions (VIDEO) Arsenal ka fituar 1-0 ndaj Watford dhe rikthehet në vendin e katërt që do t’i mundësonte kualifikimin në Champions Leagu
Arsenal zhbllokon sfidën përballë Watford (VIDEO) Arsenal ka arritur të zhbllokojë shumë shpejt sfidën përballë Watford. Është sulmuesi kryesor Aubameyang ai që e ka d
Barcelona e vendosur për largimin e Coutinho, gati 100 mln euro për zëvendësuesin Philippe Coutinho nuk bën më pjesë në planet e Barcelonës, që ka piketuar edhe zëvendësuesin e tij. Sipas të përditshmes
Formacionet zyrtare, Watford- Arsenal: Rikthehet Xhaka Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Watfordit dhe Arsenalit. Watfordi dhe Arsenali do të përballen në "
West Ham barazon rezultatin në “Old Trafford” (VIDEO) Asnjërave prej skuadrave nuk u intereson barazimi. Pas një pjese të parë të mbyllur me avantazhin minimal të vendasv
Crowford kritik ndaj klasës politike: Nuk duhet të prisni t’ju zgjidhin problemet amerikanët Anëtari i Dhomës Amerikane të Tregëtisë, Mark Crawford është shfaqur kritik ndaj veprimit të opozitës për djegien e mand
Barcelonës i mjafton një autogol përballë United në "Old Trafford" (VIDEO) Barcelona ka fituar duelin e parë të çerekfinaleve të Champions League ndaj Manchester United. Katalanasit kanë mpos
Barcelona "hesht" Old Trafford, kalon në avantazh përballë United (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë sfidën përballë United në shtepinë e këtyre të fundit. Është sulmuesi uruguajan Lu
Manchester United – Barcelona, Old Trafford është gati, formacionet zyrtare Manchester Unitedi luan në Old Trafford për ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve përballë Barcelonës.
Ylli i Manchester United rinovon kontratën Marcus Rashford dhe Manchester United do të vazhdojnë bashkëpunimin mes tyre. Sulmuesi i kombëtares angleze është shu
Askush nuk do refuzonte të luante në finale përballë City, përveç portierit të Watford Portieri i parë i Watford, Ben Foster ka thënë se nuk do të luajë në finale të FA Cup, atë ndaj Manchester City edhe nës