999 rezultate për

force

Qytetari alarmon policinë: U rrëmbye një vajzë, u fut me forcë në makinë! Policia e Kamzës është ngritur në këmbë pasi një qytetar ka deklaruar se një vajzë është marrë me forcë dhe futur në mak
Bleona bën vaksinën anti-covid: Ua rekomandoj me forcë! (FOTO LAJM) "I rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë në konsideratë dhe të bëjë vaksinën COVID -19..." Këngëtar
E pazakontë: Shkon në stërvitje me fanellën e rivalëve të përjetshëm, rojet e sigurisë i mbyllin derën me forcë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Belgjikë. Lojtari i klubit të Antwerp ka zgjuar zemërimin e drejtuesëve të sku
Pacolli, pas takimit në AKR: Partitë e tjera nuk kanë forcë ta ndryshojnë Kosovën Kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka deklaruar se si parti politike janë të bindur se opsionet e t
Shoqërohet me forcë nga Policia ish-gjyqtari Alaudin Malaj (VIDEO) Ish-gjyqtari Alaudin Malaj është shoqëruar nga policia. Mësohet se ai është shoqëruar me forcë në zonën e Liqenit Artifi
Kampioni i Botës në F1 rrëfen dramën e tij pas infektimit me Covid: Humba 4 kile (FOTO LAJM) Kampioni i botës Luis Hamilton rezultoi pozitiv pas ndeshjes së parë në Bahrein, si rezultat i së cilës humbi dhe garën
Komisionerja për të Drejtat e Njeriut "shuplakë" Policisë: Nuk ka reflektuar, vazhdon të përdorë forcën Mbrëmjen e djeshme janë vënë në pranga dhe janë dhunuar disa aktivistë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit të cilët prot
KiE për protestat në Shqipëri: Policia të përmbahet nga përdorimi pa kriter i dhunës Komisioneria e Këshillit të Evropës për të Drejtat e Njeriut, Dunja Mijatović ka publikuar një deklaratë ditën e so
Befason Pacolli, publikon një foto që do t'ju lërë pa mend (FOTO LAJM) Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka shpërndarë një fotografi të kryeqytetit të Kazakistanit, Nur Sulltan. Pacolli t
13 vjeçari shoqërohet me forcë nga "Shqiponja": Ku më çoni, nuk kam bërë asgjë? Vazhdon ende protesta në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës, ndërsa policia vijon të bëjë shoqërime me dhunë të të rinj
I riu shoqërohet me forcë nga policia në mes të Tiranës: Më ndihmoni ju lutem! (VIDEO) Ka rinisur protesta e sotme për Klodian Rashën i vrarë pak ditë më parë në Tiranë nga një efektiv i policisë së Shtetit.
Policia shtrin në tokë protestuesit, i shoqëron me forcë (VIDEO) Ky është momenti kur Forcat Shqiponja ndërhyjnë në rrugën "Sami Frashëri" dhe shoqërojnë disa prej protestuesve. Po
Zbardhja e dy vrasjeve të bujshme, reagon Yuri Kim "Shpresojmë që SPAK do të vazhdojë të demonstrojë forcën, integritetin dhe aftësinë e tij përmes veprimeve të tilla..."
Leipzig tregon forcën ndaj Bayernit, zhbllokon rezultatin (VIDEO) Leipzig është duke i treguar Bayernit se jo më kot ndodhet në ato pozicion. Miqtë kanë zhbllokuar rezultatin në minut
Partizani super, Tirana ngec në shtëpi! Kastrioti i tregon forcën Skënderbeut (VIDEO) Partizani dhe Kastrioti festojnë, ndërkohë që Tirana ngec sërish. Të kuqtë kanë gjetur shënjestrën këtë herë, teksa mpos
Si do të vazhdojë mësimi për universitetet, komisioni merr vendimin Komiteti Teknik i Eskpertëve ka vendosur që Universitetet duhet të vazhdojnë mësimin online. Sipas zv/ministres së Shënd
Koronavirusi vret në moshën 50 vjeçare punonjësin e Forcës së Sigurisë së Portit Detar Një punonjës i Forcës së Sigurisë Detare në Portin e Shëngjinit ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmi i hidhu ësh
"Forcën time e futa në dhe sot", Covid-19 i merr të ëmën blogeres shqiptare (FOTO LAJM) Blogerja e njohur shqiptare, Linda Lido ka humbur të ëmën nga Koronavirusi. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë ajo,
Kohë me diell apo me shi? Ky është parashikimi i motit për ditën e nesërme Shërbimi meterologjik ushtarak parashikon se dita e nesërme do të nisë me kthjellime, por më pas në veriperëndim e bregd
Rama vë në "sedër" Bashën: Nuk bëheni bashkë as për sëmundje Kreu i qeverisë Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha me një cilësim për opozitën jashtëparlamentare n