999 rezultate për

force

Aksion si në filma ndaj "Audit" në Lungomare, kapet një person me rrezikshmëri të lartë Policia ka zhvilluar një operacion në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Tre fuoristradat e forcave operacionale ka
"Do iu shkojmë gjërave deri në fund" – Kujt po i dërgon Hoti porosi për shuarjen e Taskë Forcës? Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka folur në Kuvendin e Kosovës për shuarjen e Taskë Forcës Anti-Korrupsion, për t
HOROSKOPI/ Mos e lini veten tuaj të dorëzoheni, por përpiquni t’i kaloni me forcë Dashi Do tu gjeni përgjigjen disa pyetjeve, dhe papritur do të nxirrni një shumë parash ose do të përfundoni një trak
U "spiunua" nga një banor, shoqërohet me forcë në polici avokati i njohur Avokati Gjergj Neli ka përfunduar në polici. Burimet bëjnë me dije se avokati Neli është marrë forcërisht nga zyra e
Shkarkimi i task forcës kundër korrupsion, reagon Haradinaj Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas shkarkimit të task forcës kundër korrupsio
Melania i tërheq dorën me forcë Trumpit, videoja bëhet virale Melania Trump eshte bere serish virale për sjelljen e saj publike ndaj Presidentit Donald Trump. Në debatin e fundit
Shkoi i paftuar aty ku ishte Rama, Ndocaj shoqërohet me forcë nga policia (VIDEO) Një incident ka ndodhur në përurimin e shtëpisë së Fishtës, kësisoj forcat e policisë shoqërojne ish deputetin Eduart Nd
Bashkë kundër partive të mëdha? Patozi uron Murrizin dhe bën paralajmërimin e fortë Kryetari i Bindes Demokratike, Astrit Patozi ka uruar deputetin Myslim Murrizi për themelimin e partisë së re, Lidhja De
HOROSKOPI/ Mos e lini veten tuaj të dërrmoheni nga ngjarjet, por përpiquni t’i kaloni me forcë Dashi Ju jeni përkëdhelur nga Marsi dhe Hëna të cilët kanë ndezur zemrën tuaj me shpresë. Do të jeni në një formë të
Naftëtarët përplasen me policinë private, futen me forcë në uzinë Sërish tensione në protestën e naftëtarëve të Ballshit para uzinës, të cilët u futën me forcë brenda ambienteve. Ata
Kryemadhi del jashtë çdo parashikimi, kërcënon me thyerje hundësh Edi Ramën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë nga Durrësi, e cila me siguri do të mbahet mend gjatë.
Lufta e naftëtarëve të Ballshit nuk mbaron, tentojnë të futen me forcë në Uzinë Vazhdojnë akoma protestat e naftëtarëve të Ballshit, të cilët kanë dalë në mbështetje të kolegëve të tyre që vijojnë gre
Zbardhet dëshmia e vajzës 20-vjeçare që u abuzua nga dy burra: Më futën me forcë në makinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një vajzë e re ka rënë pre e përdhunimit nga dy shtetas të huaj. Një 20-vj
Vidhen 300 mijë Lekë në marketin në Yzberisht, menaxheri ia mban me forcë kasieres Kohët e fundit në internet kanë qarkulluar video dhe foto, ku shihet një djalë i moshës 12-13 vjeç, duke vjedhur disa
Reja nuk i besoi që nga fillimi, Uzuni nuk kursen lëvdatat për veten: Çunat nuk kishin forcë, ndryshova lojën Myrto Uzuni nuk ka hezituar të thur lëvdata për veten i cili nuk u aktivizua që në fillim nga Reja. Paraqitja e tij
Lungomare: Policia shokon turistët, bllokon trafikun dhe shoqëron me forcë disa të rinj Policia e Vlorës ka realizuar një operacion që duket si film aksion në mes të shëtitores së Lungomares. Disa efektiv
Grusht shteti në Afrikë, ushtarët e rebeluar arrestojnë presidentin dhe kryeminstrin e Malit (VIDEO) Presidenti i Malit, Ibrahim Boubacar Keita, është shtangur pas një grushti të papritur shteti ku forcat ushtarake e arre
Meta thirrje qeverisë: Bëni falas tamponet e COVID-19 Presidenti Ilir Meta ka reaguar mbi situatën në Kakavijë duke thënë se shqiptarët nuk mund të trajtohen si njerëz pa atd
Zbulohet arsyeja që i kushtoi postin zv.komandantit të Forcës Detare: Një dasmë! (VIDEO) Shfrytëzimi i detyrës dhe privilegjimi i civili si djali i një ish- ushtaraku, ka sjellë shkarkimin nga detyra e zv/ kom
Interi tregon forcën ndaj Atalantës, e mbyll sezonin si nënkampion (VIDEO) Inter janë nënkampionët e Serie A. Skuadra ‘Zikaltër’ ka shënuar fitore në ndeshjen e fundit të këtij sezoni, kundër